IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 18th September 2008, 10:45
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Болят ме яйчниците и съм много, ама много бясна. Не заради тях де. Може би днес ще прекрача границата и ще убия човек.
__________________
Колкото повече опознавам мъжете, толкова повече харесвам кучето си.
  #142  
Стар 18th September 2008, 10:48
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ratamahatta
Е няма такава държава!!!!!!!! Че българинът гледа все да мине метър, е факт................ ама то излиза, че коректен гражданин=будала и ако решат, че трябва да се налагт наказания го отнасяш и ти и на всичкото отгоре си плащаш . Та по тоя повод от 2 дена си седя без топла вода, заради чуждите неплатени сметки....... като кретените врътнаха кранчето без дори да ни предупредят
Аз съм така от 2 седмици А парно нямам по същата причина от около 5 години. Мечтая да убия половината си съседи по особено мъчителен начин.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
  #143  
Стар 18th September 2008, 10:49
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Africa
Може би днес ще прекрача границата и ще убия човек.
Не думай.
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
  #144  
Стар 18th September 2008, 10:58
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Плюс тва се ядосвам всеки път като ми се наложи да ходя пеша и гледам как на светофара хората си пресичат на червено. И същите тия хора после псуват държавата колко било зле. А никой не иска да помисли, че първо той сам за себе си е тъп, и после да препсува някой друг. Това за спазването на правилата.
__________________
Колкото повече опознавам мъжете, толкова повече харесвам кучето си.
  #145  
Стар 18th September 2008, 11:01
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Африка всеки ден го наблюдавам това явление Едва кретащи старци с бастуни пресичат задължително на червено със скоростта на вятъра, а после като се качи на тротоара пак почва да куца и да стене страдалчески. Толкова много ме дразнят... мен ме е бутала кола на пешеходна пътека и не си позволявам подобни волности, тях няма ли някой тир да ги отнесе бе мама му стара.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
  #146  
Стар 18th September 2008, 11:03
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Да ти кажа, доста грубо и злобно може да прозвучи ама понякога си мисля и надявам тайно некой да ги отнесе като куци пилета, та да им дойде акъла. Не брутално, ама колкото да ги стресне.
__________________
Колкото повече опознавам мъжете, толкова повече харесвам кучето си.
  #147  
Стар 18th September 2008, 11:20
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

не оправдавам никой който пресича на червено но да ви кажа аз като шофьор и пешеходец мога да кажа че също съм пресичала на червено защото има светофари на които да пресечеш на зелено е невъзможно...пример - светофара на кръстовището до мол Варна...ако не тръгна да пресичам на червено докато минават тези за ляв завой от страната от която аз пресичам и изчакам да светне зелено за да мина - няма да мина никога защото на мен светвайки ми зелено светва зелено и а тия които правят ляв завой отсреща...тоест аз трябва да ги изчакам щото колоната е километрична и никой не ти прави път въпреки че и аз съм на зелено.а ако ги изчакам да минат всичките на мен ми светва червено щото те минават до последно...и тъй пресичам еднта страна на кръстовището на червено и само внимавам ако някой прави обратен завой щото като ми светне залено вече ще е невъзможно да мина тази част на кръстовището така или иначе
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
  #148  
Стар 18th September 2008, 11:30
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

bibi_82, когато ти светне зеленкото да пресичаш по правилник от теб се иска само да си сложиш крачето на пътя.Сложиш ли го ставаш с предимство, ако не го сложиш никой няма да спре!За тва, ако има голяма колана от автомобили, бавно и нежно вадя и показвам с пръст крака си как стъпва на х'асфалта...Да ти кажа честно, спират...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #149  
Стар 18th September 2008, 11:39
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Не съм видяла досега да не правят път на пешеходците. Особено в тази ситуация с ляво/дясно завиващите. Дори ми се струва, че колите не могат да минат от пресичащи.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
  #150  
Стар 18th September 2008, 11:40
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

прав си - само дето това кръстовище е толкова натоварено че и в средата на платното да се озова, ми се е случвало да ме заобикалят...за съжаление или не, незнам - не съм от хората които си пазят предимството на всяка цена...веднъж реших да го спазя и ме удариха тъй че кво да ти кажа правилника е едно действителността - друго за съжаление
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:01.