IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 4th March 2009, 17:53
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Patety
Не знам, ама за 15000лв...много пошло ми се струва твърде малко пари за гадостите дето трябва да изтърпиш...
чувала съм приказки-"аз и за 200 000 лв не бих го направила",е да,но и никой не ви кара!аз бих го направила и за 2 000лв
както каза някой в друга тема (или май в друг форум) че за 3 дни (от които изпитанията ти траят по 5 мин=15 общо) ,та за 15 мин да решиш да се изправиш пред част от страховете си,да изживееш адреналина и накрая да ти дадат и 15 000 лв...ами не виждам нищо лошо

някои учавстват в "Мюзик айдъл" накрая там за албум,клип и незнам си още какво...ами и аз мога да кажа-и пари да ми дават не бих пял апред толкова много хора!всеки преценя за себе си какво му харесва и какво е готов да направи


благодаря ви за милите думи на всички! не съм много по благодарностите (не че не ги изпитвам,просто не мога да ги изразявам ),но си представете какво би могъл да ви каже някой мил човек

благодаря ви ,че ме харесвате такава каквато съм!благодаря и на тези,които не ме харесват!тяхно си право и мнение

спирам,щото ще се разплача,а и вече наистина взех да се червя много от срам ма biboooo...

__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #32  
Стар 4th March 2009, 17:54
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Радвам се , че тази вечер темата вече съществува . Муцка - беше супер . И си много готина .
Отговори с цитат
  #33  
Стар 4th March 2009, 17:57
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
но си представете какво би могъл да ви каже някой мил човек
представих си.
мъцинката ми тя
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
  #34  
Стар 4th March 2009, 18:01
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Муцка супер си сладур,ако беше споменала ,че участваш щях да ти кажа някой хитрости за по голяма издръжливост под вода,моите адмирации за куража,дай боже всекиму
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #35  
Стар 4th March 2009, 18:03
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
И като заговорихме за най-разпространените фобии - в шоуто застъпена ли е най-популярната - клаустрофобията? Примерно да се наложи да прекараш 12 или 24 часа в ковчег.
чак 12 или 24 часа не,но има доста подобни изпитания.мисля това е подобно... http://www.youtube.com/watch?v=hzwGB...20BD81&index=8

а що се отнася до яденето на гнусотии,мисля че някой бе обяснил мястото на този род изпитания в шоуто,намеря ли го ще го цитирам
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #36  
Стар 4th March 2009, 18:05
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Муска, само заради теб го гледах (и цялото ми семейство и приятели)
Отговори с цитат
  #37  
Стар 4th March 2009, 18:08
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
...щях да ти кажа някой хитрости за по голяма издръжливост под вода...
да,повярвай ми беше ужасно ти сигурно добре знаеш как в този студ дробовете ти се свиват и не можеш хубаво да си поемеш въздух!
аз изпаднах в паника още преди да светне червената лампичка и си викам-кво правим сега...нямам въздух,отказвам се,а?...
и после първото нещо,коетонаправих е да дишам въздух във въздушния джоб.аз не си поех въздух,а дишах като умираща (добре,че го няма показано ) и после ми се стори,че съм се забавила прекалено много в тая кола и си викам..ами така и така отпадам,щото много се забавих...чакай поне да го направя докрай

аз и не мога да плувам!и накрая вече безсила такова артистично излизане направих от басейна чееее все едно се връщам от бойното поле!
това ми беше най-трудното изпитание!
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #38  
Стар 4th March 2009, 18:09
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Е това не е клаустрофобия според мен. Това е по-скоро страх от водата + издържливост на липса на кислород.

Истинската клаустрофобия е тясното пространство, особено за дълго време.

Най-гадно би било да накарат 2 участници да се състезават кой ще издържи по-дълго в ковчег, без да знаят кога излиза другия. Така всяка една минута ще минава мъчително бавно. Ще е истински тест за психиката.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 4th March 2009, 18:11
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

незнам...на мен ми се струва,че и това е клаустрофобия-нищо ,че не е тъмно
да те затворят в чувал та бил и той прозрачен

сетих се и за тази снимка http://msnbcmedia2.msn.com/j/msnbc/C...hmed.widec.jpg
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #40  
Стар 4th March 2009, 18:12
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

абе мъцке, кво всъщност стана с полицайката в колата? нещо ми се губи тоя момент.
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоСтрах
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:48.