IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th March 2006, 12:20
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране Повдигане на бюст

Здравейте мацки,току що се регистрирах,този форум е страшно полезен и се радвам,че попаднах тук благодарение на Aset
Та въпросът ми е дали тук има мами,които са се подлагали на такава операция-за повдигане на бюста,ще съм благодарна на всякаква информация
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th March 2006, 17:23
inna inna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 11
По подразбиране Re: Повдигане на бюст

и аз се интересувам,ако има някой който само го е повдигал,нека сподели при кого,как е минало,колко струва и т.н.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th March 2006, 08:36
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Eй,никой ли не се е подлагал на тази операция ,така се надявах тук да има някой минал по този път
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th March 2006, 09:12
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

http://www.plasticsurgery4u.com/proc..._surgery3.html
Ако искате без поставяне на имплантанти, разгледайте това.Иначе доста сме дискутирали в темата за намаляване на бюста.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th March 2006, 10:15
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

Така, като разглеждам тези снимки,оставам с впечатление, че белезите при намаляване и повдигане на бюст са едни и същи, нали?Май са на един и същи принцип, само че по-малко тъкан се отстранява.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th March 2006, 19:51
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Бляк,отвратителна гледка ,а дали белезите напълно изчезват
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th March 2006, 21:59
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
http://www.plasticsurgery4u.com/procedure_folder/breast_ptosis_surgery3.html
Ако искате без поставяне на имплантанти, разгледайте това.Иначе доста сме дискутирали в темата за намаляване на бюста.
тая пък що не си е сложила имплантанти на тия малките цици...хем щяха да изглеждат по-добре, хем нямаше да има такива гадни белези
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st March 2006, 10:14
rm rm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране

Аз съм само с повдигане на бюст - мастопексия - няма смисъл да пиша отново, защото всичко горе долу съм го описала в " и моята операция мина..."л Ако имате някакви конкретни въпроси, питайте - ще отговарям до колкото мога
Белезите на корема и гърдите си остават за цял живот, няма сила, която да ги "изтрие". Затова първо човек трябва да реши точно какво иска, колко го иска и на каква цена. Три са техниките за повдигане на бюст - белези за сметка на повдигане - колкото по- голямо повдигане, толкова повече белези. Аз лично избрах варианта само с разрез около зърната и бих казала, че 2 месеца след операцията, белезите не се забелязват почти, имам все още лек набор около зърната, който ме увериха, че до 6-8 месеца ще изчезне напълно. Гърдите ми са много добре оформени но на по-широка основа. /мойте по принцип си бяха такива/.

Ако искате по-коносовидни, по-скъсено растояние от рамото до самата гърда, то белезите са около зърното, перпендикулярно на зърното и под гърдата.... както е показано на тази снимкар наистина ужасна.

Друг важен момент е, че смятам съвсем неуместно да си правиш повдигане на гърдите, ако са "изпразнени от съдържание"л Нали все пак го правим естетически да изглеждаме по-добре. Ако имаш гърди да ги повдигаш, но ака нямаш имплантантите са далеч за предпочитане........... и все пак всеки има право на избор
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st March 2006, 10:49
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

Прегледах ти темата,но не видях да си посочила цена. Аз също се интересувам от този тип процедура затова ,ако не е нетактично би ли споделила колко ти струва.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st March 2006, 16:43
Tedyyy Tedyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 9
По подразбиране

здравейте момичета, аз също се интересувам от тази тема, ходих на консултации при Бояджиев и Емил Георгиев. Другата седмица ще ходя при Ефремов и надявам се при Динев. Ще пиша по-късно какво съм решила и ако ви интересува ще дам мнението си за хирурзите при които ходих. а искам да попитам дали някой знае певицата Десислава дали наистина само си е повдигала гърдите или има и протези.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:24.