IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #991  
Стар 30th June 2010, 11:14
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Каква храна взимате за из път? Защото сега ми се очертава пътуване от 6 часа и хич не знам какво да взимам :/
Отговори с цитат
  #992  
Стар 30th June 2010, 11:47
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Плодове, сурови ядки... Ако спирате някъде по пътя, можеш да си купиш салата (или да си носиш от къщи в кутийка; така можеш и сандвич/манджа) или сандвич... Безброй възможности
Отговори с цитат
  #993  
Стар 30th June 2010, 17:05
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Имам въпрос - как я ядете тая извара Оная вечер пробвах намачкана с варени яйца и после 2 часа едва се сдържах да не върна поръчката На някой друг да му е гадна? Имам чувството, че даже една лъжичка да изям, ми запълва целия корем и ми става супер лошо
Отговори с цитат
  #994  
Стар 30th June 2010, 17:27
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elanor
Имам въпрос - как я ядете тая извара Оная вечер пробвах намачкана с варени яйца и после 2 часа едва се сдържах да не върна поръчката На някой друг да му е гадна? Имам чувството, че даже една лъжичка да изям, ми запълва целия корем и ми става супер лошо
аз я овкусявам всеки път различно: с чеснов сос, соев сос, слагам и краставица, домат, чесън на прах, може да пробваш и с подсладител, ако обичаш сладко...има безброй варианти
Отговори с цитат
  #995  
Стар 30th June 2010, 20:09
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Извара с подсладител и орехи е страхотен десерт (:
Може да си направиш чудесен "сладолед" от обезмаслена извара, малко кисело мляко, подсладител и желатин. Бухаш после в камерата за 2-3 часа иии готово.
Отговори с цитат
  #996  
Стар 1st July 2010, 09:04
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Аз понеже не обичам сладко, изварата я свързвам само със солено. Най-добрият вариант - с майонеза, чесън, червен, чер пипер. Мнооого зависи от изварата. Обаче предполагам вече знаете, че от всички млечни тя е най-безвредният във всяко отношение продукт.
Отговори с цитат
  #997  
Стар 1st July 2010, 10:53
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Дундьо, засечи от колко почваш Зоната и колко ще свалиш за по 10 дена, примерно, после пак след 10 дена.
Така и аз ще мога да следя кое как върви, че съм на триопът както знаеш.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #998  
Стар 1st July 2010, 12:40
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

ислих по въпроса, мишче, но свалянето също е индивидуално. Знам как почнах, но понеже тук стават по-бавно нещата,, не ща да се депресирам. За 10 дена не може да се отслабне повече от 1 кг реално. Хвърлянето на водата въобще не го броя и не ме интересува. За мен е по-малко, защото не изразходвам енергия с движение. Така че ще се кача на кантар, когато усетя, че нещо се е променило физически - нали знаеш, винаги се усеща. Днес ми е едва 4-ти ден.
P. S. Главата все така не ме е подсещала за себе си. Спомням си за нея като седна да пиша по тая тема. Хем по обедната почивка вилнях из улиците на припек. Значи, тези, дето нямате хронично главоболие, просто не знаете какво имате и колко сте щастливи. Дай Боже да не ви се налага да разберете! Животът без главоболие е просто прекрасен :P
Отговори с цитат
  #999  
Стар 1st July 2010, 13:53
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Аз съм с главоболие от дете. Що лекари се чудиха, що хапове ми изписаха - = 0.
Радвам се, че при теб Дундьо сега е ОК. От Зоната ли?
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1000  
Стар 1st July 2010, 14:08
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ами не знам. Нали ти е ясно, че Зоната малко прилича на "острието на бръснача" в будистката философия. Е, с по-широк ръб, естествено. Не е толкова трудно да се задържиш. Но и не е толкова трудно да се изхързулиш оттам. Всъщност няма апаратура, с която да изчислиш дали си в Зоната. Само по това как се чувстваш, ама обективно. И по сантиметъра. Винаги съществува и вероятността да е просто съвпадение. Обаче от около 3 години не е имало ден хептем пък да не ме заболи. И дори когато не боли, дърпа и заплашва и все те държи нащрек. Може и наистина да съм уцелила Зоната. За пръв път ми се случва да се поразбудя нощем и да не помня. Мъжото тая сутрин ми се смя какво съм правила, като ме е разбутал без да иска. И не съм чула ни една (от 4) аларми. Просто в един момент се събудих, не чак толкова късно, ама просто изведнъж се събудих. Аз не помня през съзнателния си живот да съм спала толкова дълбоко и непробудно. Може и това да е савпадение. И не знам дали ми харесва.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:40.