IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1441  
Стар 1st April 2011, 13:39
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Оперирах се при Н.Георгиев,след 7 дни става една година.

Лъки,като те чета,на моменти се замислям...... дали изобщо съм оперирана,а не само дали са ми подмускулно гърдите (моите са частично,425 са все пак)
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
  #1442  
Стар 1st April 2011, 13:42
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Миската и тя е оперирана при Тепавичарова, не помня да е споделяла че чак толкова боли
  #1443  
Стар 1st April 2011, 13:55
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

Направо ме изумявате - мен вчера ме оперираха, сутринта изписаха, а вече бях на дълъг обяд в кръчма.
Да, боли ме - но поносимо. Гледам да не правя много движения просто.
  #1444  
Стар 1st April 2011, 14:28
Megan2011 Megan2011 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте момичета! Новак съм, чела съм, но не съм изчела всичко (дано някой не се разсърди) и имам нужда от съвет и мнение.
Ходих на консултация вчера, с намерение че искам 350сс, не повече. Да ама като пробвах 350 все едно си бях със сутиена с подплънките-никаква разлика. От 350 скочихме на 420сс което ми заспа, висока съм 178, имам закръглен ханш, нямаше съмнение. Хирурга се съгласи на този кубик. Аз си харесах Натрел, анатомични, вероятно висок или среден профил, каза че той ще реши. Обсъждахме над или под мускула, той каза че при мен е 60:40 за подмускулно, но ако са анатомични може и над. Знам че всички настръхвате от надмускулното, имам приятелка която си ги е правила във Вегас и казва същото- абсолютно и категорично ПОД мускула. Аз също съм ЗА и така съм решила. Две неща ме притесниха, показа ми клипчета на жени с под и при стягане и разперване на ръцете нагоре и настрани гърдите искачаха като топки нагоре; и другото, аз ги искам по събрани към средата, а той каза че това се постига по добре с над мускула, а и ми обясни за дабъл бабъл при под мускулното, което също не ми хареса. Дано не стана дълго и объркано...Аз го изгледах странно като въобще даде опция за над мускула и казах, че според мен вече се прави само под, но той каза, че е на периоди ( той работи от 10 години ) на отричане и на превес на единия над другия метод. Моля за мнение и ако някой има опит от операция в UK ще се радвам особено. Доктора се казва Michael Payne, The hospital group.
Хубав ден и благодаря предварително!
  #1445  
Стар 1st April 2011, 15:02
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Megan2011 Виж мнението
Здравейте момичета! Новак съм, чела съм, но не съм изчела всичко (дано някой не се разсърди) и имам нужда от съвет и мнение.
Ходих на консултация вчера, с намерение че искам 350сс, не повече. Да ама като пробвах 350 все едно си бях със сутиена с подплънките-никаква разлика. От 350 скочихме на 420сс което ми заспа, висока съм 178, имам закръглен ханш, нямаше съмнение. Хирурга се съгласи на този кубик. Аз си харесах Натрел, анатомични, вероятно висок или среден профил, каза че той ще реши. Обсъждахме над или под мускула, той каза че при мен е 60:40 за подмускулно, но ако са анатомични може и над. Знам че всички настръхвате от надмускулното, имам приятелка която си ги е правила във Вегас и казва същото- абсолютно и категорично ПОД мускула. Аз също съм ЗА и така съм решила. Две неща ме притесниха, показа ми клипчета на жени с под и при стягане и разперване на ръцете нагоре и настрани гърдите искачаха като топки нагоре; и другото, аз ги искам по събрани към средата, а той каза че това се постига по добре с над мускула, а и ми обясни за дабъл бабъл при под мускулното, което също не ми хареса. Дано не стана дълго и объркано...Аз го изгледах странно като въобще даде опция за над мускула и казах, че според мен вече се прави само под, но той каза, че е на периоди ( той работи от 10 години ) на отричане и на превес на единия над другия метод. Моля за мнение и ако някой има опит от операция в UK ще се радвам особено. Доктора се казва Michael Payne, The hospital group.
Хубав ден и благодаря предварително!
Аз съм изчела доста от темите във форума и има една тема конкретно за методът на поставяне,а потребителката,която доколкото си спомням е оперирана в UK,е stunning,успех ти желая)
  #1446  
Стар 1st April 2011, 15:18
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Smile

За дабъл-бабъл ефекта си права да се притесняваш,НО-моята докторка твърдеше,че настъпва при неправилен избор на имплантите-т.е.ако хирургът си свърши перфектно работата,дабъл-бабъл-НЯМА
  #1447  
Стар 1st April 2011, 15:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Меган, не се оставяй доктора да направлява избора ти! Идея си нямам защо в ЮК още поставят надмускулно. Но не се заблуждавай, че английските хирурзи са по-добри от българските. Аз ходих на консултация за рино в Харли Грууп, и мед сестра имаше правен нос, който беше доста кофти. Не знам, защо са я оставили да представлява клиниката. Но съм се убедила, че англичаните като че ли се задоволяват и с кофти резълтати. А ние сме по-придирчиви.
В дългосрочен план подмускулното е по-добрия избор. Прочети тази тема:
http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11833
Все пак избора си е твой, но имай предвид, че така и така ще лягаш под ножа, направи го като хората.
А ако някой хирург ми настоява или се опитва да ме убеди в предимствата на надмускулното, аз лично бих сменила хирурга..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #1448  
Стар 1st April 2011, 15:39
Megan2011 Megan2011 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Мерси момичета.
Ами Нелс, той не ми е налагал мнение за над, просто каза че при мен и двата метода са възможни и че понеже искам анатомични те стават и за над мускула, за кръглите- не. Хич не си мисля че тук са супер добри, хирурга е немец, по му имам вяра от на инглиш. Ако бях в БГ вече съм си избрала кой, ама тук нямам толкова инфо. Ако някой нещо може да ми каже за въпросната клиника и хирург, ще е супер. Ако не- до края на деня ще трябва да си платя депозита и да си запазя 25.04, че им се отворило място, а аз много се натисках, и дотогава ще го мисля...
Ще се радвам да се включат и други форумки с опит за мнение и съвет!

ПС. Той хирурга си ми предложи под, аз почнах да разпитвам за над, ама вече се обясних, да не се повтарям...
А иначе тази темичка я изчетох цялата, има доста инфо, а и е забавна...

Последно редактирано от Megan2011 : 1st April 2011 на 15:43
  #1449  
Стар 2nd April 2011, 11:05
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny Виж мнението
Миската и тя е оперирана при Тепавичарова, не помня да е споделяла че чак толкова боли
Да, даже бих казала, че почти не ме боля !

Аз на Лъкито и казах още докато бях в болницата, не знам защо се съмнява ?!
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #1450  
Стар 2nd April 2011, 15:03
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

При мене болките бяха в гърба ,а аз почти никога преди не спях по гръб .Трудничко ми беше и ставането парвите два три дни,но само докато се раздвижа.Болки такива както Лъкито описва не съм имала. И май втората инжекция в дупето ме болеше повече и ми създаваше дискомфорт от новите ми гърди.Да има лека болка и дискомфорт но все пак си е поносимо.Операция е все пак. Когато ме оперираха от апендикс тогава беше страшно и тогава даже си и поревах мъничко.Е така беше поне при мене.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:44.