IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th February 2011, 00:05
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
По подразбиране Въпрос за д-р Николай Георгиев?

Здравейте, можете ли да ми опишете как точно преминава цялата процедура по уголемяване на бюста в клиниката на д-р Николай Георгиев? Интересува ме като се започне от подготовката, после колко време се чака до самата операция, вие къде сте в това време , как ви обличат за интервенцията , тоест по пижама ли сте или с ваши дрехи и т.н След като се събудите от упойката как минава нощта ,дават ли ви обезболяващи? И като казват, че гърдите стигали до врата след подмускулно слагане на имплантите наистина ли стоят толкова смешно и колко време е така, можеш ли изобщо да се появяваш сред хората И последен въпрос - много ли боли след подмускулно опериране, кога спира да боли? МНого ще съм ви благодарна ,ако споделите информация. Благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th February 2011, 15:39
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Никой ли не иска да сподели с мен , това което питам?Ако има подобна тема моля ви , да ми пуснете линк. Благодаря!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th February 2011, 20:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Има вече тема за него,не четеш ли?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th February 2011, 23:03
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

има не една тема, а много.....който търси, намира.....но явно всеки първо пробва лесния начин..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th February 2011, 11:49
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Еми да,защо трябва да е по трудния начин,като може и да е лесно,а и прЕсно

Аз се оперирах там преди 10 месеца.Оперираха ме първа,така че стоях в стаята малко,снимаха ме,имаше малко документация,дадоха ми еднократна ношница и влязох за операция.След това ми донесоха закуска и кафе и излязох на терасата,където прекарах почти целия ден,пушейки, пиейки кафе и говорейки по телефона(сестрата и доктора идваха няколко пъти,явно притеснени от това).На мен не ми е за пръв път пълната упойка и винаги се чувствам добре след това,а и съм доста стегната в такива ситуации и това ми помага за по бързото възстановяване.Не пренощувах в болницата,пожелах да се прибера и към 18.30 си тръгнах. Ами това е в общи линии Дано да съм ти била полезна.
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th February 2011, 16:21
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Знам, че има писано по темата, но това са точно въпросите ,които мен ме интересуват, а и на който не му се пише не е длъжен Благодаря на Silvana-kalpazana много ме надъха Само не разбрах каква й е била операцията, но няма значение. Някой ще ми каже ли каква е болката след подмускулно поставяне на импланта, вероятно е по-голяма от тази над мускула? За колко дни преминава ? Някъде четох ,че гърдите стояли близо до врата вярно ли е това ме стресира
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th February 2011, 17:53
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Операцията ми беше-подмускулно поставяне на импланти,Арион 425сс.
Боли разбира се,но не мисля,че е болка за умиране,ако сега трябваше да решавам,пак бих го направила А по отношение как боли,аз мога да определя болката,като много силна мускулна треска плюс натъртени ребра... Бях се подготвила за адски болки и в очакването им, тези които имах преминаха
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th February 2011, 21:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mocarrela
Знам, че има писано по темата, но това са точно въпросите ,които мен ме интересуват, а и на който не му се пише не е длъжен Благодаря на Silvana-kalpazana много ме надъха Само не разбрах каква й е била операцията, но няма значение. Някой ще ми каже ли каква е болката след подмускулно поставяне на импланта, вероятно е по-голяма от тази над мускула? За колко дни преминава ? Някъде четох ,че гърдите стояли близо до врата вярно ли е това ме стресира
ТОГАВА ВЛЕЗ В МАМОПЛАСТИКА.ИМА ТАКЪВ РАЗДЕЛ,АКО НЕ СИ ВИДЯЛА СИ ОТВОРИ ОЧИТЕ
КАК АЗ КАТО БЯХ НОВА НЕ ЗАПОЧНАХ ДА ПУСКАМ ТЕМИ С ВЪПРОС...БРЕЙЙЙ,АМАН ОТ МЪРЗЕЛИ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th February 2011, 23:37
mocarrela mocarrela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Влязох и четох, но в крайна сметка това не ми пречи да си пусна тема, нали? Имам достатъчно грижи по двете си деца, ще извиняваш, че тук съм малко мързелива..
Мерси на тези , които ми отговориха на някои ще им пиша на лични - всичко най-хубаво на всички!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd February 2011, 18:27
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Там ли си решила да се оперираш..............?!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВъпросзаНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:49.