IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th January 2017, 15:08
Varna88 Varna88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 1
По подразбиране Алтернатива на Зопиклон

Здравейте,

От време на време имам безсъние и при нужда взимах 1 таблетка зопиклон. За съжаление обаче го направиха със зелена рецепта. Опитах с мелатонин, валериан, всякакви билкови и хомеопатични продукти, калмабен, но без никакъв ефект.
Моля, ако някой може да ми препоръча алтернатива на зопиклон, но без зелена рецепта.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th January 2017, 12:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Евентуално може да опиташ с Неуролакс (Атаракс), той може да се пие 3-4 пъти дневно по 1 таблетка. Но дали ще ти върши работа като сънотворно не се знае. Зопиклона си е точно за сън. Който от вашето семейство ходи при джипито редовно да иска зелена рецепта за 30 табл. Зопиклон (за 1 месец; нямат право да изписват за повече от месец). Само да знаете, че зелената рецепта трябва да се изпълни в 7 дневен срок от изписването й.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th February 2017, 11:19
Аватара на Lюлеещ
Lюлеещ Lюлеещ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: на село
Мнения: 6
По подразбиране

Закъсал съм го и аз , пристрастих се към него и втори месец спя малко или не спя.... .Има някакъв пречистен Есзопиклон лекарствен препарат, който спада към групата на хипнотиците. Използва се за лечение на безсъние. Той представлява пречистена форма на веществото зопиклон,не съм го ползвал Lunesta (Eszopiclone) и не знам дали го има в Бг .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АлтернативанаЗопиклон
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:51.