IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th July 2006, 22:42
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране Сутиените REFLECTIONS

Горещо препоръчвам тези сутиени на всички "колежки", които по някакви причини (физически ,психически ,финансови и незнам още какви) не се тунинговат. За мен те са спасение- поне навън ми дават нужното самочувствие и красиво деколте. Вкъщи като се съблека голата истина естествено лъсва, но какво да се прави нали все някога ще се тунинговам. За сега обаче си използвам дунапренените протези и ви моля ако някой знае други а марка "инвалидни " сутиени да сподели. Купувала съм от сергиите подобни (още не знаех, че има луксозни) ,но те са много "афиф" - късат се ластици излизат банели и освен това са много елементарни модели.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th July 2006, 12:27
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

не съм ги чувала..къде се продават, кое им е различното от обикновените сутиени,на какви цени са..?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th July 2006, 13:31
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
не съм ги чувала..къде се продават, кое им е различното от обикновените сутиени,на какви цени са..?
Ми направо са като изляти цици, от страхотни материи и с хубави презрамки. Аз си ги купувам в Пловдив от по засуканите магазини за бельо, струват около 50-60-70 лв.,но сега при летните разпродажби сигурно са доста по-евтини.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th July 2006, 18:34
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Като прочетох поста на Милена,реших да видя марката на най-хубавия ми сутиен,купуван в БГ и какво се оказва-Reflections intimates От 2 години е купен,не е мръднал(като качество),много удобен,и без презрамки да го нося стои като излят.Не е въпросът в подплънките,те не са(поне на моя модел)някакви супер големи,но формата е перфектна.Бих си купила пак.По-добре два от 50лв.,удобни и красиви,отколкото 10 китайски.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th July 2006, 19:25
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Разбира се ,че на ТРИУМФ са хубави има и още много квалитетни марки, но аз имах предвид огромната вградена подплънка и перфектната форма. От всички които съм пробвала тези са най- добрия камуфлаж - създават най-голяма илюзия. Моят семеен приятел пластичния хирург често казва "тези сутиени ще ми вземат хляба".
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th July 2006, 12:58
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

аз много си падам по италианската марка lormar и сутиените ми са предимно такива..но ще поразгледам, тези звучат обещаващо
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th July 2006, 13:26
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

На мен пък на Триумф не ми харесват като модели Иначе, че са удобни - да, N1, но имам чувството, че дизайнера им е умрял преди 20 години и от тогава не са си наели нов Дано не засегна почитатели им, това си е лично мнение
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th July 2006, 21:52
chere6ka chere6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 3
По подразбиране

аз бях решила да си купувам на reflections,бях си харесала един модел,но с него гърдите ми изглеждаха тройно по-големи,което не ми допада много като идея,защото като го сваля само повече се разочаровамв крайна сметка си купих на MED,който беше намален,а и марката е по-известна(поне така си мисля)
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th August 2006, 10:52
Demoness Demoness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 9
По подразбиране

преобърнах Бургасрно тези сутиени не намерих ..... мн жалко
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th August 2006, 11:34
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

мичестно казано аз и в сф и във вн не съм виждала, ама явно не съм гледала добре
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СутиенитеREFLECTIONS
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:27.