IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th September 2009, 03:17
malinenakruv malinenakruv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 26
По подразбиране отслабване и растеж

здравейте аз съм момиче на 16 години и съм висока 164 сантиметра,а килограмите са ми малко в повечко.Има ли шанс да отслабна но и да се източа едновременно,тъй като при такива размери с такива килограми седи много грозно.Чувала съм,че за растежа имат значение гените,баща ми е висок,а майка ми не толкова,следователно би трябвало ръстта ми да е някаде по средата или поне аз така мисля.Също сам чела,че и сънят влияе добре варху растежа а аз си поспивам.Не се тъпча по много а си седя дебела.Моля ви за съвет как да се справя с този проблем.Може би другаде във форума има отговор на въпросите ми и би трябвало да потърся,както ще ми отговорят някои,но нямам никакво време да се ровя из интернет затова създадох тази тема.Ще съм ви много благодарна ако отговорите!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th September 2009, 10:22
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Щом нямаш време да прочетеш темите във форума, значи нямаш време за себе си, а на 16 години, ако нямаш време .....
Според мен трябва да прочетеш темата за здравословно хранене във форума и да си организираш някакъв режим, който да коментираме.
После трябва да се запишеш на някакъв спорт и третото, което ти трябва да знаеш е, че ще се "източиш" с времето и това никой неможе да предположи кога ще стане.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th September 2009, 11:28
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Амм,не знам дали можеш да разчиташ на порастването за отслабване...
Аз от 16 до 18 да съм порастнала не повече от 3 см. в най-добрия случай.В момента съм 165.В 9-ти клас бях или 162 или 163(не помня вече).Понякога не се повлияваш от това,че баща ти е висок,а примерно оставаш среден ръст като майка си...Не е математика все пак.
Относно времето и т. н. съм напълно съгласна с Engel...
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th October 2009, 20:49
Damyan Damyan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Bulgaria
Мнения: 8
По подразбиране Здравей,

пълнотата може да е следствие на много неща-генетично може да е заложено,от обездвижване,от неправилно хранене......Съвсем наскоро една позната пробва с едни натурални продукти специално насочени към абсорбиране на мазнините и отслабване.трябва да ти кажа ,4е за около 2 седмици беше намалила обиколката си с 5,5 см.Чух и още резултати с тези продукти,ако те интерисува ми пиши на скайпа,за да те насоча.Той е :deni-anji .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: отслабванерастеж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:52.