IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 31st May 2007, 19:20
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Всичко зависи от кожата...
Отговори с цитат
  #172  
Стар 1st June 2007, 18:35
ilianna ilianna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Мен ме оперираха вчера в Ел Масри,бс.
Общо взето после бях качила 1 кг,но като цяло съм доволна
от това,което виждам
Отговори с цитат
  #173  
Стар 2nd June 2007, 18:32
ilianna ilianna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Маджаров, максимума позволен е доколкото помня 3 кила.
Отговори с цитат
  #174  
Стар 3rd June 2007, 12:24
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danielka
Въх, Тони, страхотна работа, направо не вярвам и повече взех да се притеснявам. Снимки ще имам в петък като ми свалят лепенките. При мен изтеглиха само 1л и 300 мл, но обхванаха бричове, вътрешната част на бедрата и коленете. Започвам да си мисля, че не е било достатъчно, но ще има и втора липосукция така като гледам
Ама ти въобще не си подута. Моите крака са доста отекли и май съм по-дебела от преди
хайде сега аз да питам Даниелка, защото това ме интересува... моите коленца са много несимпатични и обмислям вариант за липосукция. моля ти се ако имаш време да ми обясниш по-подробно на личния специално за коленцата, нали знаеш- възстановяване, как ще излгеждат след това, къде, колко пари и пр.

защо казвате че не се отслабва от това, като аз например където и да слабея, коленцата си остават такива, шишкави, и няма упражнения за тях. все ми се струва, че липото ще ги изсмуче и ще изглеждат слаби. нали тва е идеята, закво да плащам ако не ги направят по-малки...
Отговори с цитат
  #175  
Стар 3rd June 2007, 12:27
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

моля ви се, просветлете ме. някой няма ли снимки на колене и бедра- преди и след. тва ше е най-добрия вариант май....да видя...
Отговори с цитат
  #176  
Стар 19th December 2008, 17:33
chocolat chocolat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте

Темата липосукция ме вълнува от известно време.
Прегледах изписаното във форума, а на тази тема разчитах най много за да мога да открия отговори на въпросите ми - Заслужава ли си наистина ?
Моят проблем е талията ми. Не съм пълна, била съм и послаба, като цяло поддържам едни и същи килограми, но винаги таза чат от тялото ми е разваляла пропорциите ми. Имам огромно желание да поправя тази несправедливост Но има няколко неща които ме притесняват - белезите, възможните неравности и прибирането на кожата.
Все още не съм раждала и се притеснявам да не се създадат някакви проблеми при последваща бременност.
На 30 години съм.
Надявам се момичета { момчета не срещнах в тези теми } които са се подложили на липосукция да могат да ми помогнат да се ориентирам по добре.
Отговори с цитат
  #177  
Стар 20th December 2008, 09:17
spirit2007 spirit2007 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 132
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chocolat


Но има няколко неща които ме притесняват - белезите, възможните неравности и прибирането на кожата.
Все още не съм раждала и се притеснявам да не се създадат някакви проблеми при последваща бременност.
при липо белезите са съвсем малки точици; неравности се получават ако не е п.направена добре, най-често по корема; кожата е индивидуала при всеки; но винаги може да се изреже след това;
незная какво точно е талия - знам, че се прави на паласки, на корем; ако това включва и талия - значи са почти 4 зони
Отговори с цитат
  #178  
Стар 20th December 2008, 16:31
chocolat chocolat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Благодаря за отговора spirit2007. Това имах в предвид за талията - отпред коремчето , а отзад паласките.
Ти доволна ли си от своята ?

Има ли някой, който смята , че е нямало смисъл от тази процедура, че не си е заслучавало болките и средствата ?
Отговори с цитат
  #179  
Стар 22nd December 2008, 14:38
spirit2007 spirit2007 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 132
По подразбиране

[quote="chocolat"]Благодаря за отговора spirit2007. Това имах в предвид за талията - отпред коремчето , а отзад паласките.
Ти доволна ли си от своята ?
quote]

аз съм доволна, но само корем и бричове; не съм махала паласки
въпреки, че напълнях после (нищо общо с липото), там където ми е смукано си остава добре - визирам бричовете - нямам такива, независимо, че като цяло напълнях.
Отговори с цитат
  #180  
Стар 22nd December 2008, 14:40
spirit2007 spirit2007 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 132
По подразбиране

колкото до болките - просто няма такива - има лек дискомфорт след упойката и на местата, където е смукано има лека болка като от синка, после избиват и синините и отоците.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкозалипосукциятанайвечезаслужавалиси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:21.