IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd November 2006, 18:15
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Моя приятелка я обезобразиха с микродермаабразио... Вече втора година и още не се е възстановила напълно
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd November 2006, 09:58
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gin100nic
Моя приятелка я обезобразиха с микродермаабразио... Вече втора година и още не се е възстановила напълно
А би ли споделила къде го е правила това микродермабразио.
При Мая Тачева ли?
Доколкото съм запозната и тук има по-драстичен метод и по нежен.
Направо ме стресна с това което сподели.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd November 2006, 13:55
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Щеше да се стреснеш, ако я беше видяла също...
Прави го в Бургас, при Калудов , преди около 2 години. Простичко обяснено, този уред ти сваля горния пласт от лицето, но тъй като всичко се прави на ръка- не е премерено и точно, всичко зависи от лекаря- ако трепне нещо или задълбае, отиде..Веднага след процедурата изглеждаше като влачена по лице по асфалта поне километър, главата и изглеждаше двойна, имаше засъхнала кръв и лимфа... Изглеждаше ужасно и страшно... Лицето и заздравяваше около месец, като въпреки всичките грижи и стоенето в къщи на пуснати щори(беше като в затвор милата... Късно вечер съм я изкарвала да я разходя малко с колата...), цялата стана на огромни пигментации. Тя е много бяла, а сега изглеждаше като циганка... Отидохме веднага при дерматолог за химически пилинг, за да се махнат пигментациите, но дерматоложката отказа толкова скоро да и направи пилинг. Изчакахме още един месец и направи пилинг.. Оказа се, че е единствения случай, на който пилинга не действа- просто кожата и не се белеше... Видяха се се в чудо... Направиха най- силния възможен... Пак нищо- носът и малко се позалющи само... После и направиха Амелан- специално за пигментации- пак нищо, не се бели и това е... Чудо някакво... Даже и подариха един безплатен пилинг, защото беше дала вече около 1000 лв без резултат... Абе кошмар накакъв беше... Нон стоп сега се маже с какво ли не- киселини разни, кремове, лосиони... - позаличени са, но вече 2 год са минали. Още се виждат, но не е като преди...
И да кажа, че всичко е спазвала- не е стояла на слънце, Март месец го прави, с каквото трябваше се маза и т.н.
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th November 2006, 10:24
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране ===

Това което ми се препоръча при Мая Тачева е микродермабразио с някакви кристали,които ти обстрелват лицето и премахват най-горния слой.Мисля,че съм чувала,че има дермабразио при което с дискове-абразивни ти се стърже по кожата.
Мисля,че при микродермабразиото не може да се получат белези,или поне така ми бе обяснено защото се атакува с кристали абразивни и с вакуум се изсмукват мъртвите клетки.
Смятам,че белезите при твойта приятелка са се получили щото е работено по стария метод,дето е по-ефективен но по-рисков.
Така ли е наистина?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th November 2006, 13:38
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Белезите са в резултат на травмата... Това, че мъртвите клетки ги изсмукват с вакуум не ти помага по никакъв начин... С кристали или с дискове- работи се "на ръка" и не си застрахована от травма...
Не мога да кажа със сигурност при нея по кой метод беше...
Добре си помисли за това дермаабразио, но според мене е доста драстично...
Разбира се, че това не значи, че на всеки ще се случи.. Имам друга приятелка, дето нямаше никакви усложнения- пак при същия доктор го прави...
Просто споделям, защото бях с нея през целия ад, през който премина.. Не можеше да се покаже навън... Даже гаджето и я заряза... беше обезобразена, казвам ти...
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th November 2006, 15:00
ROSSI ROSSI ROSSI ROSSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Ужас!!! На това му викам :вместо да изпише вежди...
Наистина е било кошмар!
Явно това е Божа работа!
Стигам до извода, че ако не се налага - по-добре да не се прави, защото крие доста рискове!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 25th November 2006, 11:29
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

В понеделник имам записан час за химически пилинг с трихлороцетна киселина при д-р Катя Паскова. Но тя ми предложи еднократна процедура, след която мезотерапия 2-3 процедури. Явно всичко е индивидуално и според преценката на дерматолога. Но като видях нейната кожа веднага и се доверих... тя просто изглежда с 15 години по млада!!
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th November 2006, 13:35
nastasia nastasia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Germany
Мнения: 80
По подразбиране

Benji, надявам се да останеш доволна. Аз лично не съм виждала по-лошо и пренебрежително отновение от това, което изпитах в Дерма Вита. Химичния пилинг ми протече така - лягам, козметичката ( а не Катя Паскова ) ме намаза с киселината, стоях 10 мин., после ми каза САМА да се измия на мивката (!!!), взеха ми 60 лв и чао!!! Дори никой дума не обели с мен, т.е. не ме посъветваха нещо за кожата ми. Била съм в много студиа и за същата процедура химичен пилинг се занимават с мен поне 60 мин., слагат ми какви ли не маски, правят ми и механичен пилинг, масажи и т.н. за 45-50 лв.! Просто реших да опитам Дерма Вита, защото толкова го хвалят това студио в Ева, но уви!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th November 2006, 13:45
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Мда... лошо... Аз преди 10 дена си правих ботокс там и съм много доволна от ефекта. Но наистина докторката закъсня с един час за което дори не се извини и ми взе със 100 лв. повече от колкото каза в предварителния разговор по телефона . Но ще ида въпреки това, защото ми се стори наистина компетентна.
А ти къде на друго място си правила този пилинг, как ти се отрази на кожата?
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th November 2006, 13:57
nastasia nastasia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Germany
Мнения: 80
По подразбиране

Във Варна в Хубава жена и съм общо взето доволна. Кожата "светва", порите се стесняват, белегчетата изчезват. В София съм ходила освен в Дерма Вита и в Борекс, но не ми хареса обслужването и резултата там. Сега смятам да пробвам козметичката от студиото на Митко Дамов на Славейков, така че ако някой е бил там на козметик, ще се радвам да чуя отзиви
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Химиченпилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:12.