IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 27th June 2008, 15:03
Felichita Felichita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 2
По подразбиране hmm

Slaga se v kamerata zashtoto po tozi nachin kato go izpolzvash sled tova... ne ti po4ervenqva kojata... ne ti stava na 4erveni petanca sled kato izmaknesh kosam4eto ot korena mu! No az lichno neznaq kolko e cenata v momenta, no mislq che e skypi4ko !
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th June 2008, 07:41
merito merito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Аз на сокор си взех Philips satinelle ice premium и съм много доволна,препоръчвам го горещо на всички които се колебаят какъв епилатор да си вземат,хваща дори наи-малките косъмчета,сравнително по-безболезнен е и благодарение за замръзващата приставка няма толкова зачервявания,цената е окло 210 лева .
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th June 2008, 09:07
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Наистина ли е по - безболезнен, малко ми е странно това, мисля си, че от студа порите би трябвало да се свиват и косъмът да излиза по - трудно
Отговори с цитат
  #34  
Стар 28th June 2008, 09:41
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Да, но от друга страна космите настръхват при студ
Всъщност това всичко е само реклама, като всички други, с цел да уцелят точката, която най-много боли даден човек. Както са рекламите за хапчета, които уголемяват разни части от тялото - те целят "болката" на хората, които имат такова желание. Както са рекламите, че с 1 уред чистиш цялата къща - всяка домакиня го мечтае и си купува дадения уред. Това е просто реклама
Всъщност всичко зависи от кожата, сега дали ще е студено или не, не зависи от това дали ще ти почервенее след епилация, сигурно има значение, но в някакъв минимален процент. А за болката още повече - колко студен трябва да е епилаторът, за да ти "замрази" болката за 1 секунда (все пак толкова време ще стои той върху дадения участък). По-добре да си купиш от онея шишенца, с които замразяват футболистите и да ги ползваш при епилация Или да излезеш да се епилираш на снега - по-голям резултат ще има от тази замразяваща глава за 210 лв, която всички ще си купят по веднъж, за да пробват, после разбира се ще излезе ново "изобретение", с което болката ще бъде "още по-малка" и така нататък.
В крайна сметка купете си 1 шише текила, ако не търпите болка и си оправете проблема преди епилация ; )
Отговори с цитат
  #35  
Стар 29th June 2008, 14:59
Аватара на Златна
Златна Златна не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Имам Филипс с дискове и Браун с пинсети.По доволна съм от втория.
__________________
Ако някой се опитва да те засенчи,остави го да слънчаса.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 29th June 2008, 17:20
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

И аз съм най-доволна от пинсетите. Сатинела на Филипс с дискове хич не ми харесва. Трещи като дъскорезница и ги къса.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 29th June 2008, 17:27
Аватара на Златна
Златна Златна не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
И аз съм най-доволна от пинсетите. Сатинела на Филипс с дискове хич не ми харесва. Трещи като дъскорезница и ги къса.
точно си го казала(писала) къса ги.Пинсетите ги изскубват и така космите оредяват.
__________________
Ако някой се опитва да те засенчи,остави го да слънчаса.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 8th July 2008, 15:42
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Използвам Rowenta Lovely вече 3та година и съм мн доволна, можеш да си купиш допълнително и каквито искаш приставки към него
Стария ми беше един розов Philips, но не помня модела
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 8th July 2008, 16:17
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Добре... , очевидно е по-хубаво е с пинсети.....А с колко двойки пинсети са вашите...? Епилаторите с 20 такива хубави ли да или съвсем не стават...
Въпреки че има и с 40 на много прилични цени... какво ще кажете за това или това?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 8th July 2008, 16:29
Аватара на Златна
Златна Златна не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Аз съм за първия.Не знам с колко двойки пинсети е моя,но първият прилича на този който аз имам.
__________________
Ако някой се опитва да те засенчи,остави го да слънчаса.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какъвепилатордасивзема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:42.