IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 9th July 2008, 10:07
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

аз преди 5 години си взех един епилатор на елит-българска марка,пълна евтиния-20лв.Тогава бях още ученичка и нямах възможност за повече.Бях решила,че за първо време ще ми свърши работа,пък после да му мисля.Оказа се,че вече 5та година си го ползвам без никакъв проблем.Верно,че след 10 дена пак трябва да повтарям,защото тънките косъмчета са излязли,ама пак е нещо...Смятам да го чакам да ме изостави той
Отговори с цитат
  #42  
Стар 9th July 2008, 11:15
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

откакто се помня ползвам епилатор
боли само първите пъти.......
аз зиме и лете се епилирам и в момента болка не усещам
Съгласна с Иванин че всичко е реклама
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #43  
Стар 11th July 2008, 16:53
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Аз ползвам Rowenta, взех го преди около година и съм доста доволна от него. Тогава струваше 120 лв, беше един от новите модели.

Категорична съм, че разните приспособления - охлаждане , fresh air, масаж и т.н. за обезболяване не са особено ефективни.

Но мога да дам съвет - важно за намаляване на болката и за качеството на епилацията е тя да се извършва бавно. Ако придвижваш епилатора бавничко, боли значително по - малко, а освен това космите не се накъсват. Ако бързаш, качеството е горе - долу като при бръснене, а болката е значителна.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 11th July 2008, 17:02
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Щях да забравя

Относно приставките за охлаждане - не съм убедена дали помагат, или пречат. От охлаждането кожата настръхва и на мен ми се е случвала пинсетите да я захванат, което е много неприятно, повярвайте ми
Отговори с цитат
  #45  
Стар 16th July 2008, 16:46
funnyava funnyava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 11
По подразбиране

От 11 г. ползвам Браун с пинсети и въртяща се система за масажиране и все още работи прекрасно. Опитах Филипс с дискове и установих, че епилирането е по-безболезнено и по-бързо. От прочетеното тук разбрах, че Филипс /и то с дискове/ е предпочитаната марка. Искам да науча повече за накрайника за чувствителни зони при епилатора Филипс НР 2844/01 - бял с розова епилираща глава. Моля, помогнете.
__________________
Дай шанс на всеки твой ден да бъде най-добрия в живота ти.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 17th July 2008, 09:33
funnyava funnyava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от funnyava
От 11 г. ползвам Браун с пинсети и въртяща се система за масажиране и все още работи прекрасно. Опитах Филипс с дискове и установих, че епилирането е по-безболезнено и по-бързо. От прочетеното тук разбрах, че Филипс /и то с дискове/ е предпочитаната марка. Искам да науча повече за накрайника за чувствителни зони при епилатора Филипс НР 2844/01 - бял с розова епилираща глава. Моля, помогнете.
Има ли някой този епилатор? Моля споделете дали сте доволни и каква работа върши този накрайник за чувствителни зони.

http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09019825

PHILIPS HP-2844 цена с ДДС: 49.00 лв. код: 09019825
- ЕПИЛАТОР
- МЕТАЛНА СИСТЕМА ЗА ЕПИЛАЦИЯ
- 2 СКОРОСТИ
- МРЕЖОВО ЗАХРАНВАНЕ
- 21 ДИСКА
- 20 ТОЧКИ НА ЗАХВАЩАНЕ
- ОБОРОТИ В МИНУТА:
СКОРОСТ 1 = 900, СКОРОСТ 2 = 2200
- ОТСКУБВАНИЯ/СЕКУНДА:
СКОРОСТ 1 = 600, СКОРОСТ 2 = 733
- НАКРАЙНИК ЗА ЧУВСТВИТЕЛНИТЕ ЗОНИ
- ЧЕТКА ЗА ПОЧИСТВАНЕ
__________________
Дай шанс на всеки твой ден да бъде най-добрия в живота ти.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 17th July 2008, 09:48
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

И аз събирам мнения и чакам отзиви ..
В бързината реших да е Браун/Ровента (т.е. с пинсети), но много хора ми препоръчаха Филипс и се пренасочих.. ... Та се чудя и аз кой да е точно...Нещо не намирам съществена (да не кажа никаква) разлика м/у моделите им от 50 и 100 лв.... А пък 50 лв. ми се струват подозрително малко...

Лейдис, изкажете мнение, плийз... . Този епилатор хубав ли е или какъв модел на Филипс точно имате вие? (тези, които ползват и са доволни от Филипс, разбира се )

П.П. А има един, който е 2 в 1 със самобръсначка...Може би е идеален за такива като мен...Като ви изпушат нервите от бръмченето и бавното обезкосмяване ...прас, прас ...със самобръсначката и готово ...
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #48  
Стар 17th July 2008, 10:26
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Izabo преди около 6 години си бях взела епилатор Браун Силк Епил.Бях супер доволна от него и ако кучето не му беше изяло приставката още щях да го ползвам -не е мръднал.В момента същия модел е на скромната цена от около 50 лева.Е няма глезотии като самобръсначка и пилинг приставка ,но за епилиране върши чудесна работа.Според мен цената не е определяща
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #49  
Стар 17th July 2008, 10:33
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

И аз в момента се чудя какъв да си взема и май ще се спра на Браун http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09020562
Предишния ми беше на philips,но не съм доволна от него.(но все пак е и по-стар модел отпреди 5-6г,новите може и да са по-добри)
Отговори с цитат
  #50  
Стар 17th July 2008, 10:45
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Е браво , активизираха се симпатизантите на Браун... Няма да взема решение скоро така..

Шегувам се, момичета, благодаря за съветите !

Със сигурност и двете марки са добри, а и модели бол..., така че не може 100% да се предпочете едната или другата марка.... (което гениално прозрение на вечно проучващ човек като мен хич не му допада, ама.. )

Allure_, и на мен този ми беше харесал ! Ако си го купиш, ще споделиш ли впечатления, моля !
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какъвепилатордасивзема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:27.