IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1451  
Стар 2nd April 2011, 16:17
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Ели не се знае какъв ти е организъмът,как ще реагира да пътуваш по време на упойката. За мене е недопустимо,както казах аз си добре поспах,даже бях изненадана,моя братовчедка беше оперирана при Н.Георгиев през 2009 и кагато я взех на другата сутрин отидохме първо да хапне и после на басейнче кадето си се излежаваше на сянка.По характер тя е много по глезена от мене и даже се учуди като и казах ,че на мене ми е било дискомфортно първите дни.

Облисли си го добре,но според мен е хубаво да си имаш и план Б и едно наум.Ако или ако...все пак да си подготвенна. Не те познавам но ако проблема ти е оставане на хотел поради финансови причини ,и със сигурност искаш да си в София ,те каня у дома за един два дена след операцията.Пропуснала съм да прочета кой доктор си избрала но ще те взема от клиниката която кажеш. Обмисли и кажи,при неоходимост ще ти пусна тел номер на ЛС.
  #1452  
Стар 2nd April 2011, 16:24
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Пимчеееееееее, искам аз да додАм увас... да се похилим.... 4-5 часа нонстоп

Чек, да не е спам ....да питам, има ли някоя от вас на която двете гърди не са се отпускали в синхрон ?

Имам чувството, че десният ми гръден мускул е много по-проклет от левия
В началото и двете ми бяха еднакво напрегнати, но сега лявата ми се струва по-мека и по спокойна . А дясната, като че ли е по-издута отгоре.
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #1453  
Стар 2nd April 2011, 16:35
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Бейби ти си виняги добре дошла у дома.Стига да имаш път насам само ми знанни ден предварително да си купя носни карпички да си триЕм сълзите...хахахаха...ще ти направя и сладкишче без калории...

Миличка що не звъннеш да попиташ са съмненията ти.Да не оказва влияние спортният ти хъс?
  #1454  
Стар 2nd April 2011, 17:47
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077 Виж мнението

Имам чувството, че десният ми гръден мускул е много по-проклет от левия
В началото и двете ми бяха еднакво напрегнати, но сега лявата ми се струва по-мека и по спокойна . А дясната, като че ли е по-издута отгоре.
на мен преди операцията ми дадоха една брошура, в която беше описано как ще е възстановявенето. И макар че аз не съм със импланти, прочетох и за тяхното възстановяване и си спомням, че пишеше, че е напълно нормално отоците да не спадат с еднаква скорост и при двете гърди, така че асиметрия в началото е напълно нормална
  #1455  
Стар 2nd April 2011, 17:53
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
Ели не се знае какъв ти е организъмът,как ще реагира да пътуваш по време на упойката. За мене е недопустимо,както казах аз си добре поспах,даже бях изненадана,моя братовчедка беше оперирана при Н.Георгиев през 2009 и кагато я взех на другата сутрин отидохме първо да хапне и после на басейнче кадето си се излежаваше на сянка.По характер тя е много по глезена от мене и даже се учуди като и казах ,че на мене ми е било дискомфортно първите дни.

Облисли си го добре,но според мен е хубаво да си имаш и план Б и едно наум.Ако или ако...все пак да си подготвенна. Не те познавам но ако проблема ти е оставане на хотел поради финансови причини ,и със сигурност искаш да си в София ,те каня у дома за един два дена след операцията.Пропуснала съм да прочета кой доктор си избрала но ще те взема от клиниката която кажеш. Обмисли и кажи,при неоходимост ще ти пусна тел номер на ЛС.

страхотна си!!! искам да ти сложа много емотикони но незнам от къде да ги намеря :Д благодаря!
  #1456  
Стар 2nd April 2011, 19:49
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Pimci, много благороден жест, страхотна си!
  #1457  
Стар 2nd April 2011, 20:07
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077 Виж мнението

....да питам, има ли някоя от вас на която двете гърди не са се отпускали в синхрон ?

Имам чувството, че десният ми гръден мускул е много по-проклет от левия
В началото и двете ми бяха еднакво напрегнати, но сега лявата ми се струва по-мека и по спокойна . А дясната, като че ли е по-издута отгоре.
Мисче при мен същата работа, само че лявата ми се отпуска по-бавно, дясната е почти спаднала, но аз съм левичарка. Сигурно е нормално, на мен левия ми мускул е много по-развит, а бях чела че колкото са по-развити мускулите по-бавно се отпускат.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
  #1458  
Стар 2nd April 2011, 20:11
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Миска,при мен се получава същото ,лявата по бързо се възстановявя,определено е с една крачка напред, по мека и по бързо се отпусна.
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
  #1459  
Стар 3rd April 2011, 05:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Логично,нали не сте левачки.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1460  
Стар 3rd April 2011, 06:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
момичета, аз продължавам да ви занимавам с моето пътуване,, сега се замислих дали не е по-добре да се пътува по-рано, още докато държи упойката, защото като чета разбирам че на трети -четвърти ден болките са по-силни от първи и втори?
Ели, при мен най-големият дискомфорт беше от упойката. Болката беше съвсем поносима, но много ми се виеше свят и повръщах целия ден след операцията. Мисълта ми е, че може би е най-добре ако е възможно за теб да си подготвена да останеш поне един ден, а после да му мислиш за връщане.

Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:22.