IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th January 2012, 11:00
los4o los4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 1
Exclamation Ченето ме боли от зъб ли не знам

Съжалявам ако вече има такава тема, но вече не издържам. Преди 3 дни ходих на зъболекар, и ми отвори един зъб за пломба. Този зъб ме боля няколко дни, но тъй като на 1-ви и до 3-ти януари зъболекаря ми не работеше се налагаше да пия аналгин за болката и да чакам. Отидох при нея и ми то отвори. После ми изписа Клиндамицин, защото нещо се възпалило. По късно него ден излязох на разходка. Но тогава страшните болки почнаха. Какво да ви кажа. Все едно някой е взел една метална тръба и така ме беше шибнал в ченето, че не можех да си отварям устата. Ужасни болки. Отивам аз пак при тази лудата. Първо ми каза, че съм се подул. Второ да съм си купил клиндамицин-а. И трето, че без него нямало да стане. И така се чудя до днес, за какъв клин ме боли ченето. Не мога да си разтворя устата на не повече от 2-3 сантиметра. Ще кажеш, че самолет се е разбил там. И то от дясната страна разбираш ли!? Направо ужас! И се чудя, ако някой знае от какво може да е, може би, ако може на добро сърце да помогне, със каквото може. Благодаря много за разбирането и съжалявам, ако вече е имало така тема, но по спешност пускам тази. Направо вече не се търпя, като някакъв и аз не знам какъв се чувствам. НЕ мога да ям като хората, накрая ще си разчекна устата, ама то пък може да си направя нещо. Абе ни тъй, ни тъй.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th January 2012, 13:07
MegaMind MegaMind не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Ми кво да ти кажа, може да е от студа навън, а може и да е всичко друго. Така, че отивай на друг зъболекар, щом тази я наричаш "лудата", явно не е добър специалист.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ченетомеболиотзъблинезнам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:16.