IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 1st November 2009, 20:43
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

И на мен така ми прозвуча И не е за първи път.
Отговори с цитат
  #152  
Стар 1st November 2009, 20:46
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
попитах, понеже поста на want прозвуча, все едно българките са по-долно качество от британките... продължава да ми звучи така, но няма да споря, защото да се генерализира така е доста неадекватно
Не напротив не сме по долно ка4ество смятам 4е сме по свестни от тях ,както и добри домакини,не се наливаме с алкохол до припадък както правят те нито пък си лягаме с който сварим , но за сметка на това те си имат други достойнства Определено са с по хубави кожи и по подържани коси
Отговори с цитат
  #153  
Стар 1st November 2009, 20:46
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
попитах, понеже поста на want прозвуча, все едно българките са по-долно качество от британките
Не си я разбрала правилно,случва се
То,че не сме по долу не сме,но не сме и много напред
Често се случва"българите" като цяло да имат неоправдано самочуствие,тва "ни" е в манталитета
Тай,че Lilith не се засягай,тя не се е обърнала пряко към теб
Отговори с цитат
  #154  
Стар 1st November 2009, 20:54
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Не съм се засегнала лично, нито бих оспорила качествата на която и да било британка, германка, финландка и т.н. Но ми прозвуча като признак на ниско национално самочувствие... както и да е. Peace
Отговори с цитат
  #155  
Стар 1st November 2009, 21:05
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Не съм се засегнала лично, нито бих оспорила качествата на която и да било британка, германка, финландка и т.н. Но ми прозвуча като признак на ниско национално самочувствие... както и да е. Peace
По принцип като признак за ниско национално само4уствие говори навика ни постояно да се тупаме в гърдите колко сме умни, хубави и т.н. Много неща са митове и легенди от време оно
Както и да е първона4алния ми пост беше написан в връзка с това 4е изобщо не ми харесват тези вафли4ки които са въведени като мода от 4алга културата която е налегнала цяла България
Отговори с цитат
  #156  
Стар 1st November 2009, 21:07
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

"Чалга културата" отдавна не е на мода, явно си поизостанала нещо
Отговори с цитат
  #157  
Стар 1st November 2009, 21:10
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

финландките определено не са с по поддържани коси, те имат семпли прически и това да си изправят косата с преса само за едно излизане на кафе не го разбират. Аз си правя косата на вафлички доста често, и доста момичета и жени тук са ме питали как става този номер, понеже им харесва но тук пресата не е разпространена.
Отговори с цитат
  #158  
Стар 1st November 2009, 21:15
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

ако за теб мнението, че българките не сме по-долу от британките (дори според мен и от която и да е националност в Европа) означава "да се тупаме" ... думите ми се потвърждават. Не твърдя, че сме по-напред, но да се самопринизяваме, също не върви.
За вафлите е въпрос на личен вкус, наистина. Никой не оспорва правото на мнение.

Това е последният ми пост по темата
Отговори с цитат
  #159  
Стар 1st November 2009, 21:19
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
"Чалга културата" отдавна не е на мода, явно си поизостанала нещо
Явно и аз съм поизостанала.
А иначе, мнението на want си беше просто едно мнение за вафличките.Тя констатира,че според нея това е някаква "местна мода", вие я изкарахте национален предател.
Цитирай:
По принцип като признак за ниско национално само4уствие говори навика ни постояно да се тупаме в гърдите колко сме умни, хубави и т.н. Много неща са митове и легенди от време оно
Ахамммм

Цитирай:
Не твърдя, че сме по-напред, но да се самопринизяваме, също не върви.
Как ни приземи want, даже не знам.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #160  
Стар 1st November 2009, 21:22
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
ако за теб мнението, че българките не сме по-долу от британките (дори според мен и от която и да е националност в Европа) означава "да се тупаме" ... думите ми се потвърждават. Не твърдя, че сме по-напред, но да се самопринизяваме, също не върви.
За вафлите е въпрос на личен вкус, наистина. Никой не оспорва правото на мнение.

Това е последният ми пост по темата
не виждам къде видя самопринизяване казах 4е сме по свястни в много отношения ,просто не ми харесват вафли4ките и някои други модни ''те4ения'' в БГ аз също пиша за последно в тази тема
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пресазакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:11.