IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 7th June 2008, 00:08
sommer sommer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: heilbronn/germaniq
Мнения: 13
По подразбиране

здравейте момичета,
толкова съм доволна от новото плоско коремче,неверойтно е.с местене на пъп и абдомино-голямата,ама Д-р Заякова е голям майстор,евала.
четох тук,че се получават бучки,слава богу,нямам такива,благославям я всеки ден,профилат ми е за завиждане ))
Отговори с цитат
  #112  
Стар 7th June 2008, 00:21
sommer sommer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: heilbronn/germaniq
Мнения: 13
По подразбиране

единственото е,че още ми липсва малко чувствителност около белегат и от едната страна си имам \\\"ушенце\\\",както се изрази лекарката,но ще говоря с нея за евентуално коригиране.основното е ок,това не ме притеснява.\\\"ушето\\\" е в страни леко дръпване,но бива,не се набива на очи.стига бикините да не са съвсем ниско долу,белегат се прикрива.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 7th June 2008, 12:02
Аватара на liliya
liliya liliya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Честито коремче Sommer,
Колко см кожа ти махнаха?Как изглежда новото пъпче?
Ако искаш пиши на ЛС.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 7th June 2008, 16:23
sommer sommer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: heilbronn/germaniq
Мнения: 13
По подразбиране

мерси,мерси,да ви се връща и на вас такава добра промяна.
не знам колко см бяха,но 2кг със сигурност,освен това имаше и около 10см в диаметър мастно топче,което не може да се разгради по естествен път току така.доволна сам много,че се оттървах от омръзния корем.
пъпчето ми е малко странно,но не е грозно.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 7th June 2008, 20:31
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мила качила ли си някъде снимки преди и след. Аз много се интересувам от премахване на коремче, защото не спортувам и никакви мазила и масажи не помогнаха да се събере кожата след двете бременности. При втората от 40 кг. станах 65 и то само на корем и сега ми се плаче при тая мода с ниска талия и къси блузки а на мен ми виси торба и няма какво да си обличам спокойно. Дори не ям ако ще трябва да излизам от в къщи, защото като капак и ми се подува корема все едно съм в 5 ти месец бременна.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #116  
Стар 8th June 2008, 10:18
sommer sommer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: heilbronn/germaniq
Мнения: 13
По подразбиране

снимки не съм сложила още никъде,ще опитам,но в момента нямам никак време.
мен ми се е плачело винаги с тая заголена мода,или пък тесни дрешки,стигнах до там да не влизам в магазини за дрехи,но сега е друго нещо.с гордост си нося новите каси данки с паднала талия и блузки по тялото,а те се надигат,но няма го вече оня срам като преди,че ще ми се види коремът.
диети-разделно хранене,много движения сам пробвала,но уви,мускулите са се раждалечили.сега са ми ги стегнали сериозно.конкурирам се с дъщерите ми сега )
за кремовете,забравете,това са си само парички.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 8th June 2008, 10:47
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sommer
снимки не съм сложила още никъде,ще опитам,но в момента нямам никак време.
мен ми се е плачело винаги с тая заголена мода,или пък тесни дрешки,стигнах до там да не влизам в магазини за дрехи,но сега е друго нещо.с гордост си нося новите каси данки с паднала талия и блузки по тялото,а те се надигат,но няма го вече оня срам като преди,че ще ми се види коремът.
диети-разделно хранене,много движения сам пробвала,но уви,мускулите са се раждалечили.сега са ми ги стегнали сериозно.конкурирам се с дъщерите ми сега )
за кремовете,забравете,това са си само парички.
Само така, мила! Резултата си струва.
Със самочувтвие напреееееед!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #118  
Стар 23rd June 2008, 00:16
sommer sommer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: heilbronn/germaniq
Мнения: 13
По подразбиране

иска ми се да попитам правилите вече абдомино с местене на пъп:колко време след операцията нямахте пълна чувствителност в тази област.при мен са почти 3месеца,но долната част на корема си е безчувствена,не че ми пречи,но ми е любопитно.докт. каза-6месеца.имам леки опасения,че може и по-дълго да продълги.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 23rd June 2008, 11:59
Аватара на liliya
liliya liliya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Здравей sommer,
мисля че е нормално да нямаш чувствителност, все пак са прекъснати доста нерви.Въобще ли нямаш подобрение за тези 3 месеца?
Аз не съм си правила абдомино, но имам друга коремна операция и по нея съдя.
Късмет миличка, всичко ще е наред.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 23rd June 2008, 23:18
sommer sommer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: heilbronn/germaniq
Мнения: 13
По подразбиране

разбира се,че имам подобрение,горната половина си стана чувствителна,сега изчаквам и по-надолу да се почувствам ).
благодаря ти за бързия отзив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукциянакорем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:56.