IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th May 2010, 13:00
Momicheto0 Momicheto0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране Малки гърди

здравеите имам проблем които мн ме притеснява.имам супер малки гърди и нося най-малкия номер сутиен и даже ми е голям. но също така спа с него . едно момиче ми каза че не съм за сутиен и не трябва да нося. какво да правя
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st May 2010, 16:16
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petqtervel
Здравей,искам да те попитам на колко години си.Ако си по голяма....ммм мисля да се свържеш със гинеколог..Има сякакви видове мазила и хапчета за растеж на гърдите.
Ама хич не се надявай да ти пораснат с мазила и хапчета
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st May 2010, 16:46
Аватара на sunday
sunday sunday не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 19
По подразбиране

възможно е ако минеш на здравословно хранене в нормални количества, а не по една салата на ден, без строги диети особено ако си в "подрастващата" възраст...
аз съм бивша гимнастичка и гърдите ми пораснаха като спрях да пазя диети, за да съм "по-лека", бях като дъска от глад
сега съм си с доволно деколте
хапвай си, без да прекаляваш и без да се лишаваш, разбира се
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st May 2010, 18:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Ама хич не се надявай да ти пораснат с мазила и хапчета
растат от противозачатъчните,но хич не пий.ужасно са вредни и опасни,за да напуснат организма е нужно повече от година.

И да никакви мазила не биха помогнали,само операция за увеличаване или да качиш 10 кила,което не мисля че би ти харесало като опция.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st May 2010, 22:55
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

На мен пък от противозачатъчните не ми растат. Пробвала съм различни, с различно съдържание на хормони. Иначе съм чувала от приятелки, че им растат, но само в първите 1-2 месеца от започване на приема, след което си връщат нормалните размери.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st June 2010, 10:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
На мен пък от противозачатъчните не ми растат. Пробвала съм различни, с различно съдържание на хормони. Иначе съм чувала от приятелки, че им растат, но само в първите 1-2 месеца от започване на приема, след което си връщат нормалните размери.

Толкова големи ми бяха станали,че ги спрях.незнам кое Д бях,но сега съм си Ц
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st June 2010, 20:18
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Ух това с качването на кила, няма гаранция че точно там ще се "лепнат". Да не стане вместо на циците да е на гъза и тогава става ужас
А от противозачатъцхните растат но само докато ги приемаш.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st June 2010, 20:34
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ако един ден сложиш силикон поне ще знаеш че ще се получи много хубав бюст- не е като да виси нещо
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th June 2010, 07:48
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

За силикона не смея да го препоръчам заради страничните ефекти и рискове, а и защото се налага периодично да се правят нови операции. При мен ефект дадоха процедурите в козметичното студио където ходя. Не знам какъв е апарата, но при мен за един курс се наложи да сменям размера на сутиените. Не че е станало като със силикон, но иначе беше много зле.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th June 2010, 12:37
Аватара на cocondrella
cocondrella cocondrella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
За силикона не смея да го препоръчам заради страничните ефекти и рискове, а и защото се налага периодично да се правят нови операции. При мен ефект дадоха процедурите в козметичното студио където ходя. Не знам какъв е апарата, но при мен за един курс се наложи да сменям размера на сутиените. Не че е станало като със силикон, но иначе беше много зле.
Би ли споделила малко повече за тази процедура? Какво представлява, къде се прави, цена? Мерси предварително
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкигърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:57.