IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th November 2011, 00:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране Химичен пилинг

Искам да си направя. Споделете ако сте правили. Какво да очаквам и с какво да съм наясно преди да почна?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th November 2011, 01:10
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Една приятелка си прави периодично на 6 месеца, ако не се лъжа. Тя има много проблемна кожа- май дерматит се казваше. След процедурата каза, че кожата и е много червена и лъщяща. С две думи поне два дена не е била за пред хората. На нея й действа сравнително добре (въпреки, че не се е оправила), но съм чувала, че после ти се бели кожата. Общо взето не знам дали си струва, освен, ако нямаш друг избор. И аз преди време имах проблем и се колебаех дали да не си направя, но ме посъветваха това да е крайния ми вариант. Слава богу се оправих с козметични продукти и процедури.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th November 2011, 02:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз днес разбрах, че имам грешка - не искам да си правя хим пилинг, който е мн агресивен и се прилага предимно при много проблемни кожи или за заличаване на линии и белези.. Не и след като ми обясниха какво предствлява. Не ми е време още.

Ще направя един пилинг с билкова киселина.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th December 2011, 21:52
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Правилно си решила и аз предпочитам билковия пилинг и редовно ходя да ми го правят.
Огледай се обаче какви условия и цени ти предлагат, че на някои места вместо билков пилинг може да ти забъркат химически с билкова смес, а и цената се различава в пъти в различните салони. Друг въпрос е за продуктите за домашна поддръжка след това - на повечето места те карат да си ги купиш, а те влизат в цената на сета.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th December 2011, 10:08
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans Виж мнението
Правилно си решила и аз предпочитам билковия пилинг и редовно ходя да ми го правят.
Огледай се обаче какви условия и цени ти предлагат, че на някои места вместо билков пилинг може да ти забъркат химически с билкова смес, а и цената се различава в пъти в различните салони. Друг въпрос е за продуктите за домашна поддръжка след това - на повечето места те карат да си ги купиш, а те влизат в цената на сета.
Скъпа ти къде си си правила този пилинг? Дали премахва пигментни петна?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th December 2011, 20:18
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Правих го Студио за красота Париж. Цената е съвсем достъпна 70лв. с включени продукти за домашна поддръжка.
За петната премахва, но зависи колко са сериозни. Специално за петна имат друга терапия - Снежна красота, но нека все пак козметичката да те види и да каже кое е за твоя случай. Мисля че бяха на една цена, така че няма защо да се опасяваш да не ти препоръчат неподходяща терапия. Повече можеш да прочетеш на сайта им на страницата за медицинска козметика, ето и адреса: http:/www.studioparis.bg/medicinska%20kozmetika.html
Търси Вени тя е козметичката там и аз съм много доволна от нея.

Последно редактирано от konstans : 17th December 2011 на 20:20
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th February 2012, 12:54
stunnyto84 stunnyto84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте преди 2 дни посетих студио Париж понеже в друг форум прочех само хубави неща за него. Останах крайно разочарована тъй като явно собствениците сами си правят реклами по форумите. Козметичката е фризиорка, маникюристка и козметик. Аз отидох за почистване на лице и вежди. Относно почистването тръгнах си със черните точки както бях и дошла, за веждите да не говорим, по- лошо дори сама не съм си ги правила. Апела ми е към всички, много внимавайте за салоните които избирате и ако са от форуми не се знае кои си прави реклама. Ползваите само изпитани услуги от близки и приятели.
Аз все още търся добър салон
П.П. Konstans престани да го навираш този салон по форумите, всички разбраха , че е твой и рекламираш услугите
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th February 2012, 23:20
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Не си била в Студио Париж защото там фризьорство не се предлага и значи поста ти е явна лъжа.
stunnyto84 новорегистрирала си се само да плюеш - сигурно си засегната професионално, че там намираме добри услуги на ниски цени.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Химиченпилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:31.