IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #921  
Стар 18th January 2012, 17:32
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ама този сутиен на триумф (спортния), който се препоръчва от хирурзите, трябва да се носи нон-стоп първите 2-3 месеца. Важното е да няма банели, ефект на събиране и прочее. А това, че ти се притискат зърната, не е добре. Значи просто си потърси подходящия размер за теб.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #922  
Стар 18th January 2012, 18:23
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aivy Виж мнението
благодаря ти
направо започвам с мненията и въпросите
бях на консултации при ильо стоянов - 2 пъти, и при тепавичарова, тъй като имам птоза на бюста и излишна кожа и двамата са на мнение че гърдата трябва да се повдигне и да се сложи след това имплант.
аз твърдо държа това да стане с 1 операция, тепавичарова твърдо отсече - не, ильо стоянов - отначало каза не, после да ....
Айви, аз съм като твоя случай -птоза. Преди седмица ми беше първата опеарция при Стоянов. На мен също ми каза 2 операции, обоснова се защо, на мен ми се стори логично и се съгласих с неговото мнение. Ако бях го натиснала да направи всичко в една, може би щеше да се съгласи. Но аз държа да се получат добре и бях убедена от него, че резултатът ще е по-добър ако се разделят процесите. Но на мен ми е чудно защо на теб и двамата са казали първо повдигане, след това импланти?? Това ме озадачава. Обосноваха ли се?
Ако искаш снимки да ти пратя, прати ми ЛС.

И аз не ти препоръчвам Енчев, особено на теб, която си сложен случай. Не е да си нулев старт и да набутат един имплант вутре... Помисли си добре, ако си го решила, по-добре не прави компромис с цената. Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #923  
Стар 18th January 2012, 18:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Малиии що писания....))

Аз лента имах само 1 ден,после само сутиен,и в тоя смисъл и аз да попитам....
Питам профилактично,защото в другата тема писах за сутиените,бях си взела много стегнат,после го смених с по широк,,,та въпроса ми е ...Ако е прекалено стегнат сутиена,какво може да стане ???
На мен сутиена ми беше толкова стегнат, че ми се получиха рани на гърба, където са пластмасовите неща за регулиране на презрамките. Още имам рани. Малко ми го отпуснаха, но пак е стегнат. На мен ми е супер некомфортно, но търпя. И Тая лента ме задушава направо...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #924  
Стар 18th January 2012, 19:24
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мен доктора ми каза кой и какъв размер сутиен да си взема. В началото доста ми стягаше ,ужасно, наистина заковаваше гърдите и не мърдаха. Сега вече когато започнаха да омекват гърдите вече ми е супер с него. Обаче аз тук прочетох един съвет от лилиана, която казваше да си слагаме сутиена над потника и наистина е по-удобно
Отговори с цитат
  #925  
Стар 18th January 2012, 19:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не на всички хора това им е достатъчно, Лъки.
И честно казано не е за хвалене. Аз принципно не съм пуританин, напротив - имаше момент, в който завиждах на жените с фриволно поведенеие, ама искрено завиждах... Както каза Маркова, всичките ми приятели ме мислят за луда. Ходила съм на психотерапевт за този проблем и след дълго обсъждане, човека ми каза нещо, което ще запомня цял живот: "Не мисли, че ти си тази с проблема. Проблем имат тези, които не знаят какво търсят, а ти очевидно си напълно наясно. Никога повече не се упреквай, за това, че отказваш да правиш компромис със себе си и това, което искаш да присъства в живота ти." (Това го посвещавам на Маркова)
Нелс ти даде пълно описание за моето усещане за секса. Благодаря за посвещението , тези думи специално ще си ги запазя.
Отговори с цитат
  #926  
Стар 18th January 2012, 19:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Нелс ти даде пълно описание за моето усещане за секса. Благодаря за посвещението , тези думи специално ще си ги запазя.


Цитирай:
Обаче аз тук прочетох един съвет от лилиана, която казваше да си слагаме сутиена над потника и наистина е по-удобно
Това може да го пробвам, особено ако продължава да ми прави рани. На мен лентата ми казаха да я слагам над блузата, че и тя ми прави протърквания..
Бленувам момента, в който ще омекнат!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #927  
Стар 18th January 2012, 20:09
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението




Това може да го пробвам, особено ако продължава да ми прави рани. На мен лентата ми казаха да я слагам над блузата, че и тя ми прави протърквания..
Бленувам момента, в който ще омекнат!
Мен в началото сутиена направо ми се отпечатваше на кожата и там където бяха отпечатъците така сърбеше.....с метода с потника се спасих. Между другото и още един съвет - вземете си някакъв крем или масло (аз се мажа с бадемово масло) и си мажете гърдите. Моите така се бяха пресушили и така започнаха да ме сърбят в един момент, че не се търпеше. След няколко дена мацания и зърната се поотпуснаха и не бяха толкова болезнено чувствителни. Ох за омекването и аз едва чакам, но тук вече ще си падне чакане.
Отговори с цитат
  #928  
Стар 18th January 2012, 20:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз, въпреки, че имам доста кожа, забелязах, че кожата на гърдите ми се бели... Не е болезнено опъната, но се бели. Замислих се да я мажа с бебешко олио, а зърната с масло от лайка (специално за кърмачки), но си мисля, че е още рано. Все пак конците не съм свалила още. Вие кога почвате?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #929  
Стар 18th January 2012, 21:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз, въпреки, че имам доста кожа, забелязах, че кожата на гърдите ми се бели... Не е болезнено опъната, но се бели. Замислих се да я мажа с бебешко олио, а зърната с масло от лайка (специално за кърмачки), но си мисля, че е още рано. Все пак конците не съм свалила още. Вие кога почвате?
Мен кожата ми се пребели и на гърдите и на деколтето също. Аз започнах да се мажа малко след като ми свалиха конците. определено маслото ми подейства по-добре от крема.
Отговори с цитат
  #930  
Стар 18th January 2012, 23:27
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Маркова мерси,,и аз ще го пробвам с триумфа щото не го трая.Другия сутиен е медицински и нямам ни сърбеж ни дисконфорт с него.Материята е все едно горната част на чоропогащник,но троино по дебело .Целия сутиен е изплетен,като чоропогащниците..Там където е разреза има оформена/изплетена спецялна дъгичка.От горе където започват презрамките и там има спецялно удебеление,прилича на лентата..Но няма начин да не са ми сплескани зърната..

На мен вече ми се обели кожата,отстрани на хематомите.Там правех компреси с реванол..От утрре обаче почвам с бадеомово олио..
Но вече яко са ми се нацепели...

Днес карах колата,малко ми е трудно да влкючвам на първа.. Включвам с 2 ръце ..)Оатаналото на 6.)
Обиколих магазините и се прибрах.Обаче после ме караха до работа и ме взеха.....щото не мога да карам все още колата ) " скорпион е “))хехехе....
Къщата се чисти,пере се,простира се,пазарува се,абе вси4ко се прави....аз само казвам какво трябва да се прави ))
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:42.