IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th March 2010, 15:34
Аватара на Eveto
Eveto Eveto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Eveto
По подразбиране Добър зъболекар в София?

Оххх,ужасно съм страхлива,бях си намерила зъболекарка,ама тя замина извън БГ,някой ако знае някой с лека ръка и търпелив ,защото сто процента ще ревна там и ще го изнервя,бая проблеми имам да си оправям на зъбите насъбрани от отлагания заради страха и направоо...

И най важното да работи със здравна каса
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th March 2010, 11:05
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

yavor - пише тук във форума.
Потърси го
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th March 2010, 13:21
Vera79 Vera79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Аз бях като теб, не можех да стъпя в стоматологичен кабинет ! Много, найстина много, ме беше страх! Но моя приятелка ме заведе при един, след което аз заведох цялата фамилия там! Работи в центъра и в Люлин( по-близката част до центъра). Много внимателен човек и същевременно професионалист! В центъра кабинета е с доста добро обурудване, а в Люлин е към една поликлиника, забравих коя, там предимно работи събота и неделя. Ако решиш пиши да ти изпратя координати на лични!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th March 2012, 08:58
elenaborissova elenaborissova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 1
По подразбиране Аз съм зъболекар :)

Здравей!
Аз съм зъболекар,обади ми се на 0896840411 и ще ти запиша час.Ела да поговорим ,да те прегледам и ако спечеля доверието ти ще се радвам! Ако пък не,просто когато седнеш на зъболекарския стол кажи си мъката,при който и доктор да си...Няма да те набие или да ти се скара.За себе си опитай да си отговориш на въпроса от какво точно се страхуваш?От болката или нещо на подсъзнателно ниво?Всичко се преодолява.Намери си зъболекар,който да е готов да те изслуша без да нервничи и без да си поглежда нетърпеливо часовника.Той ще се погрижи за теб! Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th March 2012, 14:25
denica_r79 denica_r79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Аз ходя при една зъболекарка, която е много добра, страшно внимателна, умее да те предразположи и да не те е страх. Кабинетът и се намира в началото на кв. "Иван Вазов", до трамвайната линия.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th May 2012, 20:07
hugeman hugeman не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Ето още едно предложение - до хотел Хемус срещу Сити-то. Лекарката е много внимателна, дори и при малък кариес лекува зъба и не се изхвърля в цените като другите. Кабинетът и е точно до ресторант Homepage BG. Любопитното е, че освен, че лекува зъбите и помага и с народна медицина. Един път ми препоръча едни доста евтини хранителни добавки, които си купих от хомеопатична аптека и помагат за венците.

___________________
Домейни.com
Detektiv Fox

Последно редактирано от hugeman : 10th July 2012 на 13:53
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd January 2013, 15:23
_melany_ _melany_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 2
Wink ЕО Дент- качество на работа

Здравейте, какво мислите за клиники "ЕО Дент"? От известно време търся добър стоматолог и четох добри отзиви за доктор Павлов (бил избран за стоматолог на 2012).
Ориентирала съм се към "ЕО Дент" и ще съм Ви много признателна ако на скоро някой от Вас е бил там/лекува зъбите си в " ЕО Дент" и сподели мнение !

Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd January 2019, 12:43
Аватара на bbeleva
bbeleva bbeleva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 6
По подразбиране Д-р Георгиев

От 4 години съм поверила зъбите си на д-р Георгиев и мога да ви кажа, че е страхотен, адски внимателен и винаги ме изслушва и успокоява. Това са неговите контакти. Кабинета му е до Попа, цените са нормални, работи и със здравна каса.

Иначе си имам една мъдрост, която обичам да си спомням когато наближи време за профилактичен преглед

"Колкото повече ходя на зъболекар, толкова по-малко ходя на зъболекар"

Съгласни ли сте?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th January 2019, 20:18
коко123 коко123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 1
По подразбиране СТРАХОТЕН зъболекар Д-р Биляна Стоянова

Д-р Биляна СТОЯНОВА

София, ж. к. Люлин - 9

https://ddent1324.wixsite.com/kabident


Най-добрият ЛЕКАР, който ме е лекувал!

Специализирала е Детска стоматология!
Майчински и сърдечен подход към децата!
Много търпелива, старателна и СЪСТРАДАТЕЛНА!
Децата я обожават!!

Изключително компетентна; с дълбоки професионални знания и умения; участва в специализации и семинари; използва най-нови, но изпитани практики и технологии.

Много внимателна, отзивчива и състрадателна! С много такт и деликатност разговаря с пациента, за да установи страданието. Подробно обяснява лечебната процедура.
Безупречна чистота и ред! Стерилна обстановка!

А от НЗОК... особена полза няма...
те покриват само най-нисък клас процедури в минимален обем...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd March 2021, 15:01
koob koob не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2021
Мнения: 3
По подразбиране

Колкото и глупаво да звучи моят зъболекар държах да бъде добре изглеждащ мъж, сега не върви да обикалям от кабинет на кабинет да оглеждам зъболекари, та попаднах на един сайт , малко като социална мрежа за зъболекари, доста от тях имат качени снимки та от там си харесах зъболекар.Можете да търсите и по градове , ако ви се наложи дано да ви е било от ползва това мнение ето ги и зъболекарите https://dental.bg/zabolekar
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДобързъболекарСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:30.