IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th March 2009, 12:30
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ами аз в назолабиалните бръчки ще слагам за трети път, просто първите два пъти бяха при друга докторка.

Потвърждавам казаното - при мен между първото и второто инжектиране мина година, а сега, между второто и третото - година и половина. Даже сега, третия път, слагам преди да са тръгнали на стават видими бръчките, по-скоро профилактично, защото тъканта е взела да поомеква.

Накратко - сега, на 42, изглеждам значително по-добре (и по-млада), отколкото изглеждах на 30.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th March 2009, 15:18
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

SweetShark, а защо смени докторката, значи ли, че от първата не си доволна или просто реши да пробваш нещо друго?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th March 2009, 15:28
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Не, доволна си бях и от първата, ама при нея ми беше много сложно насрочването на процедурите - примерно, за всяко нещо трябва да го планирам с месеци напред, тя често не е в България, аз също, освен това често не си вдига телефона, или пък като съм там, чакам пред кабинета...и така... сложна работа..а при Денкова насрочването става много по-лесно, никога не се налага да изчаквам...а и ми е близо до вкъщи клиниката й. Освен това самата клиника е много чиста, а на мен тези неща си ми правят впечатление...

А с времето установих, че работи със същите филъри като марка, само че на малко по-приемлива цена.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th March 2009, 15:51
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Аз определено се интересувам от попълване на бръчки, над 40г. съм и мисля, че вече ми е време. Чета всичко по темата във форума и засега само събирам информация. Ако можеш да споделиш повече по въпроса, колко време предварително записваш час, колко излиза попълване на назолабиалните гънки примерно и може ли ако остане от ампулата да се сложи на друго място, след процедурата има ли нужда от възстановителен период и всичко за което се сетиш, ако ти се пише, разбира се.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th March 2009, 16:47
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

1. Може и веднага да ти дадат час (аз просто си имах нещо предвид за другата седмица).

2. Колко излиза - още не знам, при другата докторка беше 400 лв.

3. За това, какво се случва с ампулата и т.н. нямам представа, не съм питала.

4. Ако приемем за възстановителен период изчезването на червенината от боцванията - 1 ден. Аз по принцип си ходя после на работа, не се крия вкъщи.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th March 2009, 17:06
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

SweetShark, много ти благодаря!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th April 2009, 13:36
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

[quote="SweetShark"]Не, доволна си бях и от първата, ама при нея ми беше много сложно насрочването на процедурите - примерно, за всяко нещо трябва да го планирам с месеци напред, тя често не е в България, аз също, освен това често не си вдига телефона, или пък като съм там, чакам пред кабинета...и така... сложна работа..а при Денкова насрочването става много по-лесно, никога не се налага да изчаквам...а и ми е близо до вкъщи клиниката й. Освен това самата клиника е много чиста, а на мен тези неща си ми правят впечатление...

А с времето установих, че работи със същите филъри като марка, само че на малко по-приемлива цена

Моля те, кажи каква марка са й филърите, аз си правих при нея , но от притеснение забравих да попитам за това.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th April 2009, 14:15
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

ina79d, ти при Денкова ли ходи, какво точно прави и доволна ли си от резултата?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th April 2009, 15:17
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Да, при нея.Аз отидох да видя тя какво ще ми каже за мезотерапията дали ще заличат дребните бр.на брадата и лекото увисване от двете й страни (за да преценя дали да я продължавам-правих 1проц.)
Тя ми обясни и предложи "склуптра" от обясненията й разбрах ,че аз точно това искам (прочети в сайта й за "склуптрата"). Сложи ми и на назолаб.гънки к-на ( но не знам каква и за това питам каква марка ползва ), контур на устата за изглаждане на бр.над устата и с нея ми третира един белег и ботокс. За резултата от склуптрата за сега не мога да кажа , защото 6 седмици след първата процедура ( през което време организма започва сам да произвежда колаген ) се прави долната част за да се прецени колко се е опънало лицето нагоре и от там и колко количеството ще е нужно за долната част, трайност 2 год.От другите манипулаций сами знаете, че ефекта е отличен ( само да можеше и да е по дълготраен)
Доволна съм и чакам с нетърпение да минат 6-те седмици , за долната част, по големия ми проблем е там , тогава ще повтори пак контура на уста и белега. И чакам с удоволствие да съм с видим прекрасен ефект, много е важно и да усетите ,че това е Вашия лекар.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 8th April 2009, 15:41
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Ina79, д-р Денкова работи с Пураген, Стилейдж, Хилауроника , Джувидерм и др. Когато отидеш при нея другия път я попитай какво ти е сложила и тя ще ти каже. За тези неща си води регистър.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КозметичнадерматологияДенковаилиТачева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:15.