IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th July 2007, 21:55
Рали Рали не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 7
По подразбиране Редуктил

Някой пил ли е редуктил. Казаха ми, че намален доста като цена по тази програма редукция. Отзиви.....? за него?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th August 2007, 16:15
loshata loshata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Аз го пия от 40дни и свалих 8кг.Нямам никакви странични ефекти /да чукна на дърво/.В момента е на 78лв и това го знам,защото днес си поръчах още 2 опаковки.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th November 2007, 10:06
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

А защо на мен не ми подейства ?
Взех една опаковка от 10 мг.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th November 2007, 14:11
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Мери, и аз го пих и го спрях. все пак мисля, че това силно лекарство се употребява при висока степен на напълняване и затлъстяване. не е за друга група хора сигурно знаеш как се определя, но ето скалата и тук

Телесно тегло (kg)
ИТМ = -------------------------------------- = (kg/m2)
(Ръст в m)2

под 18.5 - Поднормено тегло
18.5 – 24.9 - Нормално тегло
25.0 – 29.9 - Наднормено тегло
30.0 – 34.9 - Затлъстяване I степен
35.0 – 39.9 - Затлъстяване II степен
над 40.0 - Затлъстяване III степен


предполагам, че ти се в нормалното тегло?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th November 2007, 16:18
pantofcheta pantofcheta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 12
По подразбиране

аз съм на Редуктил от 4 дни и вече имам свалени 2 килограма.Нямам странични ефекти,нито запек,нито разхлабване.Но поддържам и нвд ,за да има ефект.То с което и да е хапче трябва и диета + спорт,но аз за сега изчаквам със спорта.Като отслабна тогава ми идва желанието за спорт....и аз съм едно изкопаемо
__________________
луда романтичка
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st January 2008, 14:33
miass miass не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 2
По подразбиране

бих искала да попитам тези, които са пили Редуктил дали са наблюдавали някакви странични ефекти, защото започнах от днес да го пия, а има доста страшнички ефекти описани в брошурата. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st February 2008, 21:49
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Моята приятелка го пие от края на лятото,незнам кога е почивала и за колко,но от 72кг стана 59кг.Страшно много й личи и изглежда перфектно.Не ми е казвала за някакви странични действия
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st February 2008, 23:35
miass miass не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rali_
Моята приятелка го пие от края на лятото,незнам кога е почивала и за колко,но от 72кг стана 59кг.Страшно много й личи и изглежда перфектно.Не ми е казвала за някакви странични действия
Благодаря ти за информацията. Аз го пия вече два дни и все още не са се проявили някакви странични реакции. Надявам се да продължи така и да ми помогне да отслабна.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th March 2008, 13:18
Raia Raia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте,
аз пия Редуктил /от 10мг./ от 18т-т януари. До момента съм свалила, 7кг. Имам още 8 таблетки, за да приключа с двете опаковки. Много съм доволна от резултата, определно Действа, разбира се съчетано с някакъв режим на хранене. Нямам възможност да спортувам за момента, тъй като съм с малко бебе на три месеца, всъщност то беше причината за наднорменото ми тегло . Сега съм 61кг., целта ми е 57кг., но смятам да почина един месец и пак на ново.
Странични реакции имах в началото, бях на крачка да го спра, гадеше ми се, виеше ми се свят, причерняваше ми, бучаха ми ушите, ужасно зле се чувствах до 10-ия ден, после вече си казвах: "Добре че не го спрях".
__________________
Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd January 2009, 00:28
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране за редуктила

Здравейте!
Искам да попитам някой ако има някаква нова информация за хапчето да сподели, защото аз нямам достатъчно воля за строга диета и реших да опитам със силно хапче, но от всички тия странични рекации се опаших мн!
а освен това ако нпкой го е пил,след като сте го спрели какво става с чувството и желанието за ядене-има ли опасност да се върне и даже да се повиши?
Благодаря и хубав ден!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Редуктил
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:56.