IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th June 2007, 22:04
Jetrox Jetrox не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране Въпрос за тазовата област.

Здравейте, чудя се от доста време аз ли съм недъгъв или просто съм широк в тазовата област това го открих след като мислих, че са паласки (пояси) смъкнах така, все още си ги имам ама в по малки размери и забелязвам, че самите ми кости са широки там :/ тялото ми е.. горе съм що годе широк после се стеснявам и после от таза към краката пак широк... и се чудя като кача нужната мускулна маса и смъкна мазнините.. какво ли ще излезне....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th June 2007, 22:10
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

спокойно и аз съм така това е станало тей може би защото като малък си бил пълничак .... и е нормално таза да стане по голям за да носи мазнините поне тей си мисля а пък когато направиш хубави коремни мускули би трябвало да не се забелязва
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th June 2007, 21:53
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Това, което описваш го има при всички мъже. Винаги таза е малко по-широк от талията, но важното е гърба да е много повече от него
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th June 2007, 13:07
Jetrox Jetrox не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

Ceko напълно уникално съм съгласен с теб аз в момента съм горе широчък и надолу пак леко широчък зашочващо от леките паласки Просто трябва още да се тренира да се развия още горе
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th June 2007, 14:23
badjo23 badjo23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Varna
Мнения: 6
По подразбиране

Ами да ви кажа една хубава липосукция би сжършила идеална работа,но пък е адски гадна работа...Аз си тренирам и чакам резултат..каквото стане
__________________
Търпението е добродетел...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th June 2007, 18:44
Jetrox Jetrox не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

ПФ. простотии не искам да слушам.. Щом имам сланина ще я сваля или ще правя мускули и после ще я сваля, по редния начин с тичане нвд л карнетин и.т.н. Липосукцията е за адските мързели или за хора който имат проблеми (болести) или обездвижени, дето немогат и да тренират за съжаление има и такива и е доста кофти :/
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th June 2007, 20:57
badjo23 badjo23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Varna
Мнения: 6
По подразбиране

Да,прав си че липосукцията е съвсем излишна,но я си представи човек свалил 40 кг(не аз) и се е отпуснала кожата му,а друг е въпроса че от тия 40 кг. 15 са мускули,и още му стоят паласките и той не вярва на очите си,и е почти готов да си направи или липосукция или изрязване на на кожата(и за това му помогна Л-Карнитина донякъде),та представи си че си на неговото място...кво би направил?
Така че не ми го хвали толковаа тоя Л-Карнитин
__________________
Търпението е добродетел...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th June 2007, 21:43
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Според тебе без л-карнитин е нямало да се отпусне кожата така ли ?
Отпускането се дължи на "изключително силното" действие на л-карнитина, нали ?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th June 2007, 22:05
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Не мога да разбера кво намесвате тоя Л-карнитин ???
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th June 2007, 22:22
badjo23 badjo23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Varna
Мнения: 6
По подразбиране

Много ясно че не е увредил пряко кожата а е помогнал за това,защото е имало прекомерно бързо отслабване,Все пак има много различни начини за забързване на метаболизма...Аз не мисля някога да взема,все още си топя и така(лично мнение).А и наскоро имаше предаване по телевизията за вредите от Л-Карнитина.А според теб безвреден ли е Л-Карнитина?И според теб някои съветвал ли се е с лекар преди да взема?Щото аз такъв не съм виждал,а вервай ми че познавам много хора които вземат и не на всеки понася...Попитай някой лекар Ендокринолог за какво се предписва и в какви дози.И не знам на колко си години,но преди 8-9 год. тренъорите в залата(по борба) яко ни караха да сваляме килограми и нали се сещаш че тогава го е нямало прочутия Л-Карнитин...Яко бягане и по малко плюскане...
__________________
Търпението е добродетел...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросзатазоватаобласт
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:53.