IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Тренировъчни програми > Мъжки фитнес


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 30th June 2007, 18:50
Jetrox Jetrox не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

Абе то не е да ме мързи, еми сега ми е такова тегаво.. смисъл психически.. като се сетия, хич не ми е интересно да ходя и да блъскам и дърпам.. ама нали не трябва да сме тюфлеци. Иначе ако беше да ходя нещо спорт, футбол там даже плуване щеше да ми е по кеф да отида.. Незнам адски много психическа умора.. От както тренирам вече имам 2 отцъствия с това днес И се чудя как да го правя рамото, в друг спорт без да ходя на фитнес. + това ми писна от някаквъ 15годишни дето идват и ми обясняват как бият, и мелят.. и химии и глупости ми говорят колко разбирали... ебаси шита аз не съм там да им слушам простотиите еми да си правя мускули и тяло за личен кеф.
edit: А сега, ако ми кажете не ги слушаи тези отрепки.. е не е лесно на 20 метра от мен го чувам как говори и обяснява захвата на скалата от вчерашната кеч мания или там квото е, и как пребивал баба, като не му давала пари.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30th June 2007, 22:09
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

ми Смени залата
Не виждам спорт , които да успее да натовари добре и трите части на рамото (предна , средна , задна)
Тренираи го това рамо , не го подценяваи .Не си мисли , че не е важна група.Едно добре развито рамо може да създаде илюзията за огромна ръка
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МоятаПрограмамалкопомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:59.