IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th June 2007, 17:14
jkklouna jkklouna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 47
По подразбиране Въпрос за тренировка на крака

Значи преди известно време когато почвах още преди година- 1 половина започнах със цялостна тренировка на тялото-4 дни в седмицата... като в петък ми се слагат крака. Не правех упражненията с много кг даже напротив бяха ми доста леки. Правех по 20 повторения на серия и 3 суперсерии до отказ. След точно 3 тренировки краката ми бяха станали огромни-в сравнение с останалата част от тялото. Качването на краката доведе и до качване по цялото тяло като станах 85 кг 175 см тогава бях на 14 близо 15 год.
та въпросът ми е къде сгреших? Ако някой поиска ще му дам цялата програма за крака.


EDIT:Аз почти съм оправил проблема сега краката ми са по-малки и по-съразмерни с тялото така че в момента няма смисъл но ако настояваш довечера може
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th June 2007, 18:04
Аватара на mazster
mazster mazster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Пловдив
Мнения: 157
По подразбиране

Имаш ли снимка да те видим ????
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th June 2007, 22:00
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Дай я тая програма и аз да сгреша като тебе Само че много ме съмнява да е от нея, по-вероятно генетично си си ги имал заложени.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th June 2007, 22:55
Kalenski Kalenski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 43
По подразбиране

И аз я искам тази програма
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th June 2007, 23:01
jkklouna jkklouna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Загрявка разбира се
4 серии клек -20 повторения- с избрани от мен тежести- не слагах повече от 60-70
4 серии лег-преса (ако не се лъжа така се казва уреда)-20 повторения 2но кг от клека
напад с дъмбели -3 серии по 20 повт.-то може и с лост ама ми беше по удобно така.
има 2 уреда там за сгъване и разгъване на краката от тях правех суперсерии по 20 повторения на уред, нали и отивам на 2рия без почивка.
4 серии на уреда за прасец те попринцип са 2 там във фитнеса аз ползвах тоя който си прав- до отказ.
и така това ми е програмата и за 3 тренировки.... да кажем че си скъсах едните дънки

ЕДИТ:
в момента още ми е кофти-краката ми се търкат един в друг.
възможно е да съм и претренирал нз

бтв. цеко ме пита какви са ми мерките.. еми не съм много голям 37-бицепс, 108 гръдна, кракът ми последния път като го мерих беше 64-колкото на един трибоец за други мерки ако ми кажеш още нещо може да се меря пак и не съм 173 а 178
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th June 2007, 10:48
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

64 бедро за 178 е нормално, а да не кажа малко. Само гърба ти е смотан, наблягай на него повече, а не се чуди толкова как да смалиш бедрата.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st July 2007, 00:05
:) :) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 71
По подразбиране

Ефективни упражнения за гръб(за начинаещи ,които немогат да се набират,а само правят на скрипец...)
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st July 2007, 02:29
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

изкачването на стълби води ли се като тренировка за крака???
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st July 2007, 09:36
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Да , изкачваи през една на един крак , през една на два , всяка на един крак , всяка на два. Гарантирам ти ефект !!!
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd July 2007, 11:41
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Еми като тренирате крака , няма да слагате мноого тежест.
А за упражненията със стълбите със сигорност ще ви пораснат , така че внимаваите
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросзатренировканакрака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:16.