IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th June 2007, 21:26
artillery artillery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 12
По подразбиране ПОМОГНЕТЕ МИИИ!!!

МОЛЯ ВИ,ДОРИ И ДА ИМА ТАКАВА ТЕМА ИСКАМ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ!
ПРОСТО НЕЗНАМ И АЗ,КОМПЛЕКСИРАН ЛИ СЪМ ВЕЧЕ, ВСЕКИ КАЗВА ЧЕ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ ,А АЗ ПОСТОЯННО НЕЩО СИ ВЪОБРАЗЯВАМ.
ТА МОЯ ПРОБЛЕМ Е СЛЕДНИЯ,ОТНОСНО ВИСОЧИНАТА И КИЛОГРАМИТЕ 1,73 СЪМ И СЪМ 59 КГ.
ИСКАМ ДА СЕ СТЕГНА В КОРЕМА.ИСКАМ ДОЛУ-ГОРЕ ПЛОСЪК И ХУБАВ КОРЕМ, НЕ МИ Е ГОЛЯМ КОРЕМА АМА ИМА МАЗНИНКИ ЛЕКО ОЩЕ ЗА СВАЛЯНЕ.НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ, ОСВЕН КОРЕМНИ ПРЕСИ И НАПРАВО СЕ СХВАЩАМ.А ИСКАМ И НЕЩО ЗА КРАКАТА, И ЗА ЗАДНИКА.
МЕРСИ.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th June 2007, 22:46
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

в момента и аз това правя ... стягам си корема чрез 4 суперсерии коремни преси с тежест зад врата , вдигане на краката от вис за долна част ан корем , 45 минути на велоаргометъра ( приблизителни 20 км ) и 30 минутибягане на пътечката ( 4 км ) + програма за отделните мускулни групи за 1 седмица 1-2 кг свалих и стегнах тялото . препоръчвам ти я , но гледай да не се лишаваш от храна с некви безумни диети дето изискват глад... защото за тия упражнения ти тряя доста енергия
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th June 2007, 23:09
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

Абе тичай и краката и гъза и корема ще спаднат от това и колело варти и прави коремни преси без тежести 3-4 серии по 20-30 повторения на каквото и си избереш упражнения и задължително си слагаш 1 лост зад врата и се вартиш на ляво-на дясно сещаш се За краката и гъза прави пълни клекове със щанга пак малко кила много повторения ама слагай колан ) и с времето ще стане
__________________
Писането свързан с мисленето е процес и не количество а кечеството е прогрес
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th June 2007, 23:42
artillery artillery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 12
По подразбиране

ще гледам да се оправя, че направо не се гледам, мерси все пак
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th June 2007, 18:08
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Хубаво си решил да се захванеш с коремните преси. Те ще ти помогнат да си свалиш мазнините. Когато изпълняваш пресите прави ги така че ако можеш дори да стигнеш краката си с със главата си. Прави ги с хубаво дишане, а не да направиш 5 и да кажеш боли ме корема...толкова - дишането ти помага и то много. За корема най-доброто е коремните преси. За задника и краката тичай някъде за около 20-30 минути. Тичането също ще помогне и при корема. Пий вода а не кола или всякъкви такива гъзирани.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th June 2007, 18:14
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Коремните преси няма да му помогнат да свали мазнините
Бягането и диетата ще го направи
Пресите само ще оформят корема
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th June 2007, 22:00
Jetrox Jetrox не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

Аз съм така, напипвам си под корема, доста стабилни и много релефни плочки ама си ги имам мазнинките.. това е ефекта от 7 месеца, всяка вечер по 70 коремни... резултатът е минимален за сваляне на мазнини, но сега знам че като сваля ще има какво да се покаже
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th June 2007, 10:40
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Защо не пробваш да правиш по 15-20 коремни преси със тежест , хем мускула ще порасте , хем по малко време , хем по-добри резолтати.
Ако си вземеш едно Fatburn-че ще стане доста по-добре
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th June 2007, 21:18
artillery artillery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Ами кажете ми как се правят коремни преси с тежест!?Аз всеки ден правя по 100,сутрин и вечер,но като пия нещо или като ям и пак си имам коремче
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th June 2007, 21:23
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Не ти трябват тежести, просто трябва да се лишиш от някои неща като газирани напитки и по-тежки храни, бира , те ще неутрализират ефекта от тренировката. Аз съм казал.. спирам газираното , но бирата не мога има ефект но бавен ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОМОГНЕТЕМИИИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:05.