IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th April 2007, 10:24
play_girl play_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Vraca
Мнения: 6
По подразбиране За косъмчетата...

Моля ако някой знае нещо ефективно за премахване на врасналите косъмчета след епилиране на краката.Ексфолианта помага ли?Моля помогнете,защото краката ми стават ужасни..
__________________
"Ако искаш да имаш нещо,което никога не си имал,треябва да направиш неща,които никога не си правил!"
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th April 2007, 10:47
maariaa maariaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 105
По подразбиране

Цък
__________________
www.ida.bg
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th April 2007, 21:29
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

Епилатора ми има една приставка, която представлява нещо като груба шкурка и е точно за враснали косъмчета, прави нещо като пилинг на кожата и тия врасналите щръкват. Много съм доволна. Епилатора е Ровента, но сигурно и други марки имат такава приставка.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th April 2007, 11:53
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yolk
Епилатора ми има една приставка, която представлява нещо като груба шкурка и е точно за враснали косъмчета, прави нещо като пилинг на кожата и тия врасналите щръкват. Много съм доволна. Епилатора е Ровента, но сигурно и други марки имат такава приставка.
Да и аз действам по този начин ,само че съм си взела ръкавица за баня (от ествествено лико май) вече ги има навсякъде .тя помага уж и срещу целулит ,не виждам голям ефект ,но може би щото не съм толкова постоянна-пак ми се образуват
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd May 2007, 23:45
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

И аз имам същия проблем. От няколко години махам гадни косми с епилатор и кожата на краката и ръцете ми е много зле. Подмишниците са малко по-добре (по-рядно растат подкожно). Имам чуството, че тази година станах още по-зле. Пемза и груба гъба помагат, но не достатъчно. Една приятелка ми каза, че трябвало известно време да се бръсна, то хубаво на краката, ами на ръцете? Голям ужас. Имам и лошия навик да ги човъркам постоянно и става една... за чудо и приказ. Лятото добре че идва, като почернее човек много неща не се виждат. Ама докато дойде...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Закосъмчетата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:08.