IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 9th April 2008, 22:57
S.Lazarov S.Lazarov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
По подразбиране

ами според мен нормално е цените да варират от 3-5лв, единична тренировка, като при закупуване на карта "разхода" спада с 0.5 до 1лв за тренировка
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th April 2008, 11:02
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от g0thic_m
в провинциата е много по ефтино 30 лв един месец неограничени посещения има и за 25 лв. обаче аз вдигам у един приятел на който апартамента му е като фитнес салон, а и там сякаш се чуствам по добре
Защо реши, че е по-евтино? Залата в която ходя е най-посещаваната в целия Младост и картата за 14 пъти е 18 лева. Има още поне 4 големи зали в Младост, които са с подобни цени.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th April 2008, 19:50
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от matilda
Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Цитирай:
Първоначално написано от alica
къде ги тия 2лв за посещение в зала в София от поне 5 години не съм и виждала под 4лв!!!без почивката и глезотиите и е цена за посещение с карта, не за еднократно
Славия
В Славия е 5лв :P

А наскоро се излъгах да отида в Боевски-9 лв!!!!!!!
А там е доста смотано!
В Славия съм супер доволна.Даже след тренировка отивам да поритам на крушите,или да се посбия с Краси
Какво сте ме нахранили докато ме е нямало 2.50 е тренировката за мен, понеже както знаете аз съм на 18 години и съм все още ученик. Пистал съм горе без да гледам ама какво сега, ще ме съдите ли
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20th May 2008, 21:51
azyasen azyasen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 22
По подразбиране

Преди ходех в квартала 15 лева 1 месец когато искаш ходиш по 1 път на ден а може и 2 ма ти драскат 2 дена ... Сега още си е 15 лева 100 процента сигурност работи от 9:00 - 21:30 заповядайте :Д
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26th May 2008, 11:44
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Значи без да правя излишна реклама или нещо подобно, защото самия фитнес не му триабва популярност, "Славия Спортес" е предпочитания от мен фитнес център. Много добре е обурудван а и цените, които имат като ценоразпис са мн добри. Е сега мога само за фитнеса да говоря, не за солариоумите и другите неща. Единичното посещение е 5.00 лв а карта за 30 тренировки (не ограничени само за месец напред) е 100 лв. КАто казвам неограничена, имам предвид, че не ти казват да иа изхарчиш за месец а мойе да си иа ползваш докато ти свърши. САМО ДА ПОДЧЕРТАЯ, ЧЕ ТУК ГОВОРЯ КАТО ДОВОЛЕН КЛИЕНТ А НЕ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ОНЛАЙН ИЗДАНИЕ
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26th May 2008, 22:25
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

15 лева на месец у фитнеса .. Велико Търново Mall У мола е 15 лева секи път през месеца моеш да си ходиш

едит : ( 15 лева картата !!!! )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Поколкопаридавате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:12.