IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd March 2016, 15:16
Ioannailieva Ioannailieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 1
По подразбиране Бариатрична хирургия

Здравейте на всички! Много време търся по българските сайтове хора постъпили към подобна интервенция, но за жалост инфо- то е много оскъдно... Виждам че тук има вече няколко теми по въпроса,но за жалост прекратена дискусия. Имам желание да се съберем и да си говорим по темата! С радост бих размениха опит с други хора претърпели подобна операция. Аз лично съм седмица по така наречения най- драстичен метод гастрична пластика( отделяне на малка част от стомаха и свързването и директно с тънките черва. А и да не пропусна... Направих я в Чехия. Пишете моля ви! Имам нужда да говоря за проблемите на своя език а не на чешки
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th February 2018, 16:39
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте. Виждам, че тази тема не се е развила, но все пак ако някой се интересува от добър бариатричен хирург, мога да Ви насоча към турски такъв, който провежда консултации в София на всеки 2-3 месеца - Доц. д-р Тойгар Тойдемир. В момента разработвам негови български Фейсбук и Инстаграм страници. Там можете да добиете представа за резултатите му и да получите повече информация. Споделям ги тук.
Фейсбук: https://www.facebook.com/%D0%91%D0%B...7508208235029/
Инстаграм: drtoygartoydemir.bg
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бариатричнахирургия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:44.