IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th October 2006, 15:28
Vangelia Vangelia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 115
По подразбиране Грим

Айде тук да си говорим за тенденциите в грима,новите марки и въобще обичате ли да се гримирате, какво ползвате и какво харесвате?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th October 2006, 15:46
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Пфу, аз по отношение на грима май съм малко скучна Основно използвам Спирала, черен молив, и руж, понякога и сенки, розови, белички или сиви , за да отварят погледа ми(аз съм с кафяви очи) А относно марки, по чиста случайност , почти всичко ми е на Avon: спирала с ефект изкуствени мигли, перли Арабски блясък, бял молив за очи и съвсем обикновен черен на Golden rose. За устните най-често гланц, червила много не обичам
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th October 2006, 16:50
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Слагам грим спирала като любимата ми е на Лореал - Double Extention, сенки ползвам прахообразните на Чифели, перли или бронзирана пудра за скулите и бледи червила/праскова, бледо розов и въобще меки, телесни нюанси/....като съответно слагам грим спрямо обстоятелствата за вечер харесвам опушени очи или нещо с повече блясък, за през деня харесвам леко подчернати очи и по телесни тонове
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th October 2006, 08:42
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Ако става въпрос за модата в грима май пак е модерно ярко червеното червило с не толкова подчертани очи. То си е класика де от където и да го погледнеш.

А така ли ми се струва или бледите червила съвсем отстъпиха. Така като гледам и блясъците май започват да се матират.

Иначе аз мога да се гримирам и за 3 минути и за 2ч. в зависимост от целта. По принцип в ежедневието ползвам тониращ крем Lumene. Имам и 2 фон дьо тена за по-специални случаи - Максфактор колорадапт в един по светъл и по-тъмен нюанс. Ползвам 2 коректора. Единия е на Буржоа срещу тъмни кръгове течен с четчица. Другият ми е за някоя заблудена пъпка - Максфактор Erase (много съм доволна пак ще си купя).
Спирала в момента ползвам Мастърпийс, че ми подариха 2 и още не мога да ги свърша. Ружчета имам две. Едининя е на Буржоа пак в нюанс много близък до естествената ми руменина, а другият официялният ми е на Чикого. Купих си преди време и кристали на Манхатън ама май излизат от мода, така чее... От време на време слагам очна линия, която ми е Ревлон. Моливи имам много и евтини и Орифлеймски, Манхатън и 2-3 Максфактор
Палитри със сенки също имам много, но ползвам предимно едни американски и едни големи Пупа.

Обожавам да гримирам очите си в светъл нюанс на клепача и в сгъвката по-тъмно. Когато имам време слагаам и от очната линия и изглежда много добре мдаммм
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th October 2006, 09:06
male4kapale4ka male4kapale4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Разбрах ,че този сезон е модерно бледото лице.Всъщност смятам,че не е редно да се съобразяваме само с тенденциите за даден сезон.На всеки му отиват определени цветове.Възможно е актуалните за сезона да не отиват на даден човек,и ако ги използва ефектът от грима е оприцателен.Гримът зависи от тена на кожата,цвета на косата,очите.
Що се отнася до продуктите ,които използвам...доста са...пълна съм с всякакви гримчета и гланцчета , обожавам такива работи.Мн съм доволна от спиралата на Max Factor - Masterpiece и от сенките на L`oreal - Mousse Appeal,ФДТ на Bourjois - Happy Light и коректор-стикът на Max Factor.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th October 2006, 09:16
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Ей, male4kapale4ka, точно за тоя фон дьо тен си мислех оня ден хубав ли е? Щото искам малко блясък от тук от там...
Въобще и ако някой друг знае хубав фон дьо тен който да дава блясък на кожата да казва
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th October 2006, 09:43
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

За мен най-хубавия фон дьо тен е dream matte mousse Jade Maybelline.
А иначе на мен бледо лице ми стои като на трупното цвете , така че явно няма да съм в тренда
По принцип почти никога не излизам без очна линия и светъл гланц за устни, а когато имам време слагам и основа, руж и сенки.
Едно от най-важните правила в гримирането е никога да не се слага силен грим едновременно на очите и устните, за да не стане като маслена картина. Или подчертани очи и неутрално червило/гланц или подчертани устни и само спирала. Така че, аз избирам първото
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th October 2006, 10:01
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

verita, знам го тоя фон дьо тен. Вуйна ми ползва такъв и съм го тествала ...за цената си е страшен направо. От матиращите мисля, че е най-добрия който съм ползвала
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th October 2006, 11:09
anelly anelly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: СОФИЯ
Мнения: 34
По подразбиране

Може ли все пак да обобщим какво ще бъде модерно този сезон като грим, прически-права, къдрава, къса или дълга, и също цветовете на косите и грима. Аз оставам с впечатлението, че се налагат по-чупливите коси, (не че правите отстъпват, просто къдравите излизат отново на мода) и естествените цветове като кестеняво или кафяво. За грима като чета разбирам, че се налагат по-светли цветове за лицето, но бихте ли написали повече ако знаете?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th October 2006, 11:47
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

Аз също няма да съм в крак с модата.На мен ми отива, пък и се харесвам повече с лек тен на кожата. Постоянно ходя на солариум, за грима -пудра с перлен ефект на манхатън, руж имитиращ загар, в златистата гама.Сенки много рядко, лилав молив и лилави сенки на Джифели.Спирала, Архитектът на Лореал.Слагам много Усни, гланц телесен цвят Манхатън или на Нивеа с перлен блясък Отдолу задължително крем
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Грим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:00.