IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd March 2007, 23:56
HaPuCyBaHa` HaPuCyBaHa` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 9
По подразбиране second hand

я да видим сега има ли маниаци и маниачки на темата?аз лично мога да ви се "похваля" че буквално съм пристрастена.обожавам гии!!обожавам миризмата им,чувството че ще си намеря нещо уникално,евтино,оригинално и тн..просто вляза ли и няма излзиане докато не си купя нещо. едни от най-яките ми неща са от вторите употреби. имам оригинални чанти на даниел рей, тенисчици на том тейлър и разни други,ааа дори и кецки на кангароос(уау как изглежда на бг та...идеята ми е,ако има някой от вас които ходят, да обменяме опит за нова стока,за магазини и тн. надявам се да е яко...
__________________
Illusion never changes into something real...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th March 2007, 01:57
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

ам aз нещо не се радвам мн мн на 2рата ръка, смисъл че ми е неприятно да нося нещо което др е носил ама е вярно, че из тия магазинчета мн яки раути се намират ... мен по ме кефят тия за преоценени стоки ... супер яки нещица има... даже оня ден хоих в един и си харесах една спортна блузка на найк наистиан супер яка за 12 кинта и то без видим дефект... горнище том тайлар за 3 лв ей тва сиг го гледах 10 мин докат се уверя че няма грешка ае ваобще далавера са си тия магазини
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th March 2007, 02:05
ConfuseD ConfuseD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 65
По подразбиране

just_a_girl, къде има магазини за преоценени стоки (в София)? Имаш предвид аутлетите, нали?

А по темата...честно казано не съм влизала в магазини за дрехи втора употреба и незнам какво може да се намери там...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th March 2007, 02:28
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Не мога да повярвам, че харесваш миризмата на тия препарати .... Има и находки, но миризмата е ужасна ....А аутлетите са съвсем различно нешо от секънд хенд 8)
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th March 2007, 13:11
lala lala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 16
По подразбиране

къде има такива магазини за преоценени стоки в сф?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th March 2007, 13:26
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

ами вие за преоценени стоки или за секънд хенд стоки говорите?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th March 2007, 14:04
lala lala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 16
По подразбиране

ми тя темата е за втора употреба но аз питах за магазини с преоценени стоки за аутлети някви...И мооооля ви кажете някой знае ли аутлета на адидас къде е знам само че е някъде по околовръстното...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th March 2007, 15:30
HaPuCyBaHa` HaPuCyBaHa` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 9
По подразбиране

ами...понеже във враца нямаме аутлети се научих първо на вторите употреби,а колкото до миризмата..въпрос на вкус. аутлети има ня няколко места в сф- на уличката зад съдебната плата,на обращалото на 5-цата трамвай;там е и една от най-яките втори-мания; на една от пресечките на витошка също има,дори и обувки има, друг аутлет е на улицата, по която върви 94 за към попа, магазинът се пада от ляво на улицата по едни сталбички,има аутлет и на графа и алабин на ъгъла...другаде...ми не се сещам засега. дано да сам ви помогнала. посетете ги, който още не е ходил на такива места и ще се шашнете успех. btw има разлика от втора до втора употреба, вярвайте ми,то си е цяло изкуство и философия идете в манията или шик-шик на графа и раковска и пак ще си говорим. аиде успех в ровенето и после се похвалете да видим какво сте си намерили
__________________
Illusion never changes into something real...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th March 2007, 15:52
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lala
ми тя темата е за втора употреба но аз питах за магазини с преоценени стоки за аутлети някви...И мооооля ви кажете някой знае ли аутлета на адидас къде е знам само че е някъде по околовръстното...
При отколнението за Драгалеци или Симеоново. Не помня точно 8)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th March 2007, 17:36
innna innna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Аз не съм влизала дори в такъв магазин! Каква е миризмата?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: secondhand
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:20.