IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th March 2012, 20:01
smashuper smashuper не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 2
По подразбиране Ставни болки

Привет на всички,

По принцип си ме е страх да ходя на лекар, така че реших по-добре първо да питам в някой форум, преди да се окаже напълно задължително да отида на лекар, така че не ме съдете.

Та, проблемът е че от известно време ми се появиха някакви много странни болки във ставите и почнах да се притеснявам да не се е получило някакво износване, макар че ми се струва трудно предвид, че съм млад още. По принцип не се натоварвам тежко по някакви начини и от 1-2 години редовно си ходя по 2-3 пъти седмично на кик-бокс и си карам колело в неделя в парка, но съм си свикнал с тоя режим и ме съмнява да е от това. Въпреки всичко преди седмица се появиха тия болки и сега напълно забрави да се кача на колелото.

На какво може да се дължи това? Четох няк'ви неща в интернет, ама термините бяха твърде медицински и не подразбрах много. Нещо по-така на български ако може да ми обясните и да ми предложите някакви варианти как могат да изчезнат тия болки ще ви бъда много благодарен!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th March 2012, 14:20
denica_r79 denica_r79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Аз мога да препоръчам горещо лечебна йога на която ходя. Тя е много ефективна за всякакви ставни заболявания. Инструкторът е млад, много добър, от Индия.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th March 2012, 11:14
georgin georgin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей! Преди време и аз имах проблеми и болки в ставите заради спорта. Пробвах един продукт Artilane и бях много доволен, защото болките бързо отшумяха и резултатите бяха доста продължителни Препоръчвам го горещо.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th March 2012, 18:25
smashuper smashuper не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от denica_r79 Виж мнението
Аз мога да препоръчам горещо лечебна йога на която ходя. Тя е много ефективна за всякакви ставни заболявания. Инструкторът е млад, много добър, от Индия.
Здравей, благодаря ти за отговора! Можеш ли да ми разясниш малко повече за тази лечебна йога и да ми дадеш повечко информация за нея? Колко време отнема да подейства, колко пъти седмично се тренира и така нататък?

georgin, а относно този продукт Artilane можеш ли да ми кажеш какво представлява? Някакъв мехлем ли е, хапчета ли са какво?

МЕРСИ!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th April 2012, 17:41
artilane artilane не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей,
Продукта е течен, което за мен е най-добрия начин за приемане. Горещо ти го препоръчвам!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th April 2012, 22:06
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Виж ся пич , не знам дали си много малък или просто си глупав ... не се обиждай ама това е направо върха на глупоста да питаш по форуми вместо да отидеш на лекар!
Пък за мацката която ти дава съвети няма казвам нищо само ще и предложа да си изтрие постингите защто граничат с абсолютна глупост!
Не си споменал изобщо за коя става става дума а тя вече ти назначи и лечение!
И земи научи имената на ставите ,или си мислиш че в човешкото тяло има само една ????
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th May 2012, 20:00
hugeman hugeman не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Да, наистина иди на лекар, поне с точност да се знае какво е. Иначе има специална хиалуронова киселина за гъвкавост на ставите и обезболяващи билкови продукти с МСМ в тях. Но все пак човек трябва да знае със сигурност какво заболяване има. Ставните болки са най-неприятните. Развали ли се времето става страшно. Болките са лоши при повече влага или студ.



__________________
Застраховка гражданска отговорност
Пожелания за сватба
Складова програма

Последно редактирано от hugeman : 10th July 2012 на 13:56
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th July 2013, 17:33
alebi alebi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Проблема със ставите трябва и според мен да бъде видян от лекар за да се постави точна диагноза. Ако е нещо безобидно-преумора,натъртване или нещо подобно аз бих препоръчала масажен гел от див кестен на Abo pharma.Много ефикасен.Облекчавапочти веднага. Ето страничка в нета с него: http://www.zdravemarket.bg/bg/ezine/show/-10362.php
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th July 2013, 13:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Кви гелове,кви мазила пак...глупости и половина.Причината е вътре,а не върху кожата!
Ако консумираш млечни продукти като повечето хора е нормално да имаш проблеми,получава се калциране на костите,защото ние не го усвояваме.Приемай добавки като хрущял от акула,хиалуронова киселина,глюкозамин, хондроитин,МСМ.И ограничи млечните продукти до 2 пъти в седмицата,вредно е!

http://www.youtube.com/watch?v=8-uMsEgEkBQ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 24th July 2013 на 13:41
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th August 2013, 13:21
lucky16 lucky16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Млечните наистина са голям бич. Пробвай да ги спрещ за месец да видиш каква голяма разлика ще има.
Другото за което се сещам е магнезий. АМа магнезий за мазане - гел, или олио. 100% помага за трайното справяне с всякакви такива болки. Ставни, разтежения, мускули, сухожилия - направо е безценен.
Аз имах много кофти болки в лактите месеци наред. И с мазане с магнезиев гел (натурален магнезиев хлорид Zehstein gel) и една хранителна добавка Сириус си реших проблема. Успех!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
болки, стави

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ставниболки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:15.