IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #191  
Стар 15th August 2011, 22:07
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

На времето имах едно гадже което беше съвсем обикновен мъж Нито грозен нито красавец , та с него прекарах най хубавите си мигове След време се разделихме( аз се преместих да живея в друга държава) а той надебеля тотално , оплешивя , остаря ... та чудя се ако бях останала с него трябваше ли да плюя на всичките хубави моменти и да го зарежа само за това че е надебелял и оплешивял ???
Някои от вас мислят май много повърхностно ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #192  
Стар 16th August 2011, 11:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз мисля, че се смесват нещата между физическо привличане и "красота". Въобще поне за мен тая думичка много много не се връзва с мъжката половина от човечеството. Може би нещата са се променили напоследък - медиите ни заливат с едни перфектно изглеждащи тела и леко перверзни усмивки на мъжете от страниците на списанията. Аз все си мисля, че жените гледаме на мъжа като съвкупност от много повече неща, а не само една външност... дали това се е променило сега? За мен не. Не мисля, че трябва да обобщаваме жената/мъжът с "красив" и "грозен", най-малкото защото всеки от нас има различни виждания за красота и грозота.

Цуце, не става въпрос за това как ще се промени външността ни след време (или аз пак не съм разбрала). По-скоро става въпрос за първоначалното привличане, а колкото до "красивите" мъже най-често в леглото на един "красив" мъж спи друг "красив" мъж
Отговори с цитат
  #193  
Стар 16th August 2011, 12:42
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
а той надебеля тотално , оплешивя , остаря ... та чудя се ако бях останала с него трябваше ли да плюя на всичките хубави моменти и да го зарежа само за това че е надебелял и оплешивял ???
Някои от вас мислят май много повърхностно ...
Едва ли бих го зарязала по тази причина, защото както той се променя, така и аз и би било глупаво да оставиш някой по тази причина.Но мисля, че тук става въпрос за първоначалното привличане, което или го има или го няма-но както за мен един мъж е привлекателен, така за Лил е друг, за Сюзън трети и тн.Красотата е относително понятие.А пък това за прехвалените хубавци, мисля че и преди съм го казвала, обикновенно се оказват нищо особенно в леглото...
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #194  
Стар 16th August 2011, 12:46
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
.Без да ме привлича физически,не бих пожелала да го опознавам,колкото и интелигентен и образован да е.

Аз пък бих го опознала, може да се окаже интересен човек за събеседник, приятел, но най-вероятно до там Познавам мъже, които не са нищо особенно визуално, но са толкова готини, забавни и ми е приятно в тяхната компания И мацките им връзват
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #195  
Стар 16th August 2011, 13:24
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз веднъж като студентка за кратко се влюбих в един младеж във влака, защото приличаше на Мистър Бийн и говореше някакви небивалични смешки на един приятел, та аз едвам се удържах и се хилих със скрито лице. После като го засичах си мислех, че съм влюбена.

Иначе красивите мъже предизвикват неприлични помисли и желания, но..не е ли такова възействието и на красивите жени към мъжете?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #196  
Стар 16th August 2011, 14:32
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Красотата освен относително е и доста преходно понятие.Това,което за едни и днес е красиво,за други и утре може да не е!А Мъжът до теб,ако го обичаш и държиш на него,естествено че е красив за Теб /и физически,и душевно/!Дерзайте!"Красотата ще спаси света..."
Отговори с цитат
  #197  
Стар 16th August 2011, 15:13
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз мисля, че се смесват нещата между физическо привличане и "красота". Въобще поне за мен тая думичка много много не се връзва с мъжката половина от човечеството. Може би нещата са се променили напоследък - медиите ни заливат с едни перфектно изглеждащи тела и леко перверзни усмивки на мъжете от страниците на списанията. Аз все си мисля, че жените гледаме на мъжа като съвкупност от много повече неща, а не само една външност... дали това се е променило сега? За мен не. Не мисля, че трябва да обобщаваме жената/мъжът с "красив" и "грозен", най-малкото защото всеки от нас има различни виждания за красота и грозота.

Цуце, не става въпрос за това как ще се промени външността ни след време (или аз пак не съм разбрала). По-скоро става въпрос за първоначалното привличане, а колкото до "красивите" мъже най-често в леглото на един "красив" мъж спи друг "красив" мъж
Mи както винаги си разбрала на половина
Пича беше съвсем обикновен и изобщо не беше от мъжете по които си падам Спечели ме с нещо много по трайно и непреходно от красивия външен вид ( който е толкова нетраен ) и може би за това след 10 години сме все още приятели !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #198  
Стар 16th August 2011, 18:35
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не мъ Цуцо, аз теб те разбрах какво искаш да кажеш! Друго исках да вметна с това "пак не съм разбрала" ма немам време сега да ти обяснявам... по-късно може, ма ме подсети!
Отговори с цитат
  #199  
Стар 17th August 2011, 08:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз мисля, че ние - жените, чето подценяваме първичните си инстинкти. Оставаме тези импулси, като привични за мъжката част от човечеството и се възхваляваме като по-извисени, демек за нас са важни по-дълбоки неща, като интелект, чувство за хумор, пари, доверие... А на мъжете дай им чифт развяни цици, дълъг бедър и влажен поглед и до там са с критериите..


Аз вярвам, че природата си знае работата най-добре - виждаш някой мъж, от който ти се подкосяват краката и Прородата ти крещи - "Внимание, внимание! Фермони! Хормони! Химични съединения! С този мъжки индивид си съвпадате генетично и има голям процент вероятност да имате добро поколение. Атака!"

Това винаги е бил начина на Природата да отсява най-добрите си гени. Ама ние, човешките жени, сме единствените животински видове, които решихме, че сме над тия природни закони, и после се чудим защо децата ни не са мн симпатични.. (щото приличат на бащите си, а не на колите им...)
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #200  
Стар 17th August 2011, 09:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Донякъде съм съгласна Нел, не че сме по-извисени жените (кифли сме си отсекъде) само че либидото при мъжете и жените е различно и докато на един мъж му става само като види чифт зизи при жените е малко по-различно. Природата може да ти закрещи и при вида на не дотам "красив" мъж, точно защото вероятността да имате добро поколение е свързано не само с външните белези.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Държителимъжътженатадовасдакрасивилине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:55.