IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st August 2011, 11:47
Selfish Selfish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 2
По подразбиране Колко струва една такава операция?

Здравейте! Момиче, на 19 години съм. Проблема е,че гърдите ми висят, а те са огромни, доста дълги са...Винаги ми е било комплекс. Искам да ми ги смалят и да не висят...Смисъл пак да си имам големи цици, но да ми ги повдигнат и да ми ги намалят за да си паснат със тяс тялото ми. Висока съм 150 а гръдната ми е 107...адски смешно е... дори на плажа не мога да отида с тея висящи цици. Родителите ми ми отказаха да ми дадат пари за операцията, твърдо против са всякакви корекции по тялото..и за това реших да се заема сама. Ясно е,че при всеки хирург цената е различна, но бихте ли ми препоръчали някой, и бихте ли ми казали колко ще ми излезе горе долу...?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st August 2011, 15:20
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Мога да ти препоръчам доц. Тепавичарова. Докато бях в нейната болница, съседката ми по легло беше точно с такава операция - комплексирана от огромните си цици След операацията...тя просто сияеше от щастие.
А и доцентката е най-добрата в тази област - реконструкция. Намаляването не е проблем за нейните възможности.
Цената - по-малка е отколкото операция с импланти, но точна цена не мога да ти кажа. Отиди на консултация

А нея можеш да питаш и за устничките - поне няма да ти ги направи като на чучело
__________________
Ordnung muss sein!

Последно редактирано от ЛИСКУ : 31st August 2011 на 16:21
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd September 2011, 10:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Психично болна лъки...не се ли умори с жалките си рекламки за тая....:Д:Д:Д::Д
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd September 2011, 10:31
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз я препоръчвам, не я рекламирам.
Препоръчвам я с две ръце.
На теб какво ти пречи да препоръчаш Стоянов? Никой досега не е отговорил на момичето.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd September 2011, 12:55
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Селфиш, намаляването на бюста струва според мен от 3-4 хиляди лева нагоре. В сайта на Ильо Стоянов пише 3600 евро, но той е от скъпите.
Тепавичарова, която Лъки ти препоръчва, също е от скъпите, но не знам колко взима за това.
Все пак и двамата имат слава на добри.
В сайта на Антон Тонев, за когото не знам добър ли е, пише цена 3550 и 4100 лв.
Можеш да потърсиш и още сайтове като за начало.

Виж и тази тема: http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1005

На вашите им кажи да си гледат работата, но за съжаление парите ще трябва да ги осигуриш сама, ако не ти дадат.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкоструваеднатакаваоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:19.