IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1521  
Стар 19th April 2011, 17:12
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Е къф да е? С папионка, токчета, ролс, ушите на принц Чарлз и камила под ръка? Една от форума ме видя. И изпищя.. И още не ми е казала защо... Добре, добре... Ще стана сериозен и ще разисквам темите сдържано и делово. Ей сега ще надникна в отдела на Силиконовата долина. Нещо все натам ме тегли, въпреки че имам изрична забрана.. (смущение)
И

Последно редактирано от Неспокойната моторетка : 19th April 2011 на 17:15
Отговори с цитат
  #1522  
Стар 19th April 2011, 18:12
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Виж мнението
Айдааа.. И мен ме пратиха при Сю, под навесите на Виктория стейшън. Само не мога да разбера защо свързвате характера със секса.? Винаги съм бил плевел, още в най-ранна и дълбока девственост. Познавам моми, които не се ебат и в 5-тия си брак, а са пример за поведение и смиреност. А познавам и такива, които се ебат с половината свят, и ..... (почти) половината свят им е крив. (иконка смаян).. Не знам дали е във връзка със зеленчука.Може и да е, може и да не е. Не бързайте да го намесвате във всяко кихване!
Дезиро по добре при мен под навесите на Виктория (макар че там стъпвам веднъж годишно ) ,отколкото при бездомните под Лондон бридж
@Танева ко ти става бе маце до оня ден сички ти бяха приятелки , ся гледам сте се фанали за гушите
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1523  
Стар 19th April 2011, 18:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

крaй,аз не издържам ...покрай всичките изписани щуротии ще откача да се хиля,разпъна ми с еустата ...хвххахаахаххаа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1524  
Стар 19th April 2011, 18:52
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Сю, при Танева настъпиха промени. Характерче си е тя. Момиче от Родопите. Онез там от долината на Широките гащи са особен ген. Уж кротки, ама я се изцепи на висок глас в некое техно заведение "Няма ли тук некое ваше мумиче да го излупкам в кенефа", да видиш какъв байрям курбан ще ти спретнат с гинеталиите ти.(уплашен)
Отговори с цитат
  #1525  
Стар 19th April 2011, 19:01
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Виж мнението
Сю, при Танева настъпиха промени. Характерче си е тя. Момиче от Родопите. Онез там от долината на Широките гащи са особен ген. Уж кротки, ама я се изцепи на висок глас в некое техно заведение "Няма ли тук некое ваше мумиче да го излупкам в кенефа", да видиш какъв байрям курбан ще ти спретнат с гинеталиите ти.(уплашен)
Оооо то ''промените'' винаги си ги е имала ,ама незнайно защо до скоро такава си я харесваха , ся изведнъж стана по недолюбвана и от мене пък в долината на широките гащи може и на теб да ти излезе късмета... казват гъз пол нямал
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1526  
Стар 19th April 2011, 19:45
Аватара на Dundi4ka
Dundi4ka Dundi4ka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 1 088
По подразбиране

Вече снимки на дупета ли се показват тук?
Отговори с цитат
  #1527  
Стар 19th April 2011, 19:54
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan Виж мнението
Дезиро по добре при мен под навесите на Виктория (макар че там стъпвам веднъж годишно ) ,отколкото при бездомните под Лондон бридж
@Танева ко ти става бе маце до оня ден сички ти бяха приятелки , ся гледам сте се фанали за гушите

В цикъл съм душо.Сигурно за това.

П.С Приятелки е силно казано,бяха ми симпатични с мненията си..и не всички, а някои...а и знаеш,че никога не съм премълчавала кой ми харесва,кой не....За жалост или за щастие)))
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #1528  
Стар 19th April 2011, 20:04
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
В цикъл съм душо.Сигурно за това.

П.С Приятелки е силно казано,бяха ми симпатични с мненията си..и не всички, а някои...а и знаеш,че никога не съм премълчавала кой ми харесва,кой не....За жалост или за щастие)))
Mи то и аз съм в цикъл, плюс това съм недоеб.ана стара мома и пак не съм толкова нервна
Пък за харесването не е необходимо да си толкова крайна все пак това е само виртуална реалност нема смисъл се хабиш за хора които са просто никове
Харесването/нехаресването има значение само когато се виждате лице в лице
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1529  
Стар 19th April 2011, 20:27
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Разбирам те, и съм съгласна с това,което казваш.Но все пак държа да се знае
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #1530  
Стар 19th April 2011, 21:06
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
В цикъл съм душо.
Знаех си ....Дори снощи щях да те питам , но прецених , че не е уместно
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХайдедасепокажемколкосмехубависексиСнимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:22.