IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 26th August 2011, 21:30
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA Виж мнението
Т.нар. "каймак" е всъщност упадъкът......
Отговори с цитат
  #82  
Стар 27th August 2011, 16:21
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз затова обичам да ходя на места с по-младежко излъчване. Така и аз се чуваствам по-млада. За тази цел хаус-клубовете ми вършат чудесна работа.

В тази връзка се сещам как на Сънито след партито на Карл Кокс /мнооого добро беше!/ предложих на мъжа ми да отскочим до Час Пик /чалга-клуба пак там/, защото той се оплака че на този Карл Кокс само пръчове имало А и вече бяхме достатъчно натаралянкани. И наистина в чалга-бара се виждаха да влизат само наконтени мадами с токчета и бални рокли Но той каза, че ще е много брутално след Карл Кокс да отидем там...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #83  
Стар 29th August 2011, 10:44
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Аз затова обичам да ходя на места с по-младежко излъчване. Така и аз се чуваствам по-млада. За тази цел хаус-клубовете ми вършат чудесна работа.

В тази връзка се сещам как на Сънито след партито на Карл Кокс /мнооого добро беше!/ предложих на мъжа ми да отскочим до Час Пик /чалга-клуба пак там/, защото той се оплака че на този Карл Кокс само пръчове имало А и вече бяхме достатъчно натаралянкани. И наистина в чалга-бара се виждаха да влизат само наконтени мадами с токчета и бални рокли Но той каза, че ще е много брутално след Карл Кокс да отидем там...
хахахахахах...е явно наистина сте били достатъчно "натаралянкани", щом сте си мислили, че на Какао "само пръчове имало" и, че в ЧасПик "влизат само наконтени мадами с токчета и бални рокли". .....................
Отговори с цитат
  #84  
Стар 29th August 2011, 11:16
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Не, не си ме разбрала Нямах предвид Какао Бийч, а партито на Карл Кокс /което беше наистна страахотно/, но наистина сякаш повече мъже се виждаха. Което пък мен ме устройваше
За Час Пик - беше шегичка от моя страна. Но дори и с напити и замаяни глави не се решихме да отидем там
__________________
Ordnung muss sein!

Последно редактирано от ЛИСКУ : 29th August 2011 на 17:01
Отговори с цитат
  #85  
Стар 6th September 2011, 17:07
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Мисля че най-хубавия пиано бар в София е камино, гласувам за него с двете ръце
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КойпианобарщемипрепоръчатеСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:45.