IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1711  
Стар 26th April 2011, 15:40
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Питай Тепавичарова,но аз си мисля ,че ти като имаш изолирани в гърдата те могат да бъдат хванати и чрез друг метод...........напримар гърлен или носен секрет............ .Но знам ,че са много упорити и един курс с антииотик не винаги оправя нещата.........,питай Тепавичарво какво ще те посъветва,защто ,ако имаш наличие и не са лекувани адекватно ,при най-малка настинка ще ударят право в операцията.
  #1712  
Стар 26th April 2011, 15:52
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Ама аз друго се чудя.Ти явно си започнала антибиотик непосредствено след операцията?!И си била 9 дни с дренажи............защо през това време не е използвала да пусне контрола на стафилококите ?!
  #1713  
Стар 26th April 2011, 16:14
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
Angry

[QUOTE=LUCKY*;734253]Не бъркайте нещата. Титлата доцент при повечето е от другата им лекарска практика, а не от пластична хирургия. И е логично само работещите в държавните болници да гонят научни титли. Останалите пластични хирурзи имат титла доцент от друга практика.



Леле Лъки,ти си невероятна просто на всичко имаш отговори само и единствено в полза на твоята доцентка,доцентите в Пловдив работят в университетска клиника/държавна болница/и титлите им са на тази им специалност,НО ЯВНО ЛЪКИТО И ЗАТОВА ИМА ГОТОВ ОТГОВОР
Искам много емот икони да сложа,защото Лъкито ги заслужава.но незнам как да го направя моля знаещите да помагат
  #1714  
Стар 26th April 2011, 16:18
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Блонди,
а какво ти е инфото за тези стафилококи? От моята антибиограма се показа, че е чувствителен към повечето антибиотици и би трябвало да съм го изгонила от тялото си..
Някой знае ли къде може да ми изстискат секрет от зърното за ново изследване? Но специалист, който да знае как да стисне гърда с имплант, така че да не ти направи беля )
Ама как ще ходиш при друг простосмъртен лекар,я бягай при богинята Тепавичарова,надребно ще си играеш,направо при професор върви
  #1715  
Стар 26th April 2011, 16:20
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

И аз искам емотикони ,ама няма.Лъки ти си непревземаема............,страш а си на тема Тепавичарова ,хахахаха.
Ставаш смешна,Евстатиев и Анастасов от коя друга специалност са им титлите,моля те дай ми яснота,че нещо не разбрах........... .Тепавичарва явно е единствения доцент само и единствено по цици,хахаха
  #1716  
Стар 26th April 2011, 16:25
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

http://www.google.bg/url?sa=t&source...aXfy1iydslLJCA

Тези тук явно само се си правят майтап,че са доценти...............,горките дори не подозират,че всъщност не са.............хахахаха
  #1717  
Стар 26th April 2011, 16:29
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
Red face

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
http://www.google.bg/url?sa=t&source...aXfy1iydslLJCA

Тези тук явно само се си правят майтап,че са доценти...............,горките дори не подозират,че всъщност не са.............хахахаха
Абе ,Блонди ама те от други места са им титлите ти какво разправяш сега..
Нищо ,че всички имат първо обща хирургия после пластична,т.е 2 спец.
То Богът на гърдите е само един ти не разбрали вече
  #1718  
Стар 26th April 2011, 16:33
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Аз не разбирам с какво те обсеби тази жена,има и други нейни пациентки,ама ти си като зомбирана !Ясно,че си доволна,ама с това натрапване на нейните методи,нейниете компетенции и правиш лоша услуга и на нея.........,защото на толкова хора им втръсна.Никой не е оспорил нейните качаства,аз самата не веднъж съм казвала,че и на мен ,ако не дай боже ми се наложи нещо ще прибягна до нея или Кръстинова ,която е даже професор ))
  #1719  
Стар 26th April 2011, 18:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Деееба ллъки много изпростя...и тук спирам да влизам....:Д
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1720  
Стар 26th April 2011, 18:39
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Аз вече сериозно се замислям,че Лъки си прави майтап с нас
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:56.