IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #611  
Стар 13th December 2010, 09:18
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Мариса, и ти ли си имала усещане за топка между ръцете?? На мен никак не ми се вижда нормално.
За мен нормалното е да си направиш операция и да забравиш един месец след нормалните болки...нищо повече.
Като чета тук - на едни им джвака, други чуват звуци, трети - имат топка межжду ръцете...какви са тези работи??
Как ти с вижда нормално ,като още не си се оперирала и не си наясно какви са усущанията..Или е нормално да станеш от операционната и да си тръгнеш без никакви болежки и притеснения...Е ,ще ти разочаровам
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #612  
Стар 13th December 2010, 15:03
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Имам 1 въпрос - колко време след операцията се прави I-та смяна на превръзката?
  #613  
Стар 13th December 2010, 15:14
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ех, Томи, знам, че ще боли ...нормално е 1-2 месеца да имаш болки от операцията, но не и аномални явления, като джвакане, звуци или други странни усещания, които са явен признак, че се развива инфекция или нещо друго. Достатъно се осведомявах, нищо че още не съм оперирана
За жалост, има и доста жени с премахнати импланти...каква е там картинката, не ми се мисли...
  #614  
Стар 13th December 2010, 16:03
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
Имам 1 въпрос - колко време след операцията се прави I-та смяна на превръзката?
Следващия ден.
  #615  
Стар 13th December 2010, 16:06
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Ех, Томи, знам, че ще боли ...нормално е 1-2 месеца да имаш болки от операцията, но не и аномални явления, като джвакане, звуци или други странни усещания, които са явен признак, че се развива инфекция или нещо друго. Достатъно се осведомявах, нищо че още не съм оперирана
За жалост, има и доста жени с премахнати импланти...каква е там картинката, не ми се мисли...
e_lucky имам чувството че не си за операция, този постоянен страх... не знам. По-добре ако се притесняваш от всичко което евентуално би могло да се случи, не се оперирай, това е моя съвет. Иначе представям си да се оперираш и да се притесняваш после постоянно и да живееш в постоянни притеснения, ами така можеш да си докараш някоя психоза. Дето се казва, който го е страх от мечки, да не ходи в гората.
Пак си помисли добре, по-добре с по-малък бюст отколкото с психоза което може да е евентуалното последствие от постоянния страх.
  #616  
Стар 13th December 2010, 16:59
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
Имам 1 въпрос - колко време след операцията се прави I-та смяна на превръзката?
Следващия ден.
Не е ли много рано на следващия ден, мислех че се прави 2-3 дни по-късно...
  #617  
Стар 13th December 2010, 17:06
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady

e_lucky имам чувството че не си за операция, този постоянен страх... не знам. По-добре ако се притесняваш от всичко което евентуално би могло да се случи, не се оперирай, това е моя съвет. Иначе представям си да се оперираш и да се притесняваш после постоянно и да живееш в постоянни притеснения, ами така можеш да си докараш някоя психоза. Дето се казва, който го е страх от мечки, да не ходи в гората.
Пак си помисли добре, по-добре с по-малък бюст отколкото с психоза което може да е евентуалното последствие от постоянния страх.
Веднъж сложиш ли ги - живееш с тях и последиците от това, че ги имаш, а трябват и грижи за тях.
e_lucky,
колкото по-малко се притесняваш, толкова по-добре, но решението дали да сложиш импланти или не си го вземаме ние и съответно си живеем с него след това.
  #618  
Стар 13th December 2010, 17:26
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

И следващия, и по-следващия... после не помня как беше, все пак 4 години минаха. Но се сещам че преди да ме изпишат ми сменяха превръзката и бинта.

Когато се опериха, честно да ви кажа нямах притеснения. Изобщо не бях чела форума, даже не знаех за съществуването му. В последствие също не съм се притеснявала като разбрах рисковете, защото така или иначе вече е свършен факт. А и малко ли други грижи имам на главата... в момента последното нещо за което бих се притеснявала е нещо да не се случи с имплантите. Нали ходя на прегледи редовно така че съм спокойна. 4 години все пак са добър изпитателен срок
  #619  
Стар 13th December 2010, 17:29
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Не че няма рискове и в момента, но аз си се пазя а каквото стане в края на краищата. Ако се наложи ще ги сменя, все пак нищо не е вечно. А и след като забременея и родя и без това съм планирала смяна, независимо дали имам или нямам причина.
  #620  
Стар 13th December 2010, 18:59
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Ех, Томи, знам, че ще боли ...нормално е 1-2 месеца да имаш болки от операцията, но не и аномални явления, като джвакане, звуци или други странни усещания, които са явен признак, че се развива инфекция или нещо друго. Достатъно се осведомявах, нищо че още не съм оперирана
За жалост, има и доста жени с премахнати импланти...каква е там картинката, не ми се мисли...
e_lucky имам чувството че не си за операция, този постоянен страх... не знам. По-добре ако се притесняваш от всичко което евентуално би могло да се случи, не се оперирай, това е моя съвет. Иначе представям си да се оперираш и да се притесняваш после постоянно и да живееш в постоянни притеснения, ами така можеш да си докараш някоя психоза. Дето се казва, който го е страх от мечки, да не ходи в гората.
Пак си помисли добре, по-добре с по-малък бюст отколкото с психоза което може да е евентуалното последствие от постоянния страх.
Че ме е страх - страх ме е..но не дотам, че да се откажа.
Един от начините да минимизираш риска е...с по-малки импланти.
Което не ми се нрави особено, но ако трябва да избирам коя злина по-малко...
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:20.