IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #991  
Стар 2nd June 2014, 11:56
Marina_90 Marina_90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Забравих да кажа, че имам и дихателен проблем. Правена ми е една операция за да ми горят носната лигавица, но не са ме рязали и беше преди 10 години. Имах проблем с дишането и бях постоянно с капки за нос. Но проблема пак се появи и сега пак съм с капките. Имам и гърбица, не е нещо много фрапантно, но за мен е комплекс, който искам да премахна. Та....операцията ще е 2 в 1.
Отговори с цитат
  #992  
Стар 3rd June 2014, 18:34
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Здравейте момичета! Искам първо да поднеса хиляди благодарности на всички, които споделят в този форум впечатления и резултати. И аз съм в "клуба" на д-р Асеновите нослета. Още съм с лонгета и когато придобия по-нормален вид ще кача снимки. За сега немога да кажа нищо за резултата, защото виждам само едно топчесто връхче, което ще се смали доста, както е било при вас. Дори и с лонгета си личи, че нослето е доста по-мъничко от преди и това ме радва! Дано и под нея всечко да наред! Успех на dijei4e утре, няма от какво да се плашиш, докторът и екипът му, както вече не веднъж е споменато, са професионалисти.
Отговори с цитат
  #993  
Стар 3rd June 2014, 18:47
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Здравейте на всички!Имам най-дългия, виснал и камбест нос, гърбица само ми липсва, та мечтая си от малка за ринопластика, но все нещо се случваше и само отлагах. Според мен, имам нужда от скъсяване на връх, прибиране на ноздри, към кого да се обърна?Д-р Асенов четох, че уж бил добър с връхчетата. Живея в София, имам бебе, все още съм по майчинство и е идеалния момент да се оперирам, докато съм все още вкъщи, разполагам с 2500лв. и мечтая другия месец да се оперирам, или по-скоро, т.е да не чакам много/както при Джамбазов/ Нямам друг проблем, освен естетичния, знаете ли колко ще струва операцията,ако съм без направление? По-късно ще му пиша имейл, и се чухме по тела, каза, че другата Събота ще може да ме види, чудя се дали до края на месеца, ще може да ме оперира ...БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МНОГООО!
Отговори с цитат
  #994  
Стар 3rd June 2014, 19:13
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Здравей Беатрис, аз също исках възможно по-скоро да се състои операцията и въпреки многото си ангажименти д-р Асенов беше изключително добър да ме включи в графика и то по-скоро отколкото предполагах, 4 дни след консултацията. Казвам че е ангажиран съвсем отговорно, защото аз когато бях имаше три операции(не само рино) идваха и вече оперирани момичета за махане на тампони, смяна на лонгети и т.н. Аз първо му писах, питах го основните неща, които ме интересуват, а консултацията лично пак я направих. Успех ти пожелавам!
Отговори с цитат
  #995  
Стар 3rd June 2014, 19:23
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

е Голди, много ти благодаря.А ти доволна ли си, и колко струва прегледа и операцията без направление, с бебе съм и нямам много време да чета, въпреки че тази нощ това ще правя. Аз му звъннах днес и сега му изпратих имейл да се разберем за консултация другата седмица.
Отговори с цитат
  #996  
Стар 3rd June 2014, 19:41
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Както писах и по-горе, рано е да кажа дали съм 100% доволна, още съм с лонгета. Ще споделя след известно време и ще кача и снимки, за да видите резултата. Аз освен естетическия имах и функционален проблем и бях по ЗК. Най-добре е да разговаряш с д-ра за цени.
Отговори с цитат
  #997  
Стар 4th June 2014, 12:47
Marina_90 Marina_90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Ами аз задължително ще отида и при двамата на консултация и после ще преценя. Но след хубавите думи за др Асенов мисля, че везната клони повече към него.
Отговори с цитат
  #998  
Стар 6th June 2014, 00:17
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

Здравейте, комуникирам с д-р Асенов по имейла, имам насрочена дата за операция за 18.06, направо ще се побъркам от кеф, и ще пукна от притеснение, добре че Ви има Вас и Ви чета постовете вече за 100 път.Сутринта В 8.30ч. съм на консултация в частния му кабинет, после изследвания, към 13ч. каза, че ще започне операцията до към 18ч., 5 часа много ми се струва, а нямам гърбица, а дълъг виснал камбест нос.... хахаха..
Искам да Ви питам това ли пиехте, ето какво ми написа доки;
- 1 седмица преди операцията , ще започнеш да приемаш arnica drag номер9 3x2 drag. за смучене. Ще си мажеш лицето с arnigel 3 пъти на ден и ще пиеш rutascorbin 3x2 tabl. Това лечение ще продължиш и една седмица след операцията, за да може по-бързо да спаднат оттоците.

Също така, каква храна да си нося за вечерта в болницата, солети, вафла, ще мога ли въобще да се храня...не че ме вълнува толкова, но ме е страх да не ми стане лошо иначе.
И това, че ще съм с мъжо и детето/2г./ и няма как да ме чакат цял ден, ще си тръгнат и ще съм сама като се събудя от упойката, не знам как ще се оправям, много ме е страх, фатално ли е много, че съм сама, чета от вас, че екипът в болницата е страхотен, ще ми помагат нали?

По цял ден гледам нослета в нета, ще се побъркам вече, само мисля дали от моето носище може да се получи хубаво носле... Мисля да изпринтя снимки на жени с носле, което искам, дали ще е ок? Много искам като нослето на Анелия/фолк певицата/, не слушам чалга, но в носа й съм влюбена. Имаме различни лица, как да разбера дали ще ми отива въобще, надявам се с Асенов да се разберем..ох много съм объркана....

Извинявайте много за хаотичният пост, просто съм пълно ку-ку вече, няма и с кой да споделям, освен мъжа ми, не съм казала на никой друг/за да не урочасам нещата/, а и той вече превърта с мен...

Ами това е за сега, благодаря Ви от сърце и пак се извинявам.

Последно редактирано от Beatrisse : 12th June 2014 на 15:26
Отговори с цитат
  #999  
Стар 6th June 2014, 07:17
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Мила Беатрис, всички разбираме притеснението ти, което е напълно нормално. И моята операция продължи дълго(около 5 часа). пий каквото ти е изписал и се зареди с положитеелни емоции. Вземи си вода, а за храна-аз лично не можех да ям след операцията, заради тампоните, но си вземи нещо меко, да не дъвчеш много. Екипът са страхотни. сестрата, идваше през 15 мин да ме види дали нямам нужда от нещо. Няма от какво да се плашиш. Болка няма никаква. Само дискомфорт след операцията, но красотата изисква жертви. Занеси снимки на доктора да ги види и той ще ти каже какво може да се постигне и какво ще е добре за твоето лице. След дълго ровене из форумите и гледане на снимки, стигнах до извода, че д-р Асенов е един от малкото д-ри, които не прави еднакви носове на всички, което за мен беше много важно.
Усмихнат ден на всички!
Отговори с цитат
  #1000  
Стар 6th June 2014, 07:20
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Може ли линк към тази тайна група във ФБ.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:24.