IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1461  
Стар 17th February 2015, 16:48
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Set, аз като се облещих в огледалото и казах, че е много тънък и крив, той ми каза, че напротив, всички щели да ми завиждат за този нос, да питам всичките си познати да ми кажат. Така че завиждайте )) Като моя втори няма Не се депресирай за това, не знам дали на теб съм пращала снимки- и моят е кофти, но това е само нос, не му се давай. Ей сега ще дойде лято, ще се постопли, ще мръднем на екскурзия до съседна държава
Май на всички казва едно и също хахах Близките ти как реагираха като те видяха?
Не съм виждала твои снимки, защото ми беше неудобно да искам, но ако все пак имаш желание може да ми изпратиш emilieautumn@abv.bg Аз като се престраша да се снимам също ще пращам. Все си мислех, че не мога да изглеждам по-зле от преди ринопластиката с големия гаден нос, но явно можело и по-зле да стане. Дано поне в Турция получим хубави носове, там ми е последната надежда.
Отговори с цитат
  #1462  
Стар 17th February 2015, 16:56
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

А няма проблем, не искам само във форума да пускам, да не ме разконспирира някой, че е комично при мен как се е получило.
Иначе ми стана тъпо на свалянето на лонгетата, няколко пъти ми повтори "пу-пу страхотен нос, да не ти е уроки" и как всички щели да ми завиждат, все едно това съм искала и има нещо общо, хаха. Както и да е.
В Турция аз отивам да получа дишащ и голям нос даже турски да ми направят, няма проблем, стига да е симетричен. Ще си ходя с етно нос с кеф. Шегата настрана, мисля, че там резултатите им са видимо по-добри, така че най-малко имаме по-голям шанс за успех. Макар и при ревизиите да е по-трудно и да не се предполага 100% перфектност.
Близките ми не ме покрепяха изначално, някои пилиха сол, други зареваха, трети ме бъзикат- различно.
Отговори с цитат
  #1463  
Стар 17th February 2015, 17:19
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

DanKem, току що видях снимките. Благодаря ти. Първо да ти кажа, че в анфас проблемите ни са еднакви. Точно така изглежда и моя нос, но е по-висок, а в профил на теб пак ти е малко по-добре, аз приличам на мравояд. Като ти изпратя снимки тези дни ще видиш за какво става въпрос.
Честно казано аз се чудя защо Асенов се е навил да те оперира, като ти си била толкова хубава и изобщо не забелязвам проблем в стария ти нос.
Отговори с цитат
  #1464  
Стар 17th February 2015, 17:35
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Set, сега като разбрах, че сме с подобен резултат, направо изгарям от любопитство да ти видя снимките Искам да знам какво да очаквам на 10 месец (как ти завиждам, че си близо до годината).
Иначе хич не съм го навивала Асенов Всички оперират заради едно и също мисля
Отговори с цитат
  #1465  
Стар 17th February 2015, 18:04
pen4oo pen4oo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 12
По подразбиране

DanKem s teb imame shodni problemi imah edni o4akvania no relnosta se okaza druga 6te te pomolia da mi prati6 snimki maggirus@abv.bg a za kosata ne se pritesniavai i pri men be6e taka no ve4e vze da mi izbiva nova

Последно редактирано от pen4oo : 17th February 2015 на 18:17
Отговори с цитат
  #1466  
Стар 17th February 2015, 18:35
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Лелее, ти при кого се оперира? Къде бяха всички недоволни, когато аз решавах Кога започна да ти расте пак косата? Ще ти пратя снимки, няма проблем.
Отговори с цитат
  #1467  
Стар 17th February 2015, 18:44
pen4oo pen4oo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 12
По подразбиране

pri asenov a kosata mi vze da raste na 20 den sled operaciata imah dve petna na tila sled operaciata
Отговори с цитат
  #1468  
Стар 17th February 2015, 19:09
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

И моите са там, но оредява и на линията на челото. Купих си Приорин на капсули и съм поръчала едни ампули за втриване, ще споделя дали съм доволна. За момента косата ми вързана на опашка от дебела и гъста такава е почти с размера на палеца ми Добре че съм висока, че оредяването отгоре е най-видимо. Пратих снимки
Отговори с цитат
  #1469  
Стар 17th February 2015, 19:30
pen4oo pen4oo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 12
По подразбиране

mersi moiata kosa ia postrigah nula nomer i sega 6te vidia dali raste ravnomerno ili izostava na zasegnatite mesta
Отговори с цитат
  #1470  
Стар 17th February 2015, 19:32
pen4oo pen4oo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 12
По подразбиране

pisahti na po6tata
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:04.