IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #821  
Стар 18th February 2014, 19:31
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Може ли един тъп и извън темата въпрос?! От дни се опитвам да си кача снимка на аватара, но напразно- не става. Някой да има идея защо така?
Отговори с цитат
  #822  
Стар 18th February 2014, 20:07
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

И аз искам да сменя моята, но не успявам
Отговори с цитат
  #823  
Стар 18th February 2014, 20:59
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Точно заради проблема с аватарите бях отворил тема и бая писах в нея и със сигурност вече съм най мразеният човек във форума от хората поддържащи сайта Просто изказах възмущението си от тяхното отношение към нас потребителите на форума и сайта. Вие които нямате аватар сте добре, ами аз като си го сложиш този уж за временно да се включва в темите за риното и после се оказа, че не мога да си го сменя. Сега съм си вечният Пинокио
Отговори с цитат
  #824  
Стар 18th February 2014, 21:01
ninka37 ninka37 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Сисито!Понеже ми е чупен още като дете..после след 20 години си направих една пластика.Ревизиите са по тежки и трудни,каза Асенов!Той е много прецизен.Мисля,че УНГ лекар с толкова ринопластики е за предпочитане пред пластичен х –г.Мое мнение!В момента не мога да кажа нищо за носа си,рано.Док.ме предупреди,че ми е вдигнал върха повече и ми се виждат ноздрите,но той каза,че това е временно./сега малко мясам на Пиги ха ха/Но и Лолинка каза,че върха пада след време.Важно е да имате доверие на хирурга си Интересното е,че петите и Дто ме болят повече от носаИ съм адски подута,но аз по принцип си задържам течности!
Отговори с цитат
  #825  
Стар 18th February 2014, 22:27
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Ninka37, аз също съм се насочила към д-р Асенов, точно защото е и УНГ, и пластичен хирург. И аз мисля, че ще ти спадне връхчето. Моя позната се оперира при Георгиев в София- вече е на близо година, и чак сега се вижда пълният резултат. Връхчето е паднало значително, отоците са напълно изчезнали, с две думи нослето и е страхотно. Така че и твоето ще става все по- хубаво с времето. И да не забравиш да пуснеш снимки

Последно редактирано от сисито83 : 18th February 2014 на 22:30
Отговори с цитат
  #826  
Стар 18th February 2014, 22:45
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Точно заради проблема с аватарите бях отворил тема и бая писах в нея и със сигурност вече съм най мразеният човек във форума от хората поддържащи сайта Просто изказах възмущението си от тяхното отношение към нас потребителите на форума и сайта. Вие които нямате аватар сте добре, ами аз като си го сложиш този уж за временно да се включва в темите за риното и после се оказа, че не мога да си го сменя. Сега съм си вечният Пинокио
Кофти, но щом ти си ровил по темата и си писал, аз няма нужда да го правя. Е, Pufpaf, ти ще си стоиш Пинокио, а ние никои/ без аватари/. Хихихихи
Отговори с цитат
  #827  
Стар 18th February 2014, 23:00
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Еми те само лъжат, че ще ги оправят, даже преди няколко дена написаха това по долу в темата, но аз мисля, че само "отбиват номера" !

Цитирай:
Първоначално написано от el1nor Виж мнението
Съжалявам, че проблемите се "разследват" така дълго, но екипа работи по разрешването им и предлагането на нови и интересни възможности за потребителите.
Отговори с цитат
  #828  
Стар 19th February 2014, 07:23
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

И аз оставам с тази снимка,тогава

Последно редактирано от lolinka21 : 19th February 2014 на 07:28
Отговори с цитат
  #829  
Стар 19th February 2014, 10:25
fxt fxt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 25
По подразбиране

cicico, дано да си права! Този вирнат връх много ме тревожи.... Никога не съм искала чип нос, а и въобще не ми стои добре Имам дълго лице и колкото и грозен да ми е бил предишния нос, чисто пропорционално си седеше добре на лицето ми, а сега имам изкуствено кукленско излъчване и лично според мен от километри си личи, че ми е пипан носа (като това, че се забелязва ми е най-малкия проблем, а това, че стои неестествено). Не вярвам докторът да ми е направил нос, който тотално да не отива на чертите ми, поне на снимката от операционната изглеждаше окей носа...
Сутринта е още по-вирнат като в по-късните часове на деня леко спада, но все още ноздрите са ми "във въздуха" така да се каже

Не съм писала на Асенов по темата, тъй като изчаквам да стане месец и да му изпратя снимки.

Снощи напипах една неравност по гърба на носа, точно на най-горната част и при масажиране на мястото, като че ли спада и подутината се разнася, но после пак се появява... не знам защо така, но днес точно съм адски депресирана по отношение на визията на носа си....
Отговори с цитат
  #830  
Стар 19th February 2014, 15:19
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Според мен с времето върха ще си спадне и ще се получи така както трябва да е !
Те умишлено ги правят малко по вирнати, но трябва да се заредите с търпение, защото ще трябват да минат месеци, за да поспадне върха надолу. Все пак нещата са индивидуални и при едни може да падне повече при други по малко.

Ето това е един показaтелен случай, защо е важно ако някой реши да ни сподели снимки от корекцията си да ни покаже не само еднократно една снимка от преди и една след месец-два, а да има няколко снимки - след 1,3,6 месеца и една година и тогава ще може да видим реално как се променя носа. Сега някой и да ни покаже снимка след един месец, ние никога няма да разберем какъв ще е крайният ефект за който ще трябва поне година. А най важен е крайният ефект нали ?

Важно е дори за самите оперирани да си направят сесия от снимки през целият период на възстановяване. Примерно всеки месец да се снима на едно и също място, за да е еднаква осветеността, от едно и също разстояние и ъгъл за различните позиции - профил, полупрофил и анфас. След това тези снимки могат да се сглобят и като филмче и да гледаш как се променя носът ти с времето и се получава доста добре като ефект.

Много е важно обаче всеки път снимките да са от едно и също разстояние и ъгъл и с еднаква осветеност, най добре на дневна светлина, не на лампа или светкавица.

За спадането на върха ако не се получи по естествен начин имам една идея, която сигурно не е хрумвала на никой човек, но не знам дали всеки би могъл да го понесе и не знам колко ще е удобно това упражнение и сега като го чуете да не избухнете в смях, сериозно го мисля това.

Упражнението е да се закачат тежести на носа и да се седи определено време така през деня, въпроса е да си измисли начин със някакви удобни щипки със силиконови крачета, за да е комфортно. Тежестите няма да са толкова големи и постепенно може да се увеличават. Абсолютно съм убеден, че този метод може да се използва и за закриване на ноздрите ако се виждат в профил. Нямам такъв проблем с ноздрите инак лично бих го изпробвал метода и да ви го докажа със снимки.

Този метод със тежестите идва от някои африкански племена, които са го измислили и са прикачали на пенисите си тежести да висят и това са започвали да го правят още на юношеска възраст и по този начин мъжете в тези племена са имали по 25-30 и нагоре сантиметрови членове и това са абсолютни факти. То не знам член или чудовище е правилната дума в случая

Същото може да се прилага и на други части по тялото, ето една снимка по долу на жена от едно азиатско племе Падонг, в което племе жените използват техниката на разтягането със обръчи, за да имат по дълги вратове.

http://prikachi.com/users/joro/112r.jpg

Последно редактирано от Pufpaf : 19th February 2014 на 16:17
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:18.