IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #831  
Стар 19th February 2014, 15:39
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Виждам,че всички сме минали през следоперативен труден период. И аз изпаднах от настроение в настроение-а и лятото на морето такова подуване -бях с различен нос от сутринта до вечерта. Оплаквах се изтормози всички около мен. Мисълта ми е, че щом всички го преживяваме-явно има и психологически момент.
Отговори с цитат
  #832  
Стар 19th February 2014, 15:44
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Според мен с времето върха ще си спадне и ще се получи така както трябва да е !
Те умишлено ги правят малко по вирнати, но трябва да се заредите с търпение, защото ще трябват да минат месеци, за да поспадне върха надолу. Все пак нещата са индивидуални и при едни може да падне повече при други по малко.

Ето това е един показaтелен случай, защо е важно ако някой реши да ни сподели снимки от корекцията си да ни покаже не само еднократно една снимка от преди и една след месец-два, а да има няколко снимки - след 1,3,6 месеца и една година и тогава ще може да видим реално как се променя носа. Сега някой и да ни покаже снимка след един месец, ние никога няма да разберем какъв ще е крайният ефект за който ще трябва поне година. А най важен е крайният ефект нали ?

Важно е дори за самите оперирани да си направят сесия от снимки през целият период на възстановяване. Примерно всеки месец да се снима на едно и също място, за да е еднаква осветеността, от едно и също разстояние и ъгъл за различните позиции - профил, полупрофил и анфас. След това тези снимки могат да се сглобят и като филмче и да гледаш как се променя носът ти с времето и се получава доста добре като ефект.

Много е важно обаче всеки път снимките да са от едно и също разстояние и ъгъл и с еднаква осветеност, най добре на дневна светлина, не на лампа или светкавица.

За спадането на върха ако не се получи по естествен начин имам една идея, която сигурно не е хрумвала на никой човек, но не знам дали всеки би могъл да го понесе и не знам колко ще е удобно това упражнение и сега като го чуете да не избухнете в смях, сериозно го мисля това.

Упражнението е да се закачат тежести на носа и да се седи определено време така през деня, въпроса е да си измисли начин със някакви удобни щипки със силиконови крачета, за да е комфортно. Тежестите няма да са толкова големи и постепенно може да се увеличават. Абсолютно съм убеден, че този метод може да се използва и за закриване на ноздрите ако се виждат в профил. Нямам такъв проблем с ноздрите инак лично бих го изпробвал метода и да ви го докажа със снимки.

Този метод със тежестите идва от някои африкански племена, които са го измислили и са прикачали на пенисите си тежести да висят и това са започвали да го правят още на юношеска възраст и по този начин мъжете в тези племена са имали по 25-30 и нагоре сантиметрови членове и това са абсолютни факти. То не знам член или чудовище е правилната дума в случая

Същото може да се прилага и на други части по тялото, ето една снимка по долу на жена от едно азиатско племе Падног, в което племе жените използват техниката на разтягането със обръчи, за да имат по дълги вратове.

http://prikachi.com/users/joro/112r.jpg
Puf, ти си уникален в своите разсъждения!
Отговори с цитат
  #833  
Стар 19th February 2014, 15:50
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lolinka21 Виж мнението
Виждам,че всички сме минали през следоперативен труден период. И аз изпаднах от настроение в настроение-а и лятото на морето такова подуване -бях с различен нос от сутринта до вечерта. Оплаквах се изтормози всички около мен. Мисълта ми е, че щом всички го преживяваме-явно има и психологически момент.
Lolinka21, не е ли противопоказно слънцето след операцията? Аз ще се повторя, че точно лятото ще се ''впусна в приключението'' но съм малко притеснена, да не би нещо от слънчо да ми стане?!
Отговори с цитат
  #834  
Стар 19th February 2014, 15:56
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Сисито - не знам, просто при мен така се получи, може би за това толкова бавно спадах.
Отговори с цитат
  #835  
Стар 19th February 2014, 19:19
fxt fxt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 25
По подразбиране

Две снимки - една преди и една след ОП.
Втората снимка е 3 седмици след ОП и 2 след сваляне на лонгетата.
Attached Images
Тип файл: jpg before.jpg (11,7 КБ, 265 views)
Тип файл: jpg after.jpg (8,5 КБ, 251 views)
Отговори с цитат
  #836  
Стар 19th February 2014, 19:55
fxt fxt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 25
По подразбиране

cicico, Много ми харесва твоят резултат! Искам и моят връх падне горе-долу на позицията на твоя. Носа ти е супер естествени фин!
Отговори с цитат
  #837  
Стар 19th February 2014, 19:57
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fxt Виж мнението
Две снимки - една преди и една след ОП.
Втората снимка е 3 седмици след ОП и 2 след сваляне на лонгетата.
Доста го е вдигнал твоят връх, дано да спадне достатъчно.
Тази техника на повдигане я бях гледал в един сайт, между другото в чуждите сайтове има абсолютно всяка една техника описана със графики, снимки, дори видео клипове от самата операция има много. Ще потърся пак графики на тази техника да ви покажа.

Самата техника представлява изрязване на на тъканта под формата на клин, изрязва се такова парче и доната част си прибира към горната и се зашива. Ако се изреже по голям клин, с по голям ъгъл, тогава и носа ще се повдигне повече и за това трябва внимателно да се прецени.
Риноплстиката са си най сложните операции по принцип, много тънкости има в тях много техники.

Цитирай:
Първоначално написано от cicico Виж мнението
Доста е вдигнал върха, но пък ще стане един прекрасен-прекрасен ноос! Даже на мен като те гледам ми се иска да му бях казала да скъси повече носа!

Ето ме и мен след 1 месец! Без грим и още синини под очите.

Пуфане Да ти кажа ме разсмя!
Да опитам ли да позная коя точно част най те е разсмяла , инак това което казвам си е напълно сериозно.

Аз ще чакам с нетърпение когато е възможно и състоянието ти позволява да ни покажеш и как изглежда и на лицето ти, може и на лично. Като видиш как стои носа на лицето, вече може да прецениш и да оцениш корекцията.
Отговори с цитат
  #838  
Стар 19th February 2014, 20:00
molly_lin molly_lin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Хубави нослета !

fxt ще ти спадне върха,няма да е толкова вирнат, моят след 1вата оп ми падаше до 6месец някъде.
Отговори с цитат
  #839  
Стар 19th February 2014, 20:37
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Fxt и Cicico, нослетата са ви страхотни- и още по- хубави ще стават. Да си ги вирите с кеф и самочувствие Офф, кога ли ще мога и аз да се покажа с едно чисто новичко носле?!
Отговори с цитат
  #840  
Стар 19th February 2014, 23:22
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Molly_lin, нослето ти е много сладко- да ти е честито . Снимката ''преди'', след първата операция ли е?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:14.