IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #881  
Стар 13th March 2014, 11:05
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Daenerys.T, аз искам да намаля носа. Самата големина ме дразни, защото аз съм слаба структура и този ми нос не пасва на лицето, а и споменах, че брадичката ми е леко навътре и профила ми е недобър. В анфаст нямам никакъв проблем- Почти не се забелязват, нито брадичката, нито носът, че не съответстват на лицето. Аз вчера говорих с д-р Асенов и се разбрахме да действаме в най скоро време. Ще пиша подробности когато се срещна с него. Дори обмисляме начина да отида на консултация и направо на операция в същия ден. Остава да се уговоря на работното място /тъй като работя в болница, и ми е малко сложно отсъствието/, и ''скачам в боя''
Отговори с цитат
  #882  
Стар 13th March 2014, 23:20
Daenerys.T Daenerys.T не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Аха, разбрах. Едно от въпросните две момичета, които заварих в стаята разкрасени, беше направило така. Ами, успех!
Отговори с цитат
  #883  
Стар 18th March 2014, 11:12
fxt fxt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 25
По подразбиране

Колко време след операцията доктора каза, че може да се носят слънчеви очила? Тази седмица ми е 8ма след ОП и ми се струва, че вече би трябвало да е ОК. Как мислите?
Отговори с цитат
  #884  
Стар 18th March 2014, 12:44
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Лекарите казват след 3 м. Аз едва на 4 -тия успях да сложа и то по- лек модел- нещо не мога да нося големи очила вече.
Отговори с цитат
  #885  
Стар 19th March 2014, 18:47
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Мацки, здравейте! Не съм писала скоро, поради липса на време. Чакам отговор от Д-р Асенов, за точна дата на действие. Контактуваме чрез писма по e-mail пощата. Изпратих му снимки, и о, ужас аз си мислех, че нямам кой знае, колко голям проблем с носа, а то се оказаха три. Каза, че имам широк връх, лека гърбица в долна трета на носа и ще се наложи скъсяване на костната подложката на носа. Просто е много добър! Като се загледах/ все едно не съм го правила до сега/, наистина виждам всичките тези несъвършенства по носа си . Искам да ви попитам, в какво точно се състои това скъсяване на костната подложка? Доста рових в нета, но нищо не открих. Зная, че се налага да се направи, защото разстоянието между горната ми устна и носа е малко по голямо от ''стандарта'' и трябва да се пооправи градуса, който се получава. Дано ми помогнете.
Отговори с цитат
  #886  
Стар 19th March 2014, 21:48
Daenerys.T Daenerys.T не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 7
По подразбиране

@ fxt На мен докторът ми каза да минат поне 6 мес, но аз ще си изчакам търпеливо годината, за да съм сигурна. Доколкото съм чела, носът се намества с времето, спада, уляга и ако носиш очила, може да ти го деформират. Според мен, ако си чувстваш носа както едно време преди операцията, значи е напълно оздравял и може да носиш. Аз например не си го чувствам така, а съм на почти 6-ия месец.

@ сисито83 Костна подложка, мисля, е това, което обясних, че са ми изпилили на мен. Аз се изразих ''страните на носа'', защото не знам как се наричат правилно, но явно това е названието.
Отговори с цитат
  #887  
Стар 31st March 2014, 15:30
Jizi Jizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте някой знае ли дали Асенов е в България и ако не е кога ще се върне ?
Отговори с цитат
  #888  
Стар 31st March 2014, 18:39
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jizi Виж мнението
Здравейте някой знае ли дали Асенов е в България и ако не е кога ще се върне ?
Здравей! Идея, нямам дали в момента липсва, но за втората половина на Април зная, че е тук, защото аз съм планирана за 17. 04. 2014 за операция. Дано съм помогнала
Отговори с цитат
  #889  
Стар 1st April 2014, 09:02
Jizi Jizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Благодаря ти за бързия отговор
Отговори с цитат
  #890  
Стар 4th April 2014, 15:23
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте Благодарение на тази тема успях да понауча доста неща за Асенов и да добия някаква представа,евентуално какво би ме очаквало.Има нещо,което ме безпокои и то е дали след една година резултата ще е наистина добър.Знам,че месеците след операцията носа е най-хубав,но с времето настъпват промени.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:20.