IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #981  
Стар 31st May 2014, 19:27
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Абе да ви кажа..когато иска да спада/позиционира или каквото ще да прави- само да не е това, което е в момента ..аз не знам да се смея или да плача.

Сутрин се събуждам с ентусиазъм , че операцията е минала, че сега много по добре ще ми изглежда носът и вече към следобеда съм "от другата страна"- отчаяна и си викам: "Малеее, ами ако така остане?""

Общо взето ми е едно такова емоционално нон стоп...хахах
Отговори с цитат
  #982  
Стар 31st May 2014, 19:41
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Първо да уточня, че говоря единствено за моя случай и няма да обобщавам-всеки организъм е различен. Kxiona много добре те разбирам и аз бях по същия начин, измъчих всички около мен. От настроение в настроение- за това и написах,че МОЯТА година беше дълга.
Отговори с цитат
  #983  
Стар 31st May 2014, 19:48
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lolinka21 Виж мнението
От настроение в настроение- за това и написах,че МОЯТА година беше дълга.
Абсолютно същото е положението и при мен. Просто се иска търпение. Трудно е, но нямаме друг избор. Аз съм на 2 месеца и още съм с отоци и ужасно безформен нос.
Отговори с цитат
  #984  
Стар 31st May 2014, 20:32
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

При мен..както и при много мои приятелки оперирали се при доктора, подготовката за възстановяване беше една и съща!Доктора ни каза че снимката която се прави на нослето след като се зашие ще бъде крайният резултат който ще можем да видим до една година...затова и правят тези снимки за да видим какво носле ще имаме! Както казва lolinka всеки организъм е различен а и много зависи сложността на операцията...не ми казвайте, че в четвърти месец си чистете нослето така както е било преди операцията.....а и ако нослетата се възстановяваха толкова бързо за реринопластика нямаше да се чака 8/9/10 месеца да минат от първата манипулация....при всеки е различно,при мен нослето ми бе едно в четвърти месец и сега съм в седми е съвсем друго...Вярвам на доктор Асенов и щом е казал че в рамките на една година ще видя това което е напрявил аз му вярвам на 100 % а и съдя по себе си как малко по малко ми спада връхчето....това се и мое мнение и не го налягам на никой, но за мен четвърти/пети месец си е доста рано за да кажа че носът е достигнал крайния резултат!
Отговори с цитат
  #985  
Стар 1st June 2014, 10:56
сисито83 сисито83 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 55
По подразбиране

Мацки, да се изкажа и аз по ''наболелия'' въпрос
Аз съм вече месец и половина след операцията и мога да кажа, че- да, нослето се променя всеки ден. Асенов ми каза, че само прибирането на кожата до новото скеле на носа са нужни поне 5- 6 месеца. Нали се сещаме, че за месец- два няма как да видим нослето, с което ще прекараме остатъка от живота си . И нещо много важно- колкото по- малка е интервенцията, толкова по- бързо е възтановяването и обратното. Аз лично си давам сметка, че за всяко нещо трябва да мине определен период от време, и така напълно съм се настроила, че ще чакам колкото е нужно, за да получа това, за което съм мечтала толкова години и не изпадам в емоционални терзания от рода на ''дали ще....'', ''ама да бях...'' и т. н. Желая на всички едни много очрователни резултати и бързо, много бързо възтановяване.
Отговори с цитат
  #986  
Стар 1st June 2014, 14:41
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Момичета,много ви благодаря за съветите Приготвила съм си вече всичко,което ми е нужно....сега остава само денят да дойде А също искам да ви попитам нещо,за което се колебая.Операцията ми е след няколко дни,мислите ли,че до края на юни ще изглеждам добре,за да отида на сватба.
Отговори с цитат
  #987  
Стар 1st June 2014, 15:26
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Dijeiche всичко зависи от това колко бързо ще се възстановиш- аз си спомням, че вече на втората седмица отоците около очите ми се бяха разнесли към бузите и бях по- скоро жълта- там покривах с грим- все пак всичко зависи от това какво ще ти се прави
Отговори с цитат
  #988  
Стар 1st June 2014, 16:57
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Ще са минали повече от 3 седмици до сватбата след операцията. Иначе при мен ще има корекция на гърбицата,която ми се получи преди много години от удар и скъсяване на връхчето.
Отговори с цитат
  #989  
Стар 2nd June 2014, 09:19
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

dijei4e при мен на 7мия ден изцяло ми бяха минали синини и жълтини и всичко, на 3тия ден започнах да дишам нормално. От 3тия ден започнах леко раздвижване(клекове/коремни преси) въпреки че имах температура. На 4тия ден бях пушка и започнах да си тренирам по-интензивно.

Според мен 3 седмици ще са достатъчно като време , за да можеш да отидеш на сватбата- поне няма да имаш синини и жълтини. Сега за резултата - това е друг въпрос, ще си почакаме малко, но хубавите работи стават с време и търпение.
Отговори с цитат
  #990  
Стар 2nd June 2014, 11:53
Marina_90 Marina_90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте на всички. Аз съм съвсем новичка във форума. От доста време чета тези форуми и от доста време желая да си направя ринопластика, и вече се реших, но след толкова много прочетени неща още не съм сигурна на кого да се спра за операцията - дали д-р Асенов или д-р Йорданов. Виждам, че всички сте доволни от д-р Асенов и искам да помоля за снимки, мога да дам и имейл. Мисля съвсем скоро да отида на консултации и при двамата. Очаквам и вашите мнения по въпроса. Благодаря Ви предварително.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:26.