IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th February 2012, 16:33
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Изобщо не мога да се съглася с теб, че при стриктно спазване на 90 дневната диета няма резултати. И ако си гладувала и е било мъчително за теб да се храниш по три пъти на ден, най-искрено ти съчувствам за диетата с овесените ядки. Ти прочете ли добре по колко "трябва" да ядеш докато я спазваш? И като освирепееш тотално от глад (което съм сигурна, че се случва при тази диета), много бързо ще си върнеш сваленото с нея. Да не говорим, че в сезона на вирусите едва ли е най разумното нещо да ядеш по две лъжици от каквото и да е на ден. Не се заяждам, казвам ти го с най-добри чувства. Аз също искам да отслабна. Много търся подходящата диета, но и такава, при която не се гладува. Един човек ми беше казал, че дебел концлагерист не е имало (което звучи отвратително, аз не съм привърженик на такива изказвания), т.е. глад му е майката на отслабването. Е да, ама като се изпоразболеем дали ще ни е по-добре. Ти не знам колко имаш да сваляш, щото "много" всеки има. И колко искаш да свалиш за един месец? Повече от тези 4 килограма биха били прекален стрес за организма ти, аз така си мисля. Нали трябва тялото да свиква постепенно, за да не си върне бързо предишното състояние, след приключване на диетата. Аз лично искам да сваля 6-7 килограма. Преди десетина години пих противозачатъчни и кой каквото ще да ми казва за тях, аз съм сигурна, че те спомогнаха за качването на 10 кг за 6 месеца. Просто се подух като балон. Свалих малко. От 2-3 години съм около 57. Сега са с 2 по-малко, но искам още. Просто искам да съм слаба. Знам, че разумното хранене и спорт биха ми свършили перфектна работа, но гледам детето си сама и всяко излизане от вкъщи ми е свързано с планове и уговорки няколко дни предварително (и тук, вярвам, се сещаш, че се оправдавам ). Купих си кростренажор, но го ползвам за закачалка. Снощи се качих за половин час и днес пак. То стана егати дългия пост, ама карай.
Първо искам да кажа: Josefinka, обърни внимание на поста на Хана - права е
Хана, към теб, мила- мисля,че ти не беше оперирана все още или греша? Ако не си-смятам, че ще свалиш някой друг килограм след операцията, все пак повечето казват -гладуване и безсъние...а доста се сваля от това За противозачатъчните и аз знам, че доста се качва от тях.....Добре,че не мога да ги пия. Детето ти проходило ли е?
Права си за 90-дневната -и аз за нея съм чела най-добри отзиви. Щом мъжа ти е спортист - да ти направи хранителен режим /не забравяй и мнооогото вода/, бъди по-упорита с кростренажора- опознайте се, покажи му това онова купи си неупренов клин /той топи доста бързо/ и поне 3 пъти в седмица скачай с него на кроса за 40 мин! Надъхай се малко секси мамчееееее! Знам че задълженията покрай детето са много, но винаги има начин

Последно редактирано от Krissstin4enceto : 17th February 2012 на 16:35
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th February 2012, 16:53
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Крисче, мерси, мила! Бебка ходи вече, на година и два месеца е. За хранителния режим не мога да разчитам на мъжо, щото той се храни 100 пъти по-кофти от мен, но понеже тича като кон не му личи нищо. Друго ме притеснява мен. Понеже ми предстои операцията (права си, не съм се оперирала още), да не вземе нещо да ми се понижи имунитетът, организмът ми да отслабне като цяло, знам ли. Нали и без това ме е страх от упойката, дали ще има някакво значение... Ей такива мои си чуденки. Сори за спама, хич не е по темата тук.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th February 2012, 20:29
marina_encheva@abv.bg marina_encheva@abv.bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 4
По подразбиране

blagodarq ti... prava si otnosno starata pi sportna podgotovka.ne bqh se se6tala.ami v takav slu4ei ne e lo6o da probvam pak no prosto lubitelski.dano postigna dobar efekt .:P
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th February 2012, 09:23
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Крисче, мерси, мила! Бебка ходи вече, на година и два месеца е. За хранителния режим не мога да разчитам на мъжо, щото той се храни 100 пъти по-кофти от мен, но понеже тича като кон не му личи нищо. Друго ме притеснява мен. Понеже ми предстои операцията (права си, не съм се оперирала още), да не вземе нещо да ми се понижи имунитетът, организмът ми да отслабне като цяло, знам ли. Нали и без това ме е страх от упойката, дали ще има някакво значение... Ей такива мои си чуденки. Сори за спама, хич не е по темата тук.
Писах ти на лични, да те светна за някои неща , да не спамим тук А иначе щом малката принцеса е проходила - тепърва ти предстои да тичаш подир нея и да слабееш /с всичките ми приятелки, които родиха се случи така/
Успех и на marina! Ние сме жени и можем всичко! Горе главата
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th February 2012, 15:08
marina_encheva@abv.bg marina_encheva@abv.bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 4
По подразбиране

blagodarq
Отговори с цитат
  #26  
Стар 29th February 2012, 17:09
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

[QUOTE=Krissstin4enceto;767891]Първо искам да кажа: Josefinka, обърни внимание на поста на Хана - права е



Крис съгласна съм с Хана но от както пия хомеопатични лекарства нямам никаква воля да се ограничавам,преди само да кача някое кило и веднага се взимах в ръце.
Пък и в дебелите дни (така наричам ПМС предменструален синдром), които при мен са почти около 10 на месец ям като изгладнял вълк. Незнам вече какво да правя.
Ако имате идеи казвайте.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th March 2012, 15:40
Dimana59 Dimana59 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Диетата е нещо много специално и при различните хора имат различен ефект.За да се започне диета е много важно да си готов психически и да си сигурен, че ще издържиш на всички изкушения.Ако си готов на това и проведената диета ще има успех,а щом има успех и ти ще бъде ш доволен от себе си.А щом си доволен от себе си ще имаш още по - голям хъс за диетата.Тази диета е хубава и може да заместите овесените ядки с овесени трици.Успех...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 1st May 2012, 12:28
catwalk catwalk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Аз пък съм чувала, че триците не са толква пълноценни, колкото са овесените ядки, а и поне за мен не са толкова вкусни. Това разбира се е въпрос на предпочетания.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 2nd May 2012, 10:03
kalinka_maia kalinka_maia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Някакви резултати от диетата трайни има ли?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th June 2012, 18:04
StefanPetrov StefanPetrov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 48
По подразбиране

Нещо интересно което намерих по темата цък
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Диетаовесениядкимед
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:15.