IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 14th March 2010, 08:58
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dandi
Здравейте
Включвам се, защото от няколко дни търся подобен на моя проблем.
Аз съм в шести месец и от няколко седмици /всъщност 1 месец/ кожата на корема и гърба започна да се лющи зверски, не мога да ви кажа сутрин като стана как пада като на парцали, смених 2 крема единия беше на Чико , сега съм на преварен зехтин и нищо не помага. А като имате пред вид, че от 3ия месец се мажа редовно сутрин и вечер. Незнам какво да направя и купя, а най-лошото е, че и сърбежите са супер неприятни . След като в 6и месец имам този проблем, чудя се как ли ще в 8 или 9и живи , здрави ....
Dandi, приемаш ли достатъчно витамини, желязо и др. добавки за бременни - под лекарски контрол? Питам, защото на мойто малкото по същия наин му се бели кожата на люспи на стъпалата, а според мен го дължим на известна авитаминоза от последната седмица-две...
Отговори с цитат
  #102  
Стар 15th March 2010, 10:09
dandi dandi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,
Не мога да кажа, че съм взимала някакви специални витамини, освен фолиевата и малко флуор. Моята лекарка умишлено не ми предписа, защото аз ям достатъчно плодове по принцип.
Мога да ти кажа обаче, че вчера бях при любимата си дерматоложка, която бих я препоръчала на всички /тази жена е супер лекар/ и тя ми предписа няколко неща, но това от което кожата ми спря да се лющи след второто мазане е Eucerin - Urea 10%. Ако искаш повече подробности мога да ти пиша на ЛС.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 13th April 2010, 22:11
schatz1 schatz1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 73
По подразбиране

По време на бременноста ползвах продуктите на Мустела и сега също съм си взела един възтановяващ гел за след раждане,въпреки че не са ми чак толкова фрапантни последиците
Отговори с цитат
  #104  
Стар 22nd April 2010, 15:20
Аватара на bebe6o4e
bebe6o4e bebe6o4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 47
По подразбиране

Мажех се с някакви масажни кремове, които бяха доста мазни. Не мога да си спомня марката обаче. Разминах се със стриите слава богу.
__________________
Рецепти
Козметика
Отговори с цитат
  #105  
Стар 25th April 2010, 17:14
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

И преди и сега си ползвам кремовете на Palmers, и някои други чат пат.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 6th May 2010, 22:55
mauschen mauschen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте и от мен

Аз съм в 5 ГС и от момента, в който разбрах (което значи преди 1 седмица), започнах да се мажа с Frei, немско е, много ми го похвалиха в аптеките тук (живея в Германия), а и видях, че едно от другите момичета също го е ползвала и го препоръчва ))) Аз си имам стрии от пубертета по дупото и по ханша, по корема нямам засега и сега умирам от ужас, че ще се нацепя... Ама, каквото е - това е... Мажа се, ще се мажа, пък ще видим )) Стискайте палци Ох, по-важното е, че ще имам бебчеееееее
Отговори с цитат
  #107  
Стар 7th May 2010, 07:52
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mauschen
... Мажа се, ще се мажа, пък ще видим )) Стискайте палци Ох, по-важното е, че ще имам бебчеееееее
Сега на пазара има много добри продукти за предпазване от появата на стрии (не е като едно време ) , но дори и да ти се появят , жертвата си заслужава

Аз се сдобих с няколко стрийки по коремчето при първата си бременост , но ИЗОБЩО не ми пука
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #108  
Стар 7th May 2010, 19:23
mauschen mauschen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от mauschen
... Мажа се, ще се мажа, пък ще видим )) Стискайте палци Ох, по-важното е, че ще имам бебчеееееее
Сега на пазара има много добри продукти за предпазване от появата на стрии (не е като едно време ) , но дори и да ти се появят , жертвата си заслужава

Аз се сдобих с няколко стрийки по коремчето при първата си бременост , но ИЗОБЩО не ми пука
Да, абсолютно съм съгласна с теб - няма по-важно нещо от малкото, сладко създание
Отговори с цитат
  #109  
Стар 31st May 2010, 23:41
Lucrezia Lucrezia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Какаовото масло е много хубаво за мазане четох. Мисля да си поръчам и аз, досега мажех едно олио на Мама Дона и засега нямам стрии!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 21st July 2010, 21:55
dora7511 dora7511 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

За кокосовото съм и аз"ЗА".
И изобщо био козметиката.Нос амо на нея не бива да се разчита.Трябва да се храните здравословно и да пиете мнго вода(за вътрешна хидратация).
Аз ползвам NAtalia Vital Touch, много доволна, никакви химии и гадости няма, висок клас органик.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мазилаповременабременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:44.