IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #631  
Стар 28th November 2011, 11:55
galausa galausa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kris-Pis Виж мнението
galausa разрових се в темите /тъй като аз все още не съм оперирана/ и виждам, че при всеки е различно падането на конците, зависи от организма, от това, какво е правено и т.н. При някои започват да падат 2 седмици след махането на лонгетата /т.е през първия месец/, при други падат чак след втория месец...всички казват, че е много важен крема за омекването на коричките в носа /и те така са ги чувствали/...Просто -търпение и сила Бързо възстановяване
благодаря, Крис-Пис
Отговори с цитат
  #632  
Стар 29th November 2011, 20:13
XIKS XIKS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Привет момичета, много съм притеснена. Напипах едно твърдо топче между слъзния канал на окото и носа, струва ми се, че е кост. Дали е възможно да е плаката, но като натисна не се мести.На някой случвало ли се е подобни нещо?
Отговори с цитат
  #633  
Стар 29th November 2011, 21:01
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kris-Pis Виж мнението
galausa разрових се в темите /тъй като аз все още не съм оперирана/ и виждам, че при всеки е различно падането на конците, зависи от организма, от това, какво е правено и т.н. При някои започват да падат 2 седмици след махането на лонгетата /т.е през първия месец/, при други падат чак след втория месец...всички казват, че е много важен крема за омекването на коричките в носа /и те така са ги чувствали/...Просто -търпение и сила Бързо възстановяване
Кой е крема и от кога почваме да го мажем?
Отговори с цитат
  #634  
Стар 29th November 2011, 21:38
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Кой е крема и от кога почваме да го мажем?
Ринолекс мажат всички след операцията, мисля, че след 7-мия ден може да се маже. На едно тампонче за почистване на уши слагаш от кремчето и съвсем леко започваш да мажеш носът от вътрешната страна. Без агресивни движения и не пъхай много навътре тампона. Някои пък намазват памучета с този крем и си ги слагат в ноздрите, стоят около 20 мин. и така коричките/секретите вътре омеквали и падали.
Отговори с цитат
  #635  
Стар 30th November 2011, 10:49
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kris-Pis Виж мнението
Ринолекс мажат всички след операцията, мисля, че след 7-мия ден може да се маже. На едно тампонче за почистване на уши слагаш от кремчето и съвсем леко започваш да мажеш носът от вътрешната страна. Без агресивни движения и не пъхай много навътре тампона. Някои пък намазват памучета с този крем и си ги слагат в ноздрите, стоят около 20 мин. и така коричките/секретите вътре омеквали и падали.
Мерси, Крис-Пис ти стана направо спец по ринопластиките :P
Отговори с цитат
  #636  
Стар 1st December 2011, 10:01
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Мерси, Крис-Пис ти стана направо спец по ринопластиките :P
хахаха е как ме разсмя ми от толкова четене съм запомнила това онова /пък и записки си водя, за моята операция/
Отговори с цитат
  #637  
Стар 1st December 2011, 16:07
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Аз не съм се мазала с нищо, само пръсках Стеримар.
Отговори с цитат
  #638  
Стар 2nd December 2011, 14:25
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

След операцията имахте ли подувания тук таме и по-този начин да изглежда носа крив?
Също така усещам нещо като натиск там където ми е била гърбицата. Все едно някой ми е седнал на носа...
Отговори с цитат
  #639  
Стар 2nd December 2011, 14:43
galausa galausa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
След операцията имахте ли подувания тук таме и по-този начин да изглежда носа крив?
Също така усещам нещо като натиск там където ми е била гърбицата. Все едно някой ми е седнал на носа...
аз нямам такива усещания
имам гадни усещания ВЪТРЕ в носа, нещо като дърпане, като болка, особено, ако се опитам да се намажа с крем по бузите
Подувания имах, и изглеждах крива къде ли не, но носа беше перфектен!

Момичета, аз не мога да повярвам, че при всички козметики и лекарства НЯМА НЕЩО СРЕЩУ сенките. Не минават Моите не минават. направо са ужасни. Сякаш ми се изчистиха бузите, но сенките, дето стигнаха до бузите, стоят и сега се открояват още повече. Вчера детето на масата ми каза, че под очите съм черна чак до бузите ((((
Днес една колежка ме пита кви са тия грозни сенки, дето се виждат от километри
Вчера вечерта в спалнята на огледалото, как минах и случайно се погледнах и направо се уплаших - все едно съм от с-во Адамс..

Верно ли няма нищо за мазане на сенки?
Ми ако остана така? това може ли да се опрерира? Лелееее! Да си направя втора операция, заради първата!!!!!!!!!! Направо съм пишман вече (((((((((((((((((
Отговори с цитат
  #640  
Стар 2nd December 2011, 15:09
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Galausa, спокойно не изпадай в паника! Според мен не е минало достатъчно време от операцията, за да отшумят напълно. Аз все още имам жълто по бузите. Някои момичета са споделяли, че и синините са им стояли месец.. Защо не се консултираш с личния лекар и да ти изпише нещо. Според мен има някакви лекарства за кръвта, които повлияват синини и сенки от травми.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:00.