IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #651  
Стар 6th December 2011, 22:47
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Със сенки или не, хубава жена си! И нослето ти отива.
Отговори с цитат
  #652  
Стар 6th December 2011, 23:08
galausa galausa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 22
По подразбиране

мерси

то носа е направен както си ми беше моя, преди да се разпадне за последните 3-4 години,което най-вероятно е от капките плюс удара с глава, който получих от малкия син (((

носа си е Ок, аз съм доволна, защото просто исках да го оправят без допълнителни разкрасявания

но тия сенки!!!
Докога???
Ей, направо се пръскам от мъка, като се видя на огледало
Остарях за нула бройки!

Ще пробвам съветите ви и ще пиша пак.
Отговори с цитат
  #653  
Стар 7th December 2011, 00:42
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Със сенки или не, хубава жена си! И нослето ти отива.
Абсолютно съм съгласна! Успех!
Отговори с цитат
  #654  
Стар 7th December 2011, 01:30
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Намали малко черния молив , сложи малко фдт и вси4ко ще е наред
Иначе , и преди го бях написала но явно не си обърнала внимание , сенките при мен си останаха , намаляха леко но са все пак видими и без фдт не става
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #655  
Стар 7th December 2011, 02:54
galausa galausa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Сюзън, ти ме разби!
Имам сенки (грим), но те са на горния клепач ... да кажем, че през деня са "паднали" и надолу по окото - да, случва ми се почти всеки път...

черен молив под очите нямам - само при сенките, на горния клепач

но отдолу - от долната линия на окото до долу - всичко е "натурал" и аз затова ви говоря...
ще пробвам с лепенките
ще чакам да мине и време
но вече мина почти месец

оня телешки поглед, дето имах, се пооправи, и отоците намаляха и погледа се фокусира,и разстоянието между очите
сенките също се поотдръпват (уж) но ... слаба работа
все още лича от далеко, че съм била "бушонирана"

ааааа
това, дето са ти останали сенките - не съм го забравила
почти вески ден го цитирам притеснена у дома
Отговори с цитат
  #656  
Стар 7th December 2011, 21:21
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте! Ами кво да ви разкажа, при Е.Георгиев се оперирах...вие не го одобрявате и за това гледам да не пиша....какво да ви кажа, не се харесвам особено, но все още имам доста отоци и върха ми е много отекъл та за това не искам още да си мисля, че това е финалния вариант...док твърди, че ще спадне още носа и ще слегне...сгеа ми е доста вирнат...дано да слегне....имам и аз доста сенки...иначе като размер е добре, но ноздрите ми се виждат много и се надявам да не остане така...иначе тази Т 37.2 не знам откъде я държа....ще направя още изследвания...секрет съм си правила преди ОП...нямаше нищо...
Отговори с цитат
  #657  
Стар 7th December 2011, 21:48
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от galausa Виж мнението
мерси

то носа е направен както си ми беше моя, преди да се разпадне за последните 3-4 години,което най-вероятно е от капките плюс удара с глава, който получих от малкия син (((

носа си е Ок, аз съм доволна, защото просто исках да го оправят без допълнителни разкрасявания

но тия сенки!!!
Докога???
Ей, направо се пръскам от мъка, като се видя на огледало
Остарях за нула бройки!

Ще пробвам съветите ви и ще пиша пак.
Galausa, не се притеснявай за сенките и аз мисля, че ще се разсеят, аз също имам сенки и то само на едното око, така че смятай при мен какво е....има кремове околоочни на по скъпите марки като Juvena, La prairie и др (може и Eucerin), които могат да ти помогнат, а и хомеопатията не е за пренебрегване...иначе изглеждаш секси с тези сенки, ако ме питаш мен ...не че си падам по жени
Отговори с цитат
  #658  
Стар 7th December 2011, 22:09
galausa galausa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 22
По подразбиране

ха ха ха
Етаниел, имах ужасен ден
Един от най-лошите в живота ми
но...сега се засмях
първата ми усмивка за днес... и то с глас...истинска!
Благодаря ти

Аз, по принцип ползвам козметика на ROC - околоочен дневен крем, дневен крем, нощен овлажняващ крем. Но това си ми е ежедневната козметика. Не е специализирана за сенки.

Иначе виж, това за Арниката и лепенките - тъкмо за тгова седнах на компа...да проверя отново каква Арника беше
аз пих Арника 9 преди операцията и след това...докато свърши. А сега ще купим 30. След малко. От денонощната, мъжът ми отива вече
Отговори с цитат
  #659  
Стар 7th December 2011, 23:31
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Galausa , не знам дали е молив или сенки но ми се струва че те също допринасят за тъмните кръгове
Също така съм забелязала че при хора с матова кожа са склонни да образуват сенки. Лично аз преди операцията нямах никакви , но след намесата на емилчо получих такива сенки че ве4е години наред не мога да се отърва от тях. Не си хаби парите за скъпи кремове , просто не помагат


etaniel имах същите оплаквания след операцията ми при емелчо и той също така като теб ме убеждаваше ,че носа ми ще спадне и ноздрите няма да се виждат ...да ама не ! След годна и половина все още си беше къс и вирнат като свинска зурла !Между другото защо не пуснеш малко снимки ?
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 7th December 2011 на 23:34
Отговори с цитат
  #660  
Стар 8th December 2011, 00:35
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Всичко е индивидуално. Чакай да не плашим момичетата, че тоя период на следоперативна депресия е много опасен. Аз също се оплаквах от тези сенки, а при мен си бяха бая дълго време. Носа по-хубав не стана, но пък сенките ми изчезнаха абсолютно, а не съм ги мазала с нищо. Просто му отпуснах края и вече ми беше все тая В един момент просто изчезнаха. При някои се разнасят много бавно. Зависи и как са ти пипали нослето. Първия път след една седмица нямаше и следа. Вторият път ми се разказа играта. Така, че дайте си време и това е
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:50.