IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 8th December 2011, 10:32
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Ами момичета, ако това ми бил късмета, така ще си го нося....за сега не се навивам на втора корекция, просто много ми е рано още...ще си изчакам чинно да си мине оздравителния период, който е описан и ако не се оправи ще се харесам и така както е сега....снимки ще пусна, чак след като минат още месеци и се изчистят всички отоци, сенки и тем подобни....аз икам просто да ми ес махне тая тежест в главата и изтръпналото дето ме дърпа постоянно, пък другото здраве да е...аз все пак си мисля, че няма да е толкова зле, не съм супер претенциозна като цяло (то и сега не най-зле, просто е подпухнал и отекъл върха доста, а и около костите при очите, което ме навежда на мисълта, че още изобщо не съм се възстановила....а и като сложа очила веднага ми хлътва кожата, което значи, че имам още доста отоци, явно се възстановявам бавничко, организъм кво да правиш...а и тая температура 37.2...ме вкара в приключения, не могат да разберат откъде е ....
Отговори с цитат
  #662  
Стар 8th December 2011, 12:09
galausa galausa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
Ами момичета, ако това ми бил късмета, така ще си го нося....за сега не се навивам на втора корекция, просто много ми е рано още...ще си изчакам чинно да си мине оздравителния период, който е описан и ако не се оправи ще се харесам и така както е сега....снимки ще пусна, чак след като минат още месеци и се изчистят всички отоци, сенки и тем подобни....аз икам просто да ми ес махне тая тежест в главата и изтръпналото дето ме дърпа постоянно, пък другото здраве да е...аз все пак си мисля, че няма да е толкова зле, не съм супер претенциозна като цяло (то и сега не най-зле, просто е подпухнал и отекъл върха доста, а и около костите при очите, което ме навежда на мисълта, че още изобщо не съм се възстановила....а и като сложа очила веднага ми хлътва кожата, което значи, че имам още доста отоци, явно се възстановявам бавничко, организъм кво да правиш...а и тая температура 37.2...ме вкара в приключения, не могат да разберат откъде е ....

не знам защо, но имам усещане, че ще се оправиш на сто процента; сигурна съм. Просто имам такова чувство. Обаче...за Т...не ми харесва тая работа. Точно пък най-гадната поддържаш, дето не може да се разбере източникът й...

Днес мери ли я?
Отговори с цитат
  #663  
Стар 8th December 2011, 13:17
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

galausa, дано усещането ти да е правилно , аз и така се харесвам, още малкко подобрение и ще съм хепи, а подобрение ще има, най-малкото ще ми спадат още отоци...да, имам си Т - 37.2...направо откачам вече....ще си направя някакво изседване за стафилококи в кръвта, което ми каза УНГ да направя....най-интересното е, че е само през деня....или е нещо с имунната система, което се случва, ама няма да ви казвам ЛЛ колко е зле, та и с нея се боря като прасе с тиква да ми даде направления за изследвания...
А мислите ли, че може от някакъв гаден зъб да поддържам Т?
galausa, аз и за теб съм сигурна, че ще ти изчезнат сенките, просто наистина матовите кожи са по-предразоложени към това....вземи си Арниката (както сигурно си направила вече) и я взимай редовно и ще си ок (въпреки че аз ти казах моето мнение за сенките ти )
ПП Не се ли слагаха компреси от пресни кръгове нарязан картоф? Или краставица? Пробвай и това ....
Отговори с цитат
  #664  
Стар 8th December 2011, 19:18
galausa galausa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
galausa, дано усещането ти да е правилно , аз и така се харесвам, още малкко подобрение и ще съм хепи, а подобрение ще има, най-малкото ще ми спадат още отоци...да, имам си Т - 37.2...направо откачам вече....ще си направя някакво изседване за стафилококи в кръвта, което ми каза УНГ да направя....най-интересното е, че е само през деня....или е нещо с имунната система, което се случва, ама няма да ви казвам ЛЛ колко е зле, та и с нея се боря като прасе с тиква да ми даде направления за изследвания...
А мислите ли, че може от някакъв гаден зъб да поддържам Т?
galausa, аз и за теб съм сигурна, че ще ти изчезнат сенките, просто наистина матовите кожи са по-предразоложени към това....вземи си Арниката (както сигурно си направила вече) и я взимай редовно и ще си ок (въпреки че аз ти казах моето мнение за сенките ти )
ПП Не се ли слагаха компреси от пресни кръгове нарязан картоф? Или краставица? Пробвай и това ....
картоф, краставица и торбички от чай от лайка - това са все "лекове" при недоспиване. Но след операция - не помага
Пробвах и с красавица и с чаените торбички - нищо!
Отговори с цитат
  #665  
Стар 8th December 2011, 20:13
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Може да трябва повече време да ги прилагаш....ами давай с Арниката, ще има ефект, макар и по-бавен....аз също ще пробвам....аз с Арниката се оправи много бързо след ОП от синините, а те ми бяха МНоооооого вярвай ми....
Отговори с цитат
  #666  
Стар 8th December 2011, 22:21
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Сега като е минало повече време от операцията как приемате Арниката? Аз пак започнах да я пия, заради сенките и отоците - по 5 гранулки на ден. Дали е правилно?
Отговори с цитат
  #667  
Стар 8th December 2011, 22:26
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Ами да, може по 5 гр на ден, ако е СН30....тя малко сваля кръвното и на мен като я пия по-често ме заболява главата....
Отговори с цитат
  #668  
Стар 8th December 2011, 22:35
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
А мислите ли, че може от някакъв гаден зъб да поддържам Т?
galausa, аз и за теб съм сигурна, че ще ти изчезнат сенките, просто наистина матовите кожи са по-предразоложени към това....вземи си Арниката (както сигурно си направила вече) и я взимай редовно и ще си ок (въпреки че аз ти казах моето мнение за сенките ти )
ПП Не се ли слагаха компреси от пресни кръгове нарязан картоф? Или краставица? Пробвай и това ....
Аз съм поддържала температура от зъб...както и от никнещ мъдрец...Възможно е.
За чаените торбички - една моя позната си вареше чай от лайка /с торбичка/, оставяше го да изстине и след това си обтриваше лицето няколко пъти с чая, като вместо памук, ползваше самата торбичка....Така по 1 път на ден, беше много постоянна и много хубава й стана кожата, с равномерен цвят и свежа. И аз бях почнала...ама не съм от постоянните
Отговори с цитат
  #669  
Стар 8th December 2011, 22:48
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
Ами да, може по 5 гр на ден, ако е СН30....тя малко сваля кръвното и на мен като я пия по-често ме заболява главата....
Да CH30 е, мерси
Като ти пускаха кръвни изследвания пускаха ли утайка? По принцип тя показва, ако има възпаление, макар че и доста бавно се нормализира, ако е имало нещо преди това. Можеш наистина да минеш и през зъболекар. А ти чувстваш ли се отпаднала, заради температурата?
Отговори с цитат
  #670  
Стар 9th December 2011, 09:48
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

svoboda, пускаха ми утайка, нормална си е, хормони нормални, захар, левкоцити - ок...сигурно има и други неща да се изследват...ще се боря някак си...ами не съм отпаднала, ама ми горят очите...ще ходя и на зъболекар....няма ли да пречи щото ми е прясна сравнително операцията? Ако се наложи нещо да ми вадят зъб или да се пили по-грубо? Ти как си, колко време мина от твоята ОП?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:00.